Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame internetinėse parduotuvėse be tarpininkų

QUOTE(Rutele_S @ 2014 08 16, 07:53)
sveikos, ar renka kas asda, tesco? kur dar nebrangiu, patogiu rubuku i darziuka ieskot? rolleyes.gif


Gal dar SD g.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 08 16, 09:19)
Gal dar SD  g.gif

aha, bet as ten ne kazka randu ant 2-3 m amziaus sad.gif
Atsakyti
www.mandco.com 20% nuolaida su kodu NEW20. Galioja iki 2014.08.20. Negalioja jau nukainotoms prekėms.



Atsakyti
Gal yra renkančių SD ir galinčių priimti prie užsakymo? 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, noreciau prisideti pris SD uzsakymo, pinigelius pervedu bei vyra siunciu atsiimti prekes biggrin.gif Vilniuje geriausiai: Seskine, Fabioniskes, Zirmunai, Pasilaicia 4u.gif Atsiliepkite kas darys uzsakyma mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu mergaitems, kurios paprotino del siuntimo tarpmergaiciu.lt
Tik man dar pora kl iskilo - as kai registruoju siunta ju psl., man neleidzia siuntos dydzio pasirinkt- sita reikes padaryt prie terminalo? O kaip ten suaimoket reikia, irgi prie terminalo? Galvojau dabar kortele sumoku, o paskui prie terminalo tik issiunciu g.gif
Atsakyti
Gal kas is New look Vilniuje renkat uzsakyma? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 08 16, 11:45)
Aciu mergaitems, kurios paprotino del siuntimo tarpmergaiciu.lt
Tik man dar pora kl iskilo - as kai registruoju siunta ju psl., man neleidzia siuntos dydzio pasirinkt- sita reikes padaryt prie terminalo? O kaip ten suaimoket reikia, irgi prie terminalo? Galvojau dabar kortele sumoku, o paskui prie terminalo tik issiunciu  g.gif

terminale kortele atsiskaitysit, dydi irgi pasirinksit ten wink.gif, cia tik uzregistruoji ir ten suvedi koda ir pin koda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicka1 @ 2014 08 15, 18:53)
Idomu ka cia perkat? g.gif


Daugiausiai kosmetiką, nes pigesnė nei LT mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kam iš ASDOS mokyklinių rūbų reikia, parinkčiau iki nemokamo siuntimo ax.gif
Atsakyti
Galiu surinkti uzsakyma is SD. Vilnius. Jau esame 2 wink.gif
Atsakyti
Mergaitės, kur ieškot converse pigiau? labai reikia tokių http://www.converse....43233C_085.html 41 d. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 16 rugpjūčio 2014 - 16:28