Įkraunama...
Įkraunama...

Mityba sportuojant IV

QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 04 17, 02:23)
varskes apkepas be cukraus, varskeciai. bet siaip nieko cia neisgalvosi salotos su mesyte arba neriebiu suriu, zuvis.
beje as smothiu nebegeriu kai nuejau i treniruote ir gavau velniu nuo treneres nes vos nenualpau biggrin.gif tai nebent priespieciams koki su vaisais galima susitaisyti bet siaip pvz as per diena suvalgau obuoli, banana o kai darai ta smoothie tai pridedi tu vaisiu, darzoviu bele kiek  unsure.gif

kodel vos nenualpai?
galima ir nedaug deti, spinatai, bananas ir vanduo pvz. Cia jei maziau norisi?
Atsakyti
smooth'ciu as jau seniai nebedarau, nes ne mano skrandziui toks vandeningas maistas ir kad jausciausi pavalgius as turiu pakramtyti.

QUOTE(tura @ 2016 04 17, 09:09)
Vat mes visi skirtingi:) man mėsos gali būt kartą per savaite ar dvi. O jei nebus tai ir nereikės. Ir mėsa manęs neužkiša. Kol negaunu angliavandenių, tol aš alkana ir be energijos. ir visai nuo jų nestorėji, jei žiūri kiek valgai ir su kuo.

na taip visi skirtingi, as negaliu be riebalu, jus - be angliu ir t.t.

Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2016 04 17, 10:49)
kodel vos nenualpai?
galima ir nedaug deti, spinatai, bananas ir vanduo pvz. Cia jei maziau norisi?

todel kad cia ne maistas smile.gif as visiskai neturejau jegu, energijos. Kai pradejau normaliai valgyti, nebegeriu jokiu smoothiu, iskart is jegos daugiau ir treniruote intensyvesne ir apimtys sumazejo.
Atsakyti
Kam įdomu straipsnelis apie pusryčius. Kodėl svarbu juos valgyti ir kokią įtaką jie turi organizmui:

Pusryčiai. Kodėl svarbu ir ką valgyti?
Atsakyti
QUOTE(KibirasZalias @ 2016 05 11, 10:36)
Kam įdomu straipsnelis apie pusryčius. Kodėl svarbu juos valgyti ir kokią įtaką jie turi organizmui:

Pusryčiai. Kodėl svarbu ir ką valgyti?

Perskaičiau. Turiy jums klausimą (ktlantį iš teksto): o kaip jogurtas padeda apsisaugoti nuo streso?

Ir komenrarą dėl kiaušinio trynio: gerai žinomas klinikų profesorius teigia (2016 m.), kad trynio valgymas neįtakoja cholesterolio kraujyje ( tą įtakoja kiti faktoriai). Tai čia komentaras, kaip minėjau, jums atsakyti nebūtina biggrin.gif

O šiaip tai įdomu. Smagiai susikaitė. Gerai, kad rašot. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 05 12, 18:15)
Perskaičiau. Turiy jums klausimą (ktlantį iš teksto): o kaip jogurtas padeda apsisaugoti nuo streso?

Ir komenrarą dėl kiaušinio trynio: gerai žinomas klinikų profesorius teigia (2016 m.), kad trynio valgymas neįtakoja cholesterolio kraujyje ( tą įtakoja kiti faktoriai). Tai čia komentaras, kaip minėjau, jums atsakyti nebūtina  biggrin.gif

O šiaip tai įdomu. Smagiai susikaitė.  Gerai, kad rašot.  drinks_cheers.gif


Geri klausimai smile.gif

Pirma trynio įtaka - na tai dali asmeninės patirties kaip rašiau. Aišku nepamirškim pridėti, kad kiaušinius rytais kirtau su šonine biggrin.gif Nes didžiausia įtaka cholesteroliui visgi daro sotieji riebalai. Grįžtant prie cholesterolio, taip 70% žmonių gali sukirsti 1-2 trynius per dieną be jokios įtakos cholesterolio lygiui. Visgi yra dalis žmonių kurie yra tam jautresni:

Dietary cholesterol provided by eggs and plasma lipoproteins in healthy populations.

Taigi, o kas dėl jogurto smile.gif

Nors tikslus mechanizmas kodėl taip yra tyrimai nenustatė, jie aiškiai parodė jog reguliariai vartojant jogurto su probiotikais sumažėja nerimo jausmas ir stresas.(eksperimente naudoti probiotikai Bifidobacterium animalis, Streptococcus thermophiles ir Lactobacillus bulgaricus).

Kol kas tik spėjama kodėl taip gali būti. Vienas variantas - paprastas pavyzdys: kai jūs jaučiate stresą ar nerimą, jums gali sutrikti ir virškinimas. Na man taip tikrai būna smile.gif Tai va mokslinkai spėja kad tai veikia į abi puses. T.y. jei jūsų virškinimas geras skrandžio siunčiami signalai mažina streso pojūtį. Na čia jau ne mano sritis, bet aš paaiškinau kaip tai suprantu pats smile.gif Daugiau info šiuose straipsniuose:

Santrumpa:

Healthy Living Mood-Altering Yogurt? Probiotics Change Brain Function With Gut Bacteria

O čia visas tyrimas smile.gif

Consumption of Fermented Milk Product With Probiotic Modulates Brain Activity
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KibirasZalias: 18 gegužės 2016 - 13:35
Ačiū smile.gif , KibirasZalias

Labai įdomu. O kiek nuorodų ! drinks_cheers.gif Einu skaityt.

Gero vakaro smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,vakar perskaiciau visa tema,sportuoju visada,tai 2 tai 3k i sav,rezultatu 0 biggrin.gif
Aisku,kokie ten rezultatai kai neriboji saves.. Paskutines 2 sav sportuoju intensyviai 4-5k NTC,TRX,XFIT,BODYSCULPT,ir 7diena (paskutine) kaip sedziu ant grikiu dietos. Mane dziugina vaizdas tiek veidrodyje tiek ant svarstikliu. Planuoju stipriai priziureti mityba,sunkiai gaunasi laikytis,nes auginu du vaikucius,kuriuos riboti nesiruosiu ir,kad kentetu del tevu inoriu taip pat nenoriu. Gaminu ir jiems ir sau su vyru atskirai. Bet vis dar laikiausi,ir svarbiausia,man tai pradeda patikt bigsmile.gif
Turiu viena pagrindiniu klausymu. Gal kuri pirkosi kokia knyga,ar zino puslapi kur galima sveikuolisku receptuku paskaityt? Taip truksta fantazijos,knygu labai daug,sunku atsirinkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 05 24, 09:15)
Labas rytas,vakar perskaiciau visa tema,sportuoju visada,tai 2 tai 3k i sav,rezultatu 0 biggrin.gif
Aisku,kokie ten rezultatai kai neriboji saves.. Paskutines 2 sav sportuoju intensyviai 4-5k NTC,TRX,XFIT,BODYSCULPT,ir 7diena (paskutine) kaip sedziu ant grikiu dietos. Mane dziugina vaizdas tiek veidrodyje tiek ant svarstikliu. Planuoju stipriai priziureti mityba,sunkiai gaunasi laikytis,nes auginu du vaikucius,kuriuos riboti nesiruosiu ir,kad kentetu del tevu inoriu taip pat nenoriu. Gaminu ir jiems ir sau su vyru atskirai. Bet vis dar laikiausi,ir svarbiausia,man tai pradeda patikt  bigsmile.gif
Turiu viena pagrindiniu klausymu. Gal kuri pirkosi kokia knyga,ar zino puslapi kur galima sveikuolisku receptuku paskaityt? Taip truksta fantazijos,knygu labai daug,sunku atsirinkti 4u.gif


Aš tau galiu šitą parekomenduot, bet nežinau, ko labiau norisi. Čia yra lowcarb "stilius". Man patinka, tik aš riebalų per daug irgi nemėgstu. Gan sveikai ten mano akimis. Saldiklį vartoju stevia [IKI yra toks pirkt, kaip cukrus, šalia "Fructose"].
Aš pati nevalgau miltų, cukraus. Užvakar atradau TikTAU 90 proc. šokoladą - skanus (Preso yra ir 98 ar 99 proc. šokoladas).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 24 gegužės 2016 - 10:15
QUOTE(rastafarinas @ 2016 05 24, 10:14)
Aš tau galiu šitą parekomenduot, bet nežinau, ko labiau norisi. Čia yra lowcarb "stilius". Man patinka, tik aš riebalų per daug irgi nemėgstu. Gan sveikai ten mano akimis. Saldiklį vartoju stevia [IKI yra toks pirkt, kaip cukrus, šalia "Fructose"].
Aš pati nevalgau miltų, cukraus. Užvakar atradau TikTAU 90 proc. šokoladą - skanus (Preso yra ir 98 ar 99 proc. šokoladas).

Aciu labai thumbup.gif Panagrynesiu siandien issamiai,aki uzmeciau tai visai idomu pasidare thumbup.gif

Bet as tokia zalia tuose skaiciavimuose,nesuprantu nei kas priklauso nuo anglevandeniu (tam tikram maiste) nei kas nuo cukraus doh.gif Visiskas kosmosas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cocainna: 24 gegužės 2016 - 12:44
Sveikos,
jungiuosi ir aš prie jūsų. Sportuoju jau metai laiko, 3-4 kartai per savaitę dabar, kaitalioju kardio ir darbą su svarmenimis. Stengiuosi sveikai maitintis, kol nesusisuka smegenys, tada pasileidžiu laugh.gif va pvz. savaitgalį valgiau beleką, nes svečių buvo, miego mažai tai neatsilaikiau, bet šiandien jau antra diena vėl grįžtu į normas.
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2016 05 24, 12:42)
Aciu labai thumbup.gif Panagrynesiu siandien issamiai,aki uzmeciau tai visai idomu pasidare thumbup.gif

Bet as tokia zalia tuose skaiciavimuose,nesuprantu nei kas priklauso nuo anglevandeniu (tam tikram maiste) nei kas nuo cukraus doh.gif Visiskas kosmosas blush2.gif


Na, jei paprastai - tai jei vien baltymais maitinsies, tai svoris kris. Liesais. Bet taip nedaryk, čia tik aiškumui. Bet jei nori raumeną augint - tai vėl kitaip. Ir sportuojant, ypač prieš ir pi treniruotės, angluavandenių reikia būtinai (nes vėl - svoris laikosi, jei yra fizinis krūvis, bet badaujama). Tai čia taip jau glaustai, kiek šiai dienai esu įsiskaičius ir visaip kaip kitaip sužinojus. Vakare baltymai geriau _varškė, vištiena, ne bulka kokia biggrin.gif ).
Bet tai tu kūdutė, ką čia tau smile.gif. I sportuoji tai nerealiai.
Patinka tos TRX? Ar tiesa - taip girdėjau - kad negalima ten sportuot jei nugaros raumenys silpni? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Top_Secret @ 2016 05 24, 14:41)
Sveikos,
jungiuosi ir aš prie jūsų. Sportuoju jau metai laiko, 3-4 kartai per savaitę dabar, kaitalioju kardio ir darbą su svarmenimis. Stengiuosi sveikai maitintis, kol nesusisuka smegenys, tada pasileidžiu  laugh.gif  va pvz. savaitgalį valgiau beleką, nes svečių buvo, miego mažai tai neatsilaikiau, bet šiandien jau antra diena vėl grįžtu į normas.


Man taip būna kai imu prastai jaustis - pašąlu, pvz. Tada jau ir bananas eina, datulės... Kažkaip ant anglių patraukia biggrin.gif Tai bent su kefyru kokiu, ar varške maišau - kad būtų kuo mažiau visgi to saldumo, daugiau maisto biggrin.gif
Atsakyti