Įkraunama...
Įkraunama...

Mityba sportuojant IV

QUOTE(Märchen @ 2014 11 07, 20:14)
O nesakė, kodėl? ax.gif


Ju glikeminis indeksas gan aukstas, todel jie greit suvirskinami, suteikiamas sotumo jausmas - trumpalaikis, cukraus kiekis kraujyje padideja greiciau, todel gaunama energija is ju yra trumpo veikimo. Geriau jau rinktis kazka is sudetiniu angliavandeniu, turinciu zema glikeminy indeksa.
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 11 08, 08:41)
Ju glikeminis indeksas gan aukstas, todel jie greit suvirskinami, suteikiamas sotumo jausmas - trumpalaikis, cukraus kiekis kraujyje padideja greiciau, todel gaunama energija is ju yra trumpo veikimo. Geriau jau rinktis kazka is sudetiniu angliavandeniu, turinciu zema glikeminy indeksa.

o tai butu?
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 11 08, 09:53)
o tai butu?


Kuo maziau apdoroti pilno grudo produktai, ryziai ( ypac rudieji ), ankstiniai, darzoves, turincios daug lastelienos. Ir nors pats kukuruzas butu kaip ir zemo glikeminio indekso, bet kadangi jau jie gerokai apdoroti pries patampant trapuciu, GI automatiskai dideja. Nors aisku, tai sveikesnis variantas nei kvieciu traputis.
Asmeniskai as maista skirstau y tuscias kalorijas, ir y tai, kas turi kazkokiu naudingu medziagu. Tai man traputis patenka y ta kategorija, kad na jame nieko juk nera, tik kalorijos.. ax.gif Bet niekas neprivalo mastyti ar skirstyti maista taip pat 4u.gif Man tiesiog taip lengviau isvengt visokiu dalyku, kurie man tikrai skanus, bet nera naudingi mano organizmui..
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 11 08, 14:58)
Kuo maziau apdoroti pilno grudo produktai, ryziai ( ypac rudieji ), ankstiniai, darzoves, turincios daug lastelienos. Ir nors pats kukuruzas butu kaip ir zemo glikeminio indekso, bet kadangi jau jie gerokai apdoroti pries patampant trapuciu, GI automatiskai dideja. Nors aisku, tai sveikesnis variantas nei kvieciu traputis.
Asmeniskai as maista skirstau y tuscias kalorijas, ir y tai, kas turi kazkokiu naudingu medziagu. Tai man traputis patenka y ta kategorija, kad na jame nieko juk nera, tik kalorijos.. ax.gif Bet niekas neprivalo mastyti ar skirstyti maista taip pat 4u.gif Man tiesiog taip lengviau isvengt visokiu dalyku, kurie man tikrai skanus, bet nera naudingi mano organizmui..

dekui 4u.gif
as renkuosi toki saldumyna priespieciams kartais:ryziu traputi uztepu riesutu sviestu blush2.gif vieno per akis biggrin.gif
mano savaitgalis cheatinis doh.gif valgiau vakar vakare salotas su ozkos suriu (jis man dieviskas blush2.gif ) ir sian vakarienei mieste makaronu su kumpiu doh.gif bet nieko, ryt kardio diena, issportuosiu.
Atsakyti
As irgi megstu trapucius su riesutu sviestu, bet kad man tik apetitas nuo ju sukyla blush2.gif Salotos su ozkos suriu, tai geris wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 11 09, 08:45)
As irgi megstu trapucius su riesutu sviestu, bet kad man tik apetitas nuo ju sukyla blush2.gif Salotos su ozkos suriu, tai geris wub.gif

suriai man isvis wub.gif ale leidzia 10 gr per savaite, net neperku del tiek. biggrin.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu labai lengvai kepamos ir skanios "duonos" receptu. Man tai šių metų atradimas. Pirktinės nebenaudoju. ir skanu ir sveikiau ir dar žarnyną pravalo.
originalus receptas:

5 kiausiniai, atskirti baltymus ir išsukti iki putų;

Trynius taip pat gerai išsukti;

1 stikl. kviečių sėlenų
2 stikl. avižų sėlenų
2 šaukštai kukurūzų miltų;
1 šaukštelis kepimo miltelių;
200 gr natūralaus jogurto;
prieskonių pagal pageidavimą
(10 min. reikia kad pastovėtų, kad išbrinktų sėlenos)
kekso forma iškloti kepimo poperiumi, įpilti tešlą, 30 min – 180 C.

Aš tai tų trynių-baltymų neatskirinėju ir neišsukinėju, nes skirtumo nemačiau, kepimo miltelių nededu, kukurūzų miltų kartą nedėjau irgi nieko netasitiko. selėnas irgi įvairiai- visokių, įvairiom proporcijom pamaišau (ir ruginių). Čia skonio reikalas. bet svarbiausia prieskoniai- sėmenys, kepinti riešutai, kepintios saulėgrąžų, moliūgų sėklos. kas mėgsta saldžiau- tai medaus įdedu, džiovintų vaisių.
Tik dedant į formą, tai truputį rankom papresuoju, tai tikrai nesuįra. bet greitai pelija, tai aš susipjaustau riekelėm ir užšaldau porcijom.
Man su varškės užtepėlėm tai labai skanūs pusryčiai.

Aš dar visų receptūrų vertes persiskaičiuoju. tai ši duona (su mano gana normaliai dedamais prieskoniais) turi 100gr : 252 ckall, 26 anglių, 11 riebalų ir 13 baltymų. palyginus su paprasta duona tai žymiai geriau, O kai dedu daugiau ruginių selėnų tai riebalų ir anglių dar pamažėja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tura: 11 lapkričio 2014 - 14:18
Gal kazkas bandet kept varskecius kazkaip svekai?
Atsakyti
Sveikos, kuo keičiat kvietinius miltus? ar jie iš tiesų taip blogai? nepasikeičia skonis kepiniuose, pvz., apkepuose, kur dažnai reik dėt kelis šaukštus miltų.

Ar naudojat nevalytus ryžius? Kokias košes valgot? Man jau atsibodo ryžių, grikių, avižų visokie variantai. Ką dar pasiūlytumėt? Ar kaip nors gardinat košes?
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2014 11 12, 16:07)
Sveikos, kuo keičiat kvietinius miltus? ar jie iš tiesų taip blogai? nepasikeičia skonis kepiniuose, pvz., apkepuose, kur dažnai reik dėt kelis šaukštus miltų.

Ar naudojat nevalytus ryžius? Kokias košes valgot? Man jau atsibodo ryžių, grikių, avižų visokie variantai. Ką dar pasiūlytumėt? Ar kaip nors gardinat košes?

esu bandziusi pakeisti sojos miltais, jie turi labai daug baltymu, man patiko, tik kazkiek vistiek reiktu ideti ir kvietiniu miltu (ar kokiu kitu) nes sojos miltai labai purus, buna nesulimpa
o siaip kvietinius miltus visada sveika pakeisti tiesiog rupaus malimo miltais, rugiu, zirniu ir pan.
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 11 11, 20:25)
Gal kazkas bandet kept varskecius kazkaip svekai?

varškė, kiaušiniai, bananas (saldumui), migdolų miltai.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2014 11 13, 09:00)
varškė, kiaušiniai, bananas (saldumui), migdolų miltai.

dariau panasiai: dejau banana, sauksta miltu ir kokius 4 avizu, 2 kiausinius ir 2 pakelius varskes. Puikiai gavosi, pirstus apsilaiziau biggrin.gif
Atsakyti