Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame internetinėse parduotuvėse be tarpininkų

QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 08 11, 10:34)
sakykit panos .. kaip skaičiuojat eurą besijungiančioms merginoms? 3,5 lt ar 3,46lt  blush2.gif  4u.gif

Tokiu kursu, kokiu bankas nuskaiciuoja.
Papildyta:
O kuri skysti rekomenduotumete is szkla.com? Pirksiu pirma karta lesius, tai nekazka ismanau smile.gif
Atsakyti
Gal kas renka Klaipedoje http://www.yoox.com/...?de...={'ctgr':[%27brs%27]}&season=X?

Galiu rinkti as, turiu nuolaidu koduka -10 % ax.gif
Atsakyti
Laba diena, patarkite prasau kaip nusipirkti is Boots? Kaip suprantu I Lt tiesiai nesiuncia? Kaip jus darote?
Atsakyti
QUOTE(rasabraske @ 2014 08 12, 13:47)
Laba diena, patarkite prasau kaip nusipirkti is Boots? Kaip suprantu I Lt tiesiai nesiuncia? Kaip jus darote?


Tai kad siunčia, berods 10 svarų kaštuoja 4u.gif Tik aš visada per UK siunčiuosi, nes pas mane lengvi daiktai dažniausiai būna, neapsimoka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 08 12, 13:51)
Tai kad siunčia, berods 10 svarų kaštuoja 4u.gif Tik aš visada per UK siunčiuosi, nes pas mane lengvi daiktai dažniausiai būna, neapsimoka blush2.gif

Ania tada kazka ne taip supratau. Va ir mano svoris nedidelis (500gr), kaip jus per tarpininke ar adresa nuomuojates, patarkite kaip pigiau butu? Aciu
Galima pirkti daugiau negu uz 75 lt, neapmokestins?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasabraske: 12 rugpjūčio 2014 - 13:08
Nuomojames adresa. Pvz. tukis internetinese parduotuvese arba PirkAnglijoje.
Galima, nes eu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 12 rugpjūčio 2014 - 13:09
Turbūt jau daug kartų klausta, bet kaip su yoox.com dydžiais? Ar nemažinti?
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 08 12, 14:09)
Nuomojames adresa. Pvz. tukis internetinese parduotuvese arba PirkAnglijoje.
Galima, nes eu.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulegraza72 @ 2014 08 12, 13:15)
Siunčia neregistruotu paštu. Paprastai gaunu panašiai per 1,5 sav. Tik vieno siuntinio liepos 18 d. išsiųsto ilgai negavau,- pasirodo buvo nuklydęs į Indiją, todėl gavau tik rugpjūčio 8 d...
Dar panašus atvejis buvo su neregistruotu siuntinuku iš kitos parduotuvės. Šis atkeliavo per Maskvą.
Žodžiu, nors ir neregistruotus, paklydusius, bet gavau.

Ačiū už atsakymą 4u.gif Mano būtent liepos 18 dienos bet dar negaunu doh.gif. Ar nežinote kur kreiptis? Parašiau laišką jiems šiuo adresu: customerservices@mandco.com kol kas jokio atsakymo.
Papildyta:
QUOTE(me2za @ 2014 08 12, 11:47)
Paštu siunčia, kokias 2 sav manau reiktų palaukti rolleyes.gif

Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasabraske @ 2014 08 12, 14:23)

Paskaitykit salygas ir ikainius.
Papildyta:
QUOTE(rasabraske @ 2014 08 12, 14:23)

Paskaitykit salygas ir ikainius.
Atsakyti
Labutis, sakykite gal kas isbandete adreso nuoma USA2YOU shopping?? Gal pasidalintumete patirtimi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Black_white @ 2014 08 12, 14:12)
Turbūt jau daug kartų klausta, bet kaip su yoox.com dydžiais? Ar nemažinti?


yoox yra prekybos centras, kuriame yra begalės skirtingų firmų daiktų. Reikia klausti dėl konkrečios firmos dydžių arba ieškoti atsiliepimų internete. Pvz. batai man atinka perkamus Lietuvoje, rūbai kai kurių firmų pasirodė mažinti, kiti normalių dydžių.
Atsakyti