Įkraunama...
Įkraunama...

Mityba sportuojant IV

QUOTE(guodzik @ 2014 11 02, 11:34)
Sveikos  4u.gif
As va po truputi griztu i sportuojanciu gretas ir bandau susitvarkyti mityba. Pasiseke kad trenere man sudare mitybos plana, deja vis dar neprisiverciu valgyti kiausiniu baltymu pvz doh.gif taigi laviruoju. Pirmoj dienos pusej angliavandeniai, antroj baltymai. Mano dar beda kad nevalgau vistienos po baisaus apsinuodijimo vasara doh.gif per savaite numeciau gal 5 kg ir paskui dar sekmingai isitaisiau baisia mazakraujyste kadangi gerus tris menesius purte nuo bet kokios mesos (ir zarnynas pasiusdavo, uzgurguliuodavo tiesiog). Nuo visokiu fermentu ir gelezies sukilo apetitas, svorio vel priaugau, sportuoti nepajegdavau del energijos stokos. Na kazkiek jau valgau kalakutiena, kiaule uzdraude trenere, tai dar jautiena, zuvis. Valgau labai sociai palyginus ir daznai, taip isvengiu alkio priepuoliu. Baigiu valgyti 3-4 val iki miego.

o kokie patiekalai is baltymu, gal pasidalinsit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panele Morta @ 2014 11 02, 13:52)
o kokie patiekalai is baltymu, gal pasidalinsit 4u.gif

Nieko stebuklingo: varske su darzovem, as dar atradau graikiska jogurta. aisku zuvis, kalakutiena, jautiena,krevetes, vista, kiausiniai ir aisku darzoves biggrin.gif bet po sporto as dar buna ir kokiu ryziu kelis gramus isisverdu, nes kiek zinau reikalingi baltymai/angliavandeniai kad neistiktu alkio priepolis.
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 11 02, 12:34)
Sveikos  4u.gif
As va po truputi griztu i sportuojanciu gretas ir bandau susitvarkyti mityba. Pasiseke kad trenere man sudare mitybos plana, deja vis dar neprisiverciu valgyti kiausiniu baltymu pvz doh.gif taigi laviruoju. Pirmoj dienos pusej angliavandeniai, antroj baltymai. Mano dar beda kad nevalgau vistienos po baisaus apsinuodijimo vasara doh.gif per savaite numeciau gal 5 kg ir paskui dar sekmingai isitaisiau baisia mazakraujyste kadangi gerus tris menesius purte nuo bet kokios mesos (ir zarnynas pasiusdavo, uzgurguliuodavo tiesiog). Nuo visokiu fermentu ir gelezies sukilo apetitas, svorio vel priaugau, sportuoti nepajegdavau del energijos stokos. Na kazkiek jau valgau kalakutiena, kiaule uzdraude trenere, tai dar jautiena, zuvis. Valgau labai sociai palyginus ir daznai, taip isvengiu alkio priepuoliu. Baigiu valgyti 3-4 val iki miego.


Oi zinau tuos apsinuodijimus, o ir siaip ne itin megstu mesa, tai puikiai suprantu. As vis dazniau naudoju baltymu miltelius vietoj mesos, o virti kiausiniu baltymai ir man ne kazka. Dazniausiai pasikepinu pievagrybiu, cukiniju, papriku ar kitokiu darzoviu ir kepu kaip omleta su astriais prieskoniais. Arba tiesiog dedu apvirta brokoly y keksiuku formeles ir pilu gerai isplakta kiausinio baltyma ir kepu orkaitej 4u.gif Ka siaip dazniausiai valgai?Pasidalink savo meniuku nors vienos dienos, prasau 4u.gif Gal kokiu nauju ideju kils maisto gamybos procese smile.gif
Atsakyti
Aš tai negaliu gyventi be varškės apkepo. kas savaitę iš kilo varškės išsikepu. man tai labai baltyminis produktas varškė+kiaušiniai+ garikiškas jogurtas+ manų kruopos (jų ten nėra daug)+keli šaukšteliai cukraus
Atsakyti
O kepant apkepa nebuna taip, kad varske issileidzia ir tokia pliurza lieka, na nesukieteja net po 40 min. kepimo? g.gif As kelis kartus bandziau, bet man neisejo, nors is philadelphia ir tik kiausinio baltymo ( nieko daugiau nededu ) puikiai gaunas. Nezinau, ar cia pas mus parduotuvese ta varske "atskiesta" kazkuo, ar kepeja niekam tikus biggrin.gif
Atsakyti
As varskes apkepa kepu kitaip: naudoju 3 pakelius liesos varskes, 3 kiausinius, 50 gr razinu. Tryni atskiriu nuo baltymo. Tryni istrinu, baltymus isplaku. Varske sutrinu, sumaisau su razinom ir tryniai ir atsargiai ismaisau su baltymais. Tada kisu i orkaite 40 minuciu kazkur. Jei vakare valgai tai gal geriau nedet razinu ir nzn kai su tais tryniais, gal vertetu deti maziau, nesu bandzius tai negaliu pakomentuoti kas gaunasi. Bet nereikia jokiu manu-nieko.
O receptu parinksiu vakare smile.gif darbe neturiu savo mitybos plano. Pvz siandien planas toks: pusryciams omletas is dvieju kiausiniu su saldytum darzovem.
Pietums: 150 kalakutienos su 30 gr rudu ryziu sumaisytu su kukuruzais ir pomidorai
Vakariene bus barsciu sriuba be bulviu.

Uzkandziams turiu graikisko jogurto, riesutu, musli batoneli ir siek tiek granatos. Vaisiai ir riesutai iki pietu, po pietu jogurtas.
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 11 03, 11:20)
O kepant apkepa nebuna taip, kad varske issileidzia ir tokia pliurza lieka, na nesukieteja net po 40 min. kepimo? g.gif As kelis kartus bandziau, bet man neisejo, nors is philadelphia ir tik kiausinio baltymo ( nieko daugiau nededu ) puikiai gaunas. Nezinau, ar cia pas mus parduotuvese ta varske "atskiesta" kazkuo, ar kepeja niekam tikus biggrin.gif


Varske reikia labai gerai sutrinti, kad gautusi apkepas mirksiukas.gif As su blenderiu susuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2014 11 03, 14:23)
Varske reikia labai gerai sutrinti, kad gautusi apkepas mirksiukas.gif As su blenderiu susuku smile.gif


Tai as ja visada isblenderiuoju, bet kad cia UK pirkta varske issileido tiesiog, net ilgai kepant. Kiek smeigiau pagaliuka, taip aplipes ir aplipes g.gif Uztai ir galvojau, kad gal y ja kokio vandens primaiso ar dar ko. LT kiek kepiau, niekada taip nebuvo smile.gif
Atsakyti
O aš kaip tik varškę nepresuotą perku apkepui. Man dar skaniau kai varškė vietomis tokiais "kupsteliais"
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 11 03, 14:58)
Tai as ja visada isblenderiuoju, bet kad cia UK pirkta varske issileido tiesiog, net ilgai kepant. Kiek smeigiau pagaliuka, taip aplipes ir aplipes g.gif Uztai ir galvojau, kad gal y ja kokio vandens primaiso ar dar ko. LT kiek kepiau,  niekada taip nebuvo smile.gif


O perkat is lietuviu parduotuves? Gal beda tame, kad ji jau uzsaldyta buna g.gif pabandykit nusunkti skyscius, kiek iseis g.gif man su ta varske nera buve jokiu problemu g.gif
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2014 11 03, 15:14)
O perkat is lietuviu parduotuves? Gal beda tame, kad ji jau uzsaldyta buna g.gif pabandykit nusunkti skyscius, kiek iseis g.gif man su ta varske nera buve jokiu problemu g.gif


Taip, is lietuviu arba lenku. Tai turbut, kad bus uzsaldyta ir atsildyta, nes surelius jie irgi laiko saldikly g.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
Aš į varškės apkepą vietoj cukraus dedu medų. ir taip to cukraus visur pilna tai stengiuosi jo vengti kiek įmanoma. Cukrus lėtina medžiagų apykaitą ir kitas blogybes daro. Siūlau ir jums kiek įmanoma cukrų pakeisti medumi.
Aš sudarant mitybos planus niekados nerašau pusryčiams omletų, virtų kiaušinių ir t.t. Taip, kiaušiniai gerai, bet pusryčiams žymiai svarbiau angliavandeniai, nes baltymams ryte per sunku pasisavinti ir energijos suteiks mažiau nei pvz košė mirksiukas.gif
Atsakyti