Įkraunama...
Įkraunama...

Mityba sportuojant IV

Ačiū už nuorodas,bet kiek esu skaičiavus pagal tas visas formules tiek gaunasi skirtingai g.gif
Tuo pačiu turiu dar vieną klausimą dėl proteino biggrin.gif
Kas geria ar jį priskaičiuot reikia prie suvartotų baltymų kiekio ar ne,nes tai tik papildas?
Visada sportuoju ryte,po sporto geriu balt. kokteilį,bet dabar pradėjau gerti ir prieš,ar yra skirtumas kada jį gert prieš košę ar po.Ir geriu tik pusę porcijos(prieš treniruotę),nes jei gerčiau visą, nebelieka beveik ką valgyt vakarais iš baltymų,nes sakoma ,kad negalima viršyti 1 kg. svoriui 2 gr. baltymų

Žodžiu galvos skausmas su ta sveika mityba biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pimperda.: 02 birželio 2016 - 11:35
QUOTE(Pimperda. @ 2016 06 02, 12:33)
Ačiū už nuorodas,bet kiek esu skaičiavus pagal tas visas formules tiek gaunasi skirtingai  g.gif
Tuo pačiu turiu dar vieną klausimą dėl proteino  biggrin.gif
Kas geria ar jį priskaičiuot reikia prie suvartotų baltymų kiekio ar ne,nes tai tik papildas?
Visada sportuoju ryte,po sporto geriu balt. kokteilį,bet dabar pradėjau gerti ir prieš,ar yra skirtumas kada jį gert prieš košę ar po.Ir geriu tik pusę porcijos(prieš treniruotę),nes jei gerčiau visą, nebelieka beveik ką valgyt vakarais iš baltymų,nes sakoma ,kad negalima viršyti 1 kg. svoriui 2 gr. baltymų

Žodžiu galvos skausmas su ta sveika mityba  biggrin.gif


Hmm, na taip ypac tiksliai suskaiciuoti sunku. O ir viena diena pajudam daugiau kita maziau. O ir isvis sekti kalorijas vargina, isbandziau n programeliu radau viena super patogia bet max dvi savaites sugebejau vesti blink.gif

Bet kadangi mano valgiaraštis daug maž pastovus, tai įsivaizduoju savo normą norint palaikyti svorį.

Bet velgi geriausia eksperimentuoti, kad ir paskaiciuoti kiek mazdaug reikia pasidaryti valgiarasti kad atitiktu ir pabandyti laikytis menesi ir stebeti kaip keiciasi kunas. Ir pagal rezultatus didinti/mazinti nedideliais zingsniaias kad ir po koki 100kcal per diena.

Kokteilio baltyma prisiskaiciuoja prie dienos kaloriju wink.gif Jei ji darai ne su vandeniu o sultim ar pienu priskaiciuok ir juos taip pat. O kada gerti skirtumas yra, bet siaip rekomenduojama ir pries ir po. Pvz. isrugu baltymo rekonduojama 10-20g pries kad sumazinti raumenu irima treniruotes metu ir 30-40g po raumenu atstatymui ir augimui, nes tada turetu lyg ir buti geriausias pasisavinimas (bet cia kaip kur paskaitysi, vieni ekspertai sako 15-30 min. langas po treniruotes kiti sako nera skirtumo, as asmeniska geriu 30 min. po)

Na ir kaip visad aisku straipsniukas, kur yra daugiau info butent apie isrugu baltymus kad ir po kiek juos gerti:

http://www.bodybuild...ng-protein.html
Atsakyti
Skaičiavimas ištikrųjų vargina doh.gif
Man viso labo reiktų tik 2 kg. pliuso
Padidinus kalorijų skaičių šiaip ne taip priaugus buvau 1,5 kg.,bet ir per lemenį apimtis padidėjo,tada sumažinau pilvas pagražėjo,bet netekau 1 kg.ten kur norisi ,kad augtų niekaip biggrin.gif
Atsakyti
o svorius, su kuriais dirbat, taip pat didinat? nes vien nuo kaloriju raumuo neauga wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2016 06 02, 15:59)
o svorius, su kuriais dirbat, taip pat didinat? nes vien nuo kaloriju raumuo neauga wink.gif

Kiek išeina tiek didinu,kojom daugiau ,rankoms ir pečiams mažiau(silpni jie pas mane)
Atsakyti
O ka daryti kai organizmas baltymu netoleruoja (pilvo putimas ir balti spuogai atsiranda, pykina)? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2016 06 03, 00:20)
O ka daryti kai organizmas baltymu netoleruoja (pilvo putimas ir balti spuogai atsiranda, pykina)? biggrin.gif



Ar tikrai baltymu netoleruoja?

Jeigu taip- kokiu? Nes kiek zinau pilvo putimas pasireiskia nuo gyvulines kilmes baltymu.

Tokiu atveju bandykite augalines kilmes baltymu kokteilius(jeigu apie juos klausete) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2016 06 02, 15:59)
o svorius, su kuriais dirbat, taip pat didinat? nes vien nuo kaloriju raumuo neauga wink.gif


Svorių didinimas labai svarbu, bet lygiai taip pat svarbu yra priėjimų/pakartojimų skaičius. Pvz. kaip priklauso pakartojimų skaičius nuo siekiamo rezultato:

1-5: Pagrinde tik jėgos ugdymas
5-8: Jėgos ugdymas ir raumens masės auginimas
8-10: Raumens auginimas plius šioks toks jėgos ugdymas
10-12: Raumens auginimas plius šioks toks ištvermės ugdymas
12-15: Ištvermė ir šiek tiek raumens masė
15-20: Pagrinde ištvermė

Šiaip yra visokių technikų, bet visi sutaria kad raumens augimui klasikinis 4x8 tinka daugumai.

Taip pat labai svarbu kokias pertraukas darote tarp kartojimų. Daugiau info čia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KibirasZalias: 03 birželio 2016 - 12:41
QUOTE(Me-Boho ♥ @ 2016 06 03, 13:18)
Ar tikrai baltymu netoleruoja?

Jeigu taip- kokiu? Nes kiek zinau pilvo putimas pasireiskia nuo gyvulines kilmes baltymu.

Tokiu atveju bandykite augalines kilmes baltymu kokteilius(jeigu apie juos klausete)  4u.gif


Taip, daugiausia nuo gyvulines kilmes. Bet ir nemazai augalines kilmes baltymai duoda stipriai apie save zinoti, jeigu pilvo ir nepucia, tai balti spuogai vistiek garantuoti doh.gif Jau metai laiko kaip zaidziu su maistu, pilva retai kada bepucia, bet spuogu atsiranda ant veido, ranku, koju ir nugaros, pavartojus daugiau baltymu... doh.gif

O klausiau ne apie proteino kokteilius, o apie kasdienine mityba. Kokteiliuka geriu tik po sporto. Noreciau raumenu mases siek tiek pasiauginti, bet kai taip organizmas reaguoja i baltymus, tai sunku labai... Sumazinau sporto kruvi, kai sumazinau baltymus, nes man vis vaidenasi, kad atiduodama visas jegas sportui ir nesuvartodama pakankamai baltymu - naikinu raumenis doh.gif Gal ir nebutu taip, bet kazkoks psichologinis blokas uzsidejo man, kai visur rasoma, kad be baltymu nebus ir raumenu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2016 06 03, 12:41)
Taip, daugiausia nuo gyvulines kilmes. Bet ir nemazai augalines kilmes baltymai duoda stipriai apie save zinoti, jeigu pilvo ir nepucia, tai balti spuogai vistiek garantuoti doh.gif  Jau metai laiko kaip zaidziu su maistu, pilva retai kada bepucia, bet spuogu atsiranda ant veido, ranku, koju ir nugaros, pavartojus daugiau baltymu... doh.gif

O klausiau ne apie proteino kokteilius, o apie kasdienine mityba. Kokteiliuka geriu tik po sporto. Noreciau raumenu mases siek tiek pasiauginti, bet kai taip organizmas reaguoja i baltymus, tai sunku labai... Sumazinau sporto kruvi, kai sumazinau baltymus, nes man vis vaidenasi, kad atiduodama visas jegas sportui ir nesuvartodama pakankamai baltymu - naikinu raumenis doh.gif Gal ir nebutu taip, bet kazkoks psichologinis blokas uzsidejo man, kai visur rasoma, kad be baltymu nebus ir raumenu  doh.gif


galbut jus vartojate per daug baltymu pagal savo kuno mase, jeigu isberia g.gif

Jeigu skaitote angliskai, nuoroda kaip maitintis ir gauti baltymu is augalines kilmes maisto http://www.veganbody...tritionprograms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Me-Boho ♥ @ 2016 06 04, 02:02)
galbut jus vartojate per daug baltymu pagal savo kuno mase, jeigu isberia  g.gif

Jeigu skaitote angliskai, nuoroda kaip maitintis ir gauti baltymu is augalines kilmes maisto http://www.veganbody...tritionprograms  4u.gif

O klausykit, negali būti, kad beria būtent nuo tam tikros rūšies baltymų? Aš pavyzdžiui žinau, kad jeigu per daug kiaušinių suvalgysiu, smakrą išbers baltais spuogeliais. Bet kitokius baltymus, tokius kaip mėsą ir jogurtą galiu valgyt iki soties ir nieko.
Atsakyti
Laba,

Sportininkai, - kaip efektyviausiai geležį kraujyje papildot? Juodulius maistus išsigooglinau, su pienais žinau kad nevartot; burokėliai žali slyvos spirulinos ir tt.- O kas dar? Gal ką pražiopsau? Gal buvot kuri /-is rimtai ir atsakingai susidūręs ir kokį vertingą komentarą / patarimą duotumėtė?
Gal ką ne taip sportuoju, kad geležiukas nukritęs? Per daug pieno gaminių? [pieną tik į kavą, daugiau nevartoju, max 2-3 puodukai per dieną su tuo pienu. bet kefyrus, pasukas ir sūriu labai net naudoju smile.gif]
Tai va.. unsure.gif doh.gif
Atsakyti