Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame internetinėse parduotuvėse be tarpininkų

Laba,

renku tescocloting, rasykit i AZ, Kaunas

Ryt darysiu uzsakyma i vakara.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 08 12, 13:35)
O kuri skysti rekomenduotumete is szkla.com?  Pirksiu pirma karta lesius, tai nekazka ismanau smile.gif


Aš įvairiuose skysčiuose jokio skirtumo nepastebėjau, todėl perku tą kuriam tuo metu gera akcija ax.gif
Atsakyti
gal Matalano butu norinciu prisijungti? Rinkciau iki UK nemokamo siuntimo, o is ten pagal svori. Panevezys, persiusciau 4u.gif
Atsakyti
Prisipirkom per didelių uniforminių kelnių doh.gif Gal kam reikia 13-14 m. tamsiai melynų kelnių , mazdaug 164 cm . ugiui, rasykit i az 4u.gif


Todel vel renku www.clothingattesco.


Ir šiandien tvirtinu užsakymą iš www.szkla.com
Papildyta:
QUOTE(me2za @ 2014 08 12, 13:51)
Tai kad siunčia, berods 10 svarų kaštuoja 4u.gif Tik aš visada per UK siunčiuosi, nes pas mane lengvi daiktai dažniausiai būna, neapsimoka blush2.gif



Niekaip nepavyksta apsipirkti boots per UK adresą.
Kaip pildote laukus ? Nepriima man nei vienos kortos iš trijų g.gif
Į užklausimą gavau tik tokį laišką :
Thanks for contacting us about you Boots.com order. I'm sorry to hear your order was cancelled and I appreciate you letting me know about this.

I have spoken with our Operational team who have advised that the order was cancelled because it has failed our internal validation checks. They were unable to advise me what checks are performed on the order.

After reviewing the situation our operations team have advised, that you will not be able to place this order on Boots.com. I'm sorry for any inconvenience this has caused you.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 12 rugpjūčio 2014 - 16:16
QUOTE(norala @ 2014 08 12, 17:14)
Niekaip nepavyksta apsipirkti boots per UK adresą.
Kaip pildote laukus ? Nepriima man nei vienos kortos iš trijų  g.gif
Į užklausimą gavau tik tokį laišką :


Cia ne jusu korteles kalte. Cia netinka arba adresas, kuris pas juos figuruoja kaip komercinis, arba prekiu kiekiai kurie panasus i komercinius 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turite tokio tipo sportbatukus george http://direct.asda.c...default,pd.html? Domina ar jie atitinka dydi? Nesioma USA12, kazin kokio reiktu siu?
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 08 12, 17:14)
Niekaip nepavyksta apsipirkti boots per UK adresą.
Kaip pildote laukus ? Nepriima man nei vienos kortos iš trijų  g.gif


Savo lietuvišką adresą nurodžius, o pristatymas į UK pas mane g.gif Nieko ypatingo lyg ir nėr, paprastai žiūriu suvedus g.gif Perku su Visa Virtuon 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 08 12, 17:28)
Cia ne jusu korteles kalte. Cia netinka arba adresas, kuris pas juos figuruoja kaip komercinis, arba prekiu kiekiai kurie panasus i komercinius  4u.gif



Na, kiekiai nebuvo labai dideli: buvai isidejus 6 vnt. zuvu tauku g.gif
lyg ir po daugiau merginos pirkdavo g.gif
galvoju , gal tiesiai i LT siustu >?
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 08 12, 17:50)
Na, kiekiai nebuvo labai dideli: buvai isidejus 6 vnt. zuvu tauku  g.gif
lyg ir po daugiau merginos pirkdavo  g.gif
galvoju , gal tiesiai i LT siustu >?


Tiesiog žiūrint iš loginės pusės: kam žmogui nusipirkti tokį kiekį žuvų taukų? g.gif
Na, sakykim dovanoms. Bet, iš patirties su boots žinau, bet kas, kas nors kiek kvepia komercija yra atmetama ir be diskusijų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 08 12, 18:04)
Tiesiog žiūrint iš loginės pusės: kam žmogui nusipirkti tokį kiekį žuvų taukų?  g.gif
Na, sakykim dovanoms. Bet, iš patirties su boots žinau, bet kas, kas nors kiek kvepia komercija yra atmetama ir be diskusijų  unsure.gif


kaip tai kam - esam 6 seimos nariai - visiems po asmenine pakuote ir viena atsargai, jei kuriam pasibaigs lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 08 12, 18:04)
Tiesiog žiūrint iš loginės pusės: kam žmogui nusipirkti tokį kiekį žuvų taukų?  g.gif
Na, sakykim dovanoms. Bet, iš patirties su boots žinau, bet kas, kas nors kiek kvepia komercija yra atmetama ir be diskusijų  unsure.gif



aisku, na, gal ir tiesa tada g.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif Jei kas perka is Mango , mielai jungciausi 4u.gif I az 4u.gif
Atsakyti