Įkraunama...
Įkraunama...

Mityba sportuojant IV

QUOTE(South @ 2014 11 16, 14:12)
Be vistienos negaleciau,kasdien beveik valgau smile.gif
Bulves blogai tuom,kad tai labai greiti angliavandeniai,greitai organizmas pasisavina,ta prasme,eina i kuna  smile.gif ,o tarkim,ryziai,irgi anglaivandeniai,bet jie orgnizme skaidosi po truputi.Dar svarbu,kaip bulves paruosiamos,jei tai bulviniai blynai,tai tikrai nieko gero biggrin.gif ,bet jei virtos,dar puse bedos,bet kas nori numesti svorio,bulviu tikrai vengciau.Kadangi as svorio nemetu,tai valgau ir bulves,bet retai.
Varske tik nesenai pamegau,man ji skaniausia apkepo pavidalu  biggrin.gif .

apkepas, varskeciai smile.gif daug visokiu dalyku atrandu is naujo. ir manes planas neriboja. nesilaikau jo 100 proc bet stengiuosi islaikyti porciju dydi, valgymo daznumo, patiekalus pasirankioju. plius isvengiu pilvo putimo ir alkio priepuoliu.
Na jei po vistienos salotu jus atgaivintu tik su 10 laseliniu, tris menesius tektu gerti kasos fermentus ir probiotikus kad vyktu virskinimas ir dar galu gale jums issivystytu mazakraujyste del kurios galedavau uzmigti stovedama tai paziureciau kaip jus ja valgytyumete kasdien biggrin.gif bet pamazu pratinuosi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 16 lapkričio 2014 - 14:21
QUOTE(guodzik @ 2014 11 16, 15:19)
apkepas, varskeciai smile.gif daug visokiu dalyku atrandu is naujo. ir manes planas neriboja. nesilaikau jo 100 proc bet stengiuosi islaikyti porciju dydi, valgymo daznumo, patiekalus pasirankioju. plius isvengiu pilvo putimo ir alkio priepuoliu.
Na jei po vistienos salotu jus atgaivintu tik su 10 laseliniu, tris

Tikrai taip,kai pradedi rinktis maista,tiek naujo atrandi,ko senai nevalgei,nebekisi i save visko,kas papuola smile.gif.
As vaikysteje buvau ikrais apsinuodijus,tai tik po 20m.pradejau vel juos valgyti smile.gif.
Papildyta:
QUOTE(guodzik @ 2014 11 16, 15:19)
Na jei po vistienos salotu jus atgaivintu tik su 10 laseliniu, tris menesius tektu gerti kasos fermentus ir probiotikus kad vyktu virskinimas ir dar galu gale jums issivystytu mazakraujyste del kurios galedavau uzmigti stovedama tai paziureciau kaip jus ja valgytyumete kasdien biggrin.gif  bet pamazu pratinuosi doh.gif

O is kur man zinoti,kad tau taip buvo biggrin.gif ,bet to,as tik apie save kalbejau,kad as be vistienos negaliu smile.gif.Nors is tikruju nieko gero ten nera ,apart,kad baltymai,kad liesa mesa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo South: 16 lapkričio 2014 - 14:25
Niekada nekisau visko kas papuola, atrodo zinojau ka reikia valgyti bet truko tam valios g.gif po visu siu ligu labai susirupinau savo sveikata. Ir dabar buvo sveikatos patikrinimas darbe, hemogolobinas visai ant ribos doh.gif o gerti ta gelezi nenoriu, ji tragiskai veikia mano virksinima, dazo dantis doh.gif Plius svoris svyravo kaip isprotejes tai minus 5 tai plius 5 doh.gif o as labai maza ir iskart matosi doh.gif kazkaip pavyko susinormalizuoti per menesi, igauti ritma, plius sportuojant turiu ir apetita, nes kitaip sunkiai sunkiai, o kuo mazesnis apetitas, tuo maziau valgau, tuo silpnesne darausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2014 11 16, 14:22)


Jei su anglu kalba draugauji, prisiregistruok myfitnesspal.com. Daugmaz pamatysi kaip ir ka valgai, labai naudinga pradziai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 11 16, 15:36)
Niekada nekisau visko kas papuola, atrodo zinojau ka reikia valgyti bet truko tam valios g.gif  po visu siu ligu labai susirupinau savo sveikata. Ir dabar buvo sveikatos patikrinimas darbe, hemogolobinas visai ant ribos doh.gif o gerti ta gelezi nenoriu, ji tragiskai veikia mano virksinima, dazo dantis doh.gif Plius svoris svyravo kaip isprotejes tai minus 5 tai plius 5  doh.gif o as labai maza ir iskart matosi doh.gif kazkaip pavyko susinormalizuoti per menesi, igauti ritma, plius sportuojant turiu ir apetita, nes kitaip sunkiai sunkiai, o kuo mazesnis apetitas, tuo maziau valgau, tuo silpnesne darausi smile.gif

Nebandei valgyti daugiau maisto produktu,kuriuose yra daug gelezies?
Atsakyti
QUOTE(South @ 2014 11 16, 14:50)
Nebandei valgyti daugiau maisto produktu,kuriuose yra daug gelezies?

nemanau kad pilnai isisavinu g.gif
Atsakyti
Rose Prick, aš ne dietologė, bet skaičiuojant metant svorį (tiksliau palaikant, nes mano svoris per 30metų, įskaitant visus pogimdyvinius laikotarpius svyruoja nuo min 53 iki max 61), skaičiuojant kalorijas ir pan. patirties turiu 30metų. Mano patarimas kas liečia maistą, būtų toks: Sportas aišku svarbu, bet dabar ne apie tai.
1. Nusipirk virtuvines svarstykles
2. Sąžiningai, savęs neapgaudinėjant rašykis ką valgai. Tikrai labai geras puslapis rašymui ir saugojimui www.myfitnesspal.com. (jau antrus metus kasdien viską rašausi čia). Tik ten surašytame maiste yra ir nemažai briedo ir spragų. Todėl jei pati dar nesigaudai kalorijose dar pasitikrink produktų kaloringumą ir kitas maistines medžiagas www.kalorijos.lt. Tik viską surašius po kurio laiko suprasi kur tavo problema ir ko gali ir reikia atsisakyti. Pamatysi aiškiai kurios čia tos kalorijos buvo nereikalingos ir puikiai galėjai be jų apsieiti. Čia gali ir savo gatavus patiekalus apsirašyti.
3. Yra mitybos taisyklės kada ką valgyti reikia, bet geriausia tai klausyk savęs. Kiekvienas žmogus individualus ir tikrai skirtingai kaupia "atsargas'. Vieni nuo riebalų, kiti nuo anglių, o kitiems ir baltymai į kūną eina. turiu daug visokių pavyzdžių. PVZ mano dukra nuo gimimo nevalgo visai jokios mėsos, žuvies. Jai ji smirda ir šlykšti. Jau 18 metų, o hemoglobinas ir kiti parametrai norma aukštesnėje pusėje. svoris 52kg. visai nesportuoja. Manot sveikai maitinasi, daržoves valgo? Oi neeeeeee- 80% saldumynai. Mano draugė valgo greipfrutus, jai jie apetitą užmuša, o man tik sukelia. Pati negaliu gyventi be saldumynų. Juos valgau ir nieko, o pradedu "rinkt" baldymus (aišku žiūrint kalorijas) ir svorį kontroliuot darosi sunkiau. Mes visi individualūs ir gyvendami paal bendrai nustatytas normas, o ne SAVO individualius poreikius ilgai neištempsim. Juk kalbam ne apie mėnesį, o visą gyvenimą. Visą gyvenimą reikia žiūrėti ką valgai ir kas kam tinka. Bendros taisyklės yra tik bendros krypties nuoroda, bet ne TAISYKLĖ.

Atsakyti
QUOTE(tura @ 2014 11 16, 19:03)
Jau 18 metų, o hemoglobinas ir kiti parametrai norma aukštesnėje pusėje. svoris 52kg. visai nesportuoja. Manot sveikai maitinasi, daržoves valgo? Oi neeeeeee- 80% saldumynai. Mano draugė valgo greipfrutus, jai jie apetitą užmuša, o man tik sukelia. Pati negaliu gyventi be saldumynų. Juos valgau ir nieko, o pradedu "rinkt" baldymus (aišku žiūrint kalorijas) ir svorį kontroliuot darosi sunkiau.  Mes visi individualūs ir gyvendami paal bendrai nustatytas normas, o ne SAVO individualius poreikius ilgai neištempsim. Juk kalbam ne apie mėnesį, o visą gyvenimą. Visą gyvenimą reikia žiūrėti ką valgai ir kas kam tinka. Bendros taisyklės yra tik  bendros krypties nuoroda, bet ne TAISYKLĖ.

Jau tik nelyginkit 18m.merginos,su vyresnem moterim.As ,budama 18m.,keldavausi ir nakti valgyti,nes prabusdavau is alkio biggrin.gif ,saldumynus irgi dievinau,valgiau daug ir nesveiko maisto,o sveriau 43kg. biggrin.gif ,dabar taip besimaitindama,tikrai tiek nesverciau.O kad nuo baltyminio maisto pradeda storeti,tai keista,gal kazkas kitas kaltas del to.
Atsakyti
Ačiū visoms mirksiukas.gif
mano bėda ir yra tame, kad labai gerai moku kalotijas skaičiuoti, ir svaestykles turiu ir visu puslapius žinau, bet... metus laiko pasėdėjus ant 1200kcal, aš tas kalorijas visur matau doh.gif iš ten ir įprotis vakarienei vaisius valgyti, nes paprastai dienos pabaigojr tik kokie 150kcal likdavo, tai koks bananas ar keli mandarinai, kiviai.
Dabar nebenoriu apie kalorijas galvot tik sveikai ir teisingai maitintis, na ir dar, kad svotis kristų blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2014 11 16, 20:00)
Dabar nebenoriu apie kalorijas galvot tik sveikai ir teisingai maitintis, na ir dar, kad svotis kristų  blush2.gif  lotuliukas.gif


Metus laiko pasedejus ant 1200 kcal??? blink.gif Cia gi badas organizmui, metabolizmas turejo suletet kaip reikalas. Siaip svarstykles ir fitnesspal ne tiek kalorijom skaiciuot, kiek matomam bra - kiek riebalu, kiek baltymu, kiek angliavandeniu, kiek cukraus suvartojama. 150 kcal gaunant is vaisiu tai naudos mazai duoda orgaznimui vakare, nes tik insulina padidinai ir ryte labai alkana turetum atsikelt g.gif O visa fruktoze is jo nueina tiesiai ant pilvo, sonu ar slaunu, nes jos neisnaudoji miegodama smile.gif 150 kcal yra mazdaug vienas pilnas kiausinis ir vienas baltymas - nuo tiek tikrai sociau ilgai bus 4u.gif Organizmas isnaudoja daugiau kaloriju virskinimui. Kol nepradejau naudot tu visu programu, ysivaizdavau, kad zymiai maziau valgau blush2.gif O net gero, sveiko maisto perteklius pavirsta y riebalus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 11 17, 10:14)
Metus laiko pasedejus ant 1200 kcal??? blink.gif Cia gi badas organizmui, metabolizmas turejo suletet kaip reikalas. Siaip svarstykles ir fitnesspal ne tiek kalorijom skaiciuot, kiek matomam bra - kiek riebalu, kiek baltymu, kiek angliavandeniu, kiek cukraus suvartojama. 150 kcal gaunant is vaisiu tai naudos mazai duoda orgaznimui vakare, nes tik insulina padidinai ir ryte labai alkana turetum atsikelt g.gif O visa fruktoze is jo nueina tiesiai ant pilvo, sonu ar slaunu, nes jos neisnaudoji miegodama smile.gif  150 kcal yra  mazdaug vienas pilnas kiausinis ir vienas baltymas - nuo tiek tikrai sociau ilgai bus 4u.gif Organizmas isnaudoja daugiau kaloriju virskinimui. Kol nepradejau naudot tu visu programu, ysivaizdavau, kad zymiai maziau valgau blush2.gif O net gero, sveiko maisto perteklius pavirsta y riebalus 4u.gif
uzsiregistravau, parasiau kad noreciau numesti puse kg per savaite tai jis man ismete 1200 kcal, ne per mazai?
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 11 17, 12:05)
uzsiregistravau, parasiau kad noreciau numesti puse kg per savaite tai jis man ismete 1200 kcal, ne per mazai?


Mazokai, as turiu 1550 kcal, plius jeigu sportuoji, tai automatiskai pridedama daugiau kaloriju g.gif
Atsakyti