Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame internetinėse parduotuvėse be tarpininkų

QUOTE(mazyte @ 2014 08 13, 19:16)
manau turite jiems parasyti ir issisaiskinti, laikas tai eina ir jus nezinioje, tai parasykite ☺



Bėda ta, kad per parduotuvės klausimų sistemą neleidžia man išsiųsti užklausimo, kai nėra užsakymo nr. T.y. nerandu aš, kaip tą padaryti... Bandžiau tiesiogiai nurodytu el. paštu, bet gaunu klaidos pranešimą doh.gif Gal kažkas yra rašęs jiems tiesiogiai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2014 08 14, 07:59)
aliexpress 4u.gif

o kas cia per stebuklas tos kempineles?
Atsakyti
QUOTE(ingredb @ 2014 08 13, 17:29)
Gal kas iš Vilniaus uzsakinetu iš SD?mielai prisijungciau

As irgi noreciau SD uzsakyti kelias prekes, Galiu surinkti jeigu kad dar prisijungtu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chris @ 2014 08 14, 08:23)
Bėda ta, kad per parduotuvės klausimų sistemą neleidžia man išsiųsti užklausimo, kai nėra užsakymo nr. T.y. nerandu aš, kaip tą padaryti... Bandžiau tiesiogiai nurodytu el. paštu, bet gaunu klaidos pranešimą doh.gif Gal kažkas yra rašęs jiems tiesiogiai? 4u.gif

bandykite per FB arba situo email cs@sportsdirect.com
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 08 13, 23:28)
Esu ne kartą gavusi su tuo magnetu, bet net nekilo mintis siųsti atgal, nueini į parduotuvę ir nuiima biggrin.gif Pinigus už tokią prekę susigrąžinti beje irgi nekilo mintis biggrin.gif
Siuntimas gal ir pigesnis bus, bet kai gausit laišką iš muitinės, tai nepasirodys pigu smile.gif


beda tame, kad nenueme mums jo parduotuveje, nesiausi ir dokumetus , kad parodyt kaip pirkta ir kas atsitiko, bandem aviteloje , pazystamas dirba, tai nikaip schmoll.gif megstukas nertas toks, aisku galima iskirpt ir taisyt.... bet pirmiausia kilo mintis parasyt ir paaiskint, as gi buciau ir issiuntus pakeitimui, ko ir prasiau, bet jokio atsakymo , diskusiju nebuvo, vienintelis laiskelis kad jau bus grazinti pinigai, tuo ir dziaugiuosi, jei tai kainuotu 5 svariukai dar puse bedos, bet kai mokejom 19, nu tai nesinori karpyt, draskyt ar kitaip gelbet mirksiukas.gif

QUOTE(chris @ 2014 08 14, 10:23)
Bėda ta, kad per parduotuvės klausimų sistemą neleidžia man išsiųsti užklausimo, kai nėra užsakymo nr. T.y. nerandu aš, kaip tą padaryti... Bandžiau tiesiogiai nurodytu el. paštu, bet gaunu klaidos pranešimą doh.gif Gal kažkas yra rašęs jiems tiesiogiai? 4u.gif

Taip, kai ner siuntos numerio gal ir problema, as pasiunciau tiesiogiai per SD puslapy, o atrase atsakyma , sis emailas, gal bandykit cs@sportsdirect.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyte @ 2014 08 14, 12:48)
beda tame, kad nenueme mums jo parduotuveje, nesiausi ir dokumetus , kad parodyt kaip pirkta ir kas atsitiko, bandem aviteloje , pazystamas dirba, tai nikaip  schmoll.gif  megstukas nertas toks, aisku galima iskirpt ir taisyt....

keista. net pažįstamų nereik, nueini į parduotuvę, graziai paprašai ir nuima smile.gif prastas draugas smile.gif
Atsakyti
Netgi labai prastas draugas biggrin.gif Taigi į drabužių parduotuves reik eit, ne į Avitelą, ten gal kitokie tie magnetai g.gif Jokių dokumentų niekad neprašė, būna gi ne tik atsiunčia su tais magnetukais, bet ir pati esu Lietuvoj nusipirkus su magnetu ir pamiršo išimt, bet kur paprašydavau ir išimdavo bigsmile.gif

QUOTE(julyska @ 2014 08 14, 11:26)
o kas cia per stebuklas tos kempineles?


Pilnos betos, grupiniai jų, biznį tautiečiai varo kaip reikiant lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 08 14, 18:03)
keista. net pažįstamų nereik, nueini į parduotuvę, graziai paprašai ir nuima smile.gif prastas draugas smile.gif

nei draugas nei ka, kaimynes vyras mirksiukas.gif buvau kartu, niekaip nenukale to zenklo , bande ne vienas. o ejom ten, nes dirba ten ax.gif
nu ka, yra kaip yra, neber ne megstuko, ismetem ji i rubu konteineri ir viskas gerai baigesi mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, nepykit, as kai beveik nesinaudojus tais siuntiniu terminalais - kur dabar pigiausia siust?
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 08 14, 23:31)
Mergaites, nepykit, as kai beveik nesinaudojus tais siuntiniu terminalais - kur dabar pigiausia siust?

užsiregistruoti www.tarpmergaiciu.lt ir visada S arba M siunta kainuoja 3,99 Lt, čia per LP Express.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 08 14, 23:31)
Mergaites, nepykit, as kai beveik nesinaudojus tais siuntiniu terminalais - kur dabar pigiausia siust?

visą šį savaitgalį visoms siuntoms lpekspress užsiregistravus su kodu "zoline" 50 proc. nuolaida
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 15 rugpjūčio 2014 - 07:57
QUOTE(blacksunflower @ 2014 08 14, 12:06)
As irgi noreciau SD uzsakyti kelias prekes, Galiu surinkti jeigu kad dar prisijungtu smile.gif

as irgi prisijungciau Vilniuje prie sportsdirecto ax.gif Gal rinksite?
Jei taip, brukstelkit i az ax.gif
Atsakyti