Įkraunama...
Įkraunama...

Mityba sportuojant IV

pumpum, medus toks pats blogis kaip ir cukrus 4u.gif

kaip paivairint sporto mityba, jei negaliu pieno baltymo visai?
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 11 03, 17:08)
Aš į varškės apkepą vietoj cukraus dedu medų. ir taip to cukraus visur pilna tai stengiuosi jo vengti kiek įmanoma. Cukrus lėtina medžiagų apykaitą ir kitas blogybes daro. Siūlau ir jums kiek įmanoma cukrų pakeisti medumi.
Aš sudarant mitybos planus niekados nerašau pusryčiams omletų, virtų kiaušinių ir t.t. Taip, kiaušiniai gerai, bet pusryčiams žymiai svarbiau angliavandeniai, nes baltymams ryte per sunku pasisavinti ir energijos suteiks mažiau nei pvz košė  mirksiukas.gif

Kiausiniai pas mane yra tik viena diena bet as vis tiek juos valgau. Nu man sotu, skanu smile.gif 100 proc nesilaikau o kose tikrai suvirskinu geiciau jei atvirai. Uzvalgius koses, as jau atvaziavus i darba bunu alkana g.gif angliavandeniai poto, tikrai ju pakankamai suvalgau. biggrin.gif
Papildyta:
Rytojaus meniu:
Pusryciams valgysiu omleta su darzovem arba kose su persiku dzemu (ryte nuspresiu smile.gif )
Pietus: varskes apkepas
Vakariene: vel barsciu sriuba
Uzkandziams turiu greifruta, musli batoneli, datuliu (iki 100 g) ir graikisko jogurto (bandysiu valgyt su avokadu ir pomidorais).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 03 lapkričio 2014 - 22:15
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 11 03, 20:03)
pumpum, medus toks pats blogis kaip ir cukrus 4u.gif

kaip paivairint sporto mityba, jei negaliu pieno baltymo visai?

Daržovių, sojos baltymai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 11 03, 20:03)
pumpum, medus toks pats blogis kaip ir cukrus 4u.gif

Pritariu. Jei jau keisti cukrų, tai į sveikus jo žolinius pakaitalus
Atsakyti
Tik nereikia lialia kad medus blogiau už cukrų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 11 03, 23:20)
Kiausiniai pas mane yra tik viena diena bet as vis tiek juos valgau. Nu man sotu, skanu smile.gif 100 proc nesilaikau o kose tikrai suvirskinu geiciau jei atvirai. Uzvalgius koses, as jau atvaziavus i darba bunu alkana g.gif angliavandeniai poto, tikrai ju pakankamai suvalgau. biggrin.gif
Papildyta:
Rytojaus meniu:
Pusryciams valgysiu omleta su darzovem arba kose su persiku dzemu (ryte nuspresiu smile.gif )
Pietus: varskes apkepas
Vakariene: vel barsciu sriuba
Uzkandziams turiu greifruta, musli batoneli, datuliu (iki 100 g) ir graikisko jogurto (bandysiu valgyt su avokadu ir pomidorais).

Nieko ypatingo tavo meniu smile.gif.

Medus irgi cukrus,bet geriau nei grynas cukrus.
Atsakyti
QUOTE(South @ 2014 11 04, 08:13)
Nieko ypatingo tavo meniu smile.gif.

Medus irgi cukrus,bet geriau nei grynas cukrus.

o ko tu cia tikiesi ypatingo? g.gif
beje pagaliau uzsisakiau svarstykles tai nebesaudau is akies thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 11 04, 10:05)
o ko tu cia tikiesi ypatingo? g.gif
beje pagaliau uzsisakiau svarstykles tai nebesaudau is akies thumbup.gif

Kazkas taves klause,kad parasytum meniu,gal kazkokoiu nauju ideju kils,bet kad nieko idomaus neparasei biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(South @ 2014 11 04, 10:22)
Kazkas taves klause,kad parasytum meniu,gal kazkokoiu nauju ideju kils,bet kad nieko idomaus neparasei  biggrin.gif .

as neturiu laiko kazka idomaus gaminti, kartais gaminuosi 2-3 dienom is karto smile.gif rytoj vel valgysiu ta pati ka siandien nes vakare sportuoju ir velai griztu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 11 04, 12:41)
as neturiu laiko kazka idomaus gaminti, kartais gaminuosi 2-3 dienom is karto  smile.gif rytoj vel valgysiu ta pati ka siandien nes vakare sportuoju ir velai griztu  ax.gif

O man laiko yra,bet minciu nebera doh.gif ,visas isternetas irgi isnarsytas biggrin.gif .
Atsakyti
Na mano meniu sudarytas irgi yra gana paprastas, diena mesa, zuvis su ryzias, kukusu, lesaisi ir darzovem, vakare mesyte, zuvis su darzovem, sriuba, varske dar tinka smile.gif karta per savaite leido makaronu kuriuos ziauriai megstu biggrin.gif jokios duonos, suriu nebevalgau kas cia didziausias pasikeitimas mano mityboje. viena diena turiu cheat day, kada nelabai ziuriu blush2.gif o sokolada valgiau karta per tris savaites, jokiu tortu, pyragu nebevalgau ir kazkaip pavyksta atsilaikyti thumbup.gif per 2 sav numeciau 1.5 kg, pamazu bet uztikrintai biggrin.gif esu priaugusi kelis kg tai noriu ju atsikratyti ir siaip sveikiau gyventi del pilvo problemu.
Atsakyti
South, tai kad pagrindas ir lieka tas pats, ka cia beprimastysi. Man ydomiau tiesiog tu merginu meniu, kurios mazai mesos valgo/ar nevalgo visai. Nes mane tie deriniai pusryciams kiausiniai, pietums mesa su ryziais ir darzovem, vakare zuvis su darzovem jau zudo doh.gif Namie pamacius vistienos krutinele ar jautiena taip ir verkt noris biggrin.gif

Pumpum, ar labai blogas derinys bananas ir avokadas su baltymu milteliu puse sauksto ir ryziu pienu ryte? blush2.gif Gaunas toks kaip pudingas, man skanu bigsmile.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
vaisiai su daržovėm tarpusavy nesiderina, pieno produkti prie vaisių ir daržvių irgi
Atsakyti