Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame internetinėse parduotuvėse be tarpininkų

QUOTE(MAMA7411 @ 2014 08 11, 16:21)
Gal kuri turit šiuos http://www.szkla.com...nity-6-szt.html kaži kaip jie ar geri? Ačiūūūū

man patys pačiausi iš visų turėtų smile.gif
o kiek kainuoja is cia siuntimas i LT, gal buna nemokamas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zz_aiza: 12 rugpjūčio 2014 - 07:00
QUOTE(zz_aiza @ 2014 08 12, 06:57)
man patys pačiausi iš visų turėtų  smile.gif
o kiek kainuoja is cia siuntimas i LT, gal buna nemokamas?


29,99 zlotai, nemokamo nebūna, bet būna nuolaidų kodai krepšeliui, dažniausiai į el. paštą atsiunčia.
Atsakyti
Vi_ktorija
Per kiek dienu jums atsiunte ta pagreitinta siuntima? Pirinkau reikiama suma, keliauja jau 6 dienas, tai kur cia pagreitintas, su normaliu siuntimu keliauja apie savaite.
Pazymejau, kad siustu chronopost, bet perkant labai striginejo internetas, gal nusimuse. Bet tai jie patys pagal suma nesiuncia greitesniu? Bijau, kad nespes atkeliaut iki man isvykstant. Varliai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 12 rugpjūčio 2014 - 07:51
QUOTE(pasisiutus @ 2014 08 11, 11:23)
Sveikos,

norejau pasiteirauti ar tikrai veiksmingi yra greipfruktu seklu ekstraktai imunitetui stiprinti? Noriu maziukams kazka nupirkt (metukai) ir mastau apie siuos preparatus. Ir gal kartu galit patart kur pirkt? Dekui  4u.gif



QUOTE(pasimetus1140 @ 2014 08 11, 22:28)
gal as ne i tema, bet man karta neleido atsiskaityt del pasto kodo. pasikeite formatas kazkuriuo metu. jau senokai, bet jei pirma karta perkat, gal ir jums taip. tik jie paraso, kad jis netinka. turbut butumet pastebeje...

ačiū už atsakymą. o į kokį kodą pakeitėt?
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 08 12, 08:46)
Vi_ktorija
Per kiek dienu jums atsiunte ta pagreitinta siuntima? Pirinkau reikiama suma, keliauja jau 6 dienas, tai kur cia pagreitintas, su normaliu siuntimu keliauja apie savaite.
Pazymejau, kad siustu chronopost, bet perkant labai striginejo internetas, gal nusimuse. Bet tai jie patys pagal suma nesiuncia greitesniu? Bijau, kad nespes atkeliaut iki man isvykstant. Varliai..


Jų rašomas pagreitintas siuntimas, tai 1-4 darbo dienos. Vieną kartą užsakiau penktadienį skubiu siuntimu, gavau pirmadienį, kitą kartą skubiu siuntimu užsakymą padariau pirmadienį vakare, gavau tik kitą pirmadienį.
Jei nepažymi, kad nori skubaus siuntimo, automatiškai jo nepritaiko.
O neskubiu siuntimu man keliauja apie dvi savaites, plius neskubiu siuntimu nepristato siuntos namo, tenka atsiimti iš pašto, tad skubus siuntimas bet kuriuo atveju geriau.
Atsakyti
QUOTE(Anistėja @ 2014 08 11, 20:15)
Merginos, gal kas nors perkate iš Boots ar Superdrug?

Dar domintų ir Asda Groseries ax.gif

Prisijungčiau prie boots.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 08 12, 09:12)
O neskubiu siuntimu man keliauja apie dvi savaites, plius neskubiu siuntimu nepristato siuntos namo, tenka atsiimti iš pašto, tad skubus siuntimas bet kuriuo atveju geriau.

verysad.gif cry.gif raso, kad per 6dienas atsiuncia, na gal atkeliaus ryt, bais jau reikia.
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 08 11, 15:20)
Gal dar būtų norinčių šiandien  jungtis prie
www.szkla.com ?


Dar į lęšių temą.
Rinkoje pasirodė nauji vienadieniai lęšiai Dailies Total 1.
http://www.lesis.lt/...l1-30-lesi.html
http://www.szkla.com...al1-30-szt.html
Jie pristatomi, kaip ypatingai didelio dregnumo lesiai del isorinio hidrogelio sluoksnio ir turi didesni pralaiduma deguoniui del silikonines lesio matricos.
Abejoju, ar kas nors bandėte, na bet gal? ar turite atsiliepimų?
Atsakyti
Ka gero Boots randat, kad jungtis norit? biggrin.gif Gal ir man reik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lola.lola @ 2014 08 11, 12:19)
Jei Vln - siulyciau isparduotuvese paziureti (zaislu feja (pasilaiciuose), naugarduko g.96 isparduotuve ir pan.).

Aciuu, ieskosim smile.gif
Papildyta:
Sveikos, ieskau norinciu pasidalinti siuntima arba renkancius uzsakyma is SD ir TESCO. VIlnius. Prasom atsiliepti smile.gif))
Atsakyti
Sveikos!
Help! Pabandziau atlikti mokejima mytoys.de panaudojus koda -10 eur, bet uzstrigo paypal, mane ismete, mokejimo neatliko. Bandau pakartoti uzsakyma, tai dabar raso kad kodas jau panaudotas doh.gif Tai ka jau viskas, nebegausiu tos nuolaidos verysad.gif Ar dar imanoma kazka padaryti?
Atsakyti
Laba smile.gif
Noriu paklausti berniuku mamu, perkanciu marskinius i mokykla Asda ar Tesco. Ar jie tinkami itin lieknam vaikui? Reiktu slim fit, bet nenumanau, kur ieskot. Patarkit, prasau 4u.gif
Atsakyti