Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame internetinėse parduotuvėse be tarpininkų

Gal yra norinčių prisijungti prie sportsdirecto? Tik Klaipeda
Atsakyti
QUOTE(Lauragana @ 2014 08 15, 08:26)
Gal yra norinčių prisijungti prie sportsdirecto? Tik Klaipeda

Gal dar koks kodukas yra? blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, gal KAUNE kuri pirktu ASDA rubukus, mielai prisijungciau, ACIU
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2014 08 15, 08:39)
užsiregistruoti www.tarpmergaiciu.lt ir visada S arba M siunta kainuoja 3,99 Lt, čia per LP Express.

Visu dydžiu kainuoja 3.99 smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas gali man padet ir uzsakyt boots, nu man kazkodel neduoda (nedaeinu net iki mokejimo). Va taip va raso: We are unable to process your order as it had failed our validations check. If you require more details please contact out customer care team quoting Ref No 400 . Siusti Tukiui reiktu ir perspet, kad cia mano - kad nebesiustu per jus. Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
gal yra koks boots kodukas siunciant tiesiai i lietuva?
Papildyta:
pirksiu is www.thehealthbay.com su 5% nuolaida
rinksiu iki nemokamo siuntimo i lt
Atsakyti
Gal kas Vilniuje uzsakineja is E5P? 4u.gif
Atsakyti
ESAM DVIESE, KAS DAR? smile.gif
renku tescoclothing tiesiai i lietuva,dalinsimes 10 svaru siuntimo mokesti,klaipeda,galiu persiust,krepsius siusti i alinalfm@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Nicka1 @ 2014 08 15, 08:51)
Gal dar koks kodukas yra? blush2.gif

Nera koduko, jei kur matet,pasakykit smile.gif esam jau trise, jeigu ka
Atsakyti
Sveiki,
Renku Violey iki nemokamo pristatymo. Vilnius, jeigu reikės galėsiu persiųsti. Norėčiau užsakyti iki antradienio vakaro, lauksiu krepšiukų: a.matulyte@yahoo.com smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 08 15, 11:26)
Merginos, gal kas gali man padet ir uzsakyt boots, nu man kazkodel neduoda (nedaeinu net iki mokejimo). Va taip va raso: We are unable to process your order as it had failed our validations check. If you require more details please contact out customer care team quoting Ref No 400 . Siusti Tukiui reiktu ir perspet, kad cia mano - kad nebesiustu per jus. Buciau labai dekinga 4u.gif


ar dar reikia?
Atsakyti
Pirmadienį pirksiu mytoys.de
Miestas Panevėžys 4u.gif Gal atsiras norinčių prisijungti ar prijungti?
Atsakyti