Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame internetinėse parduotuvėse be tarpininkų

QUOTE(Limcamca @ 2014 08 12, 17:28)
Cia ne jusu korteles kalte. Cia netinka arba adresas, kuris pas juos figuruoja kaip komercinis, arba prekiu kiekiai kurie panasus i komercinius  4u.gif

nu iki siol pavykdavo man visada, o ir Osteocare po 12-15 buteliuku vis perku biggrin.gif
Atsakyti
Užsakinėju yoox.com ir tokia problemėlė iškilo, gal žinot, kodėl ne prie visų batų prekių krepšelyje rodo dydį? Bijau, kad nepridėtų man ne tų dydžių... doh.gif
Atsakyti
renku tescoclothing tiesiai i lietuva,dalinsimes 10 svaru siuntimo mokesti,klaipeda,galiu persiust,krepsius siusti i alinalfm@gmail.com
Atsakyti
Gal kas Klaipedoje renka cocooncenter? Prisijungciau su nedideliu krepseliu.
Atsakyti
QUOTE(vavute11 @ 2014 08 12, 21:05)
Gal kas Klaipedoje renka cocooncenter? Prisijungciau su nedideliu krepseliu.


prisijungciau ir as blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 08 12, 08:04)
ačiū už atsakymą. o į kokį kodą pakeitėt?

man atrodo rasiau be LT. tik skaicius. ir dar, jei mokat Paypal, jie adresa ima is Paypalo, tad jei ten su LT, irgi reikia pasikeist.
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 08 11, 11:54)
perku tai iherbe, bet tai nera papildas imunitetui stiprint, bent mes ji kaip vaista naudojam arba profilaktikai kai visi aplink serga. Jo perdozuot negalima, nes jis naikina organizme bakterijas ir virusus, per ilga laika gali isnaikint ir gerasias bakterijas. Bet va ligu profilaktikai ar sergant - tikrai geras reikalas mirksiukas.gif



aciu uz atsakyma 4u.gif Kazkaip buvau isitikinus kad ir profilaktiskai galima ilgesni laika vartoti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2014 08 12, 10:24)
Ka gero Boots randat, kad jungtis norit? biggrin.gif Gal ir man reik biggrin.gif

Aš norėjau Osteocare, bet kažkam nepavyko didesnio kiekio papildų nusipirkti... unsure.gif

Jei vis tik kas apsiimtų - AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pasisiutus @ 2014 08 12, 23:11)
aciu uz atsakyma  4u.gif Kazkaip buvau isitikinus kad ir profilaktiskai galima ilgesni laika vartoti sad.gif


profilaktiskai geriausia vaisiai, darzoves, grynas oras, jura, upe ar koks ezerelis mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal Vilniuje kas iš YOXX užsakinėjate?
Atsakyti
Kokiu kursu dabar nuskaito dolerį? Turiu Iherb krepšiuką už 27,49 USD ir nežinau rizikuoti ar ne ax.gif
Atsakyti
Aš visada apsidraudimui palieku porą dolcų rezervui, perku už 25 dolerius ir ne daugiau blush2.gif Baisu, kad dėl centų neprisikabintų doh.gif
Atsakyti