Įkraunama...
Įkraunama...

Mityba sportuojant IV

QUOTE(aliele @ 2015 03 05, 22:12)
Sveikos merginos, metu ir as svori tad bandau riboti kepta maista, saldumynus ir baltus miltus.  konkreciu dietu nesilaikau tik mazinu porcijas.
tik beda nesusimastau sveiku uzkandziu tarp pagrindiu valgymu: riesutai ir vaisiai, dziovinti vaisiai/uogos igriso, pieno produktu negaliu valgyti, tai atkrenta varskes ir sureliai. gal turit kokiu ideju kuo sveikai numalsinti darbe uzklupusi alki?



o jeigu pabandytumete javinukus, duoniukus ar trapucius??vakar nusipirkau grikiu....arba valgykit vaisius smile.gif nors bent citrusinius pataria pirmoje dienos pradzioje... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ofiso mergaite @ 2015 03 06, 08:37)
o jeigu pabandytumete javinukus, duoniukus ar trapucius??vakar nusipirkau grikiu....arba valgykit vaisius smile.gif nors bent citrusinius pataria pirmoje dienos pradzioje... smile.gif

javainiukai vieni truputi sausoka, mastau ka su jais ismetus i rankine. darbe uzkandziauju (daznai ir pietauju) uz vairo, arba kokiam chehe, kur ner salygos net arbatos issivirti. tad apie sveika mityba sunku pagalvoti, kolegos minta praktiskai vien staoilo issinestinukais.. as tokiu nerizikuoju pirkti, ten vien bulkos ir begale riebaus padazo, plius jokio skonio....

Atsakyti
QUOTE(ofiso mergaite @ 2015 03 05, 10:05)
Sveikos jungiuos prie jusu smile.gif
sportuoju jau antra savaite 5 kartus po savaite 45 min elipse ir 20 min kazkur atsilenkimai ir pan.
pradejau koreguoti mityba...nes man didziausias peilis savaitgaliai ir vakariniai valgymai.
db mano diena atrodo taip:
6 val. kava + surelis
9 val. bananas
12 val pietus
15 val. saujele riesutu ar dziovintu vaisiu
18 val treniruote ir po jos didele stikline kefyro, jogurto, pasuku ar varskes

alkana nesijauciu, tik vakarais vis dar noris uzkandziaut...tai mesytes..tai saldainiuko..bet laikaus is paskutiniu ypac kai mb uzkandziauja..

Tai kad jusu meniu labai prastas,tiesiog visiskai nera normalaus maisto rolleyes.gif
Kur grudai,zuvis,mesyte,darzoves ???Juk jus maitinates visiskai pusbadziu doh.gif Manau po tam tikro laiko organizmas isseks,negaves normaliu medziagu.Jusu maistas tai tik uzkandziai,surelis,riesutai,bananas,kefyras ....
Atsakyti
Sveikos,
Artėja Šv. Velykos, ar turit alternatyvu majonezui? Kuo gardinti virtus kiaušinius, kuo pakeisti majonezą baltoje ar krabų mišrainėje, kad būtų skanu ir negriautu sporto rezutatų.
Ką manote apie naminį majonezą (iš kiaušininų trynių, alyvuogių aliejaus, garstyčiu ir citrinos)?
Šventinį stalą ruošiuo tėvams, seneliams, tad tradicinių mišrainių neišvengsiu o ir pati jų pasiilgau.
Atsakyti
QUOTE(aliele @ 2015 03 08, 18:02)
Sveikos,
Artėja Šv. Velykos, ar turit alternatyvu majonezui? Kuo gardinti virtus kiaušinius, kuo pakeisti majonezą baltoje ar krabų mišrainėje, kad būtų skanu ir negriautu sporto rezutatų.
Ką manote apie naminį majonezą (iš kiaušininų trynių, alyvuogių aliejaus, garstyčiu ir citrinos)?
Šventinį stalą ruošiuo tėvams, seneliams, tad tradicinių mišrainių neišvengsiu o ir pati jų pasiilgau.

tai žinoma gaminkite naminį majonezą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Salvince @ 2015 03 06, 23:36)
Tai kad jusu meniu labai prastas,tiesiog visiskai nera normalaus maisto  rolleyes.gif
Kur grudai,zuvis,mesyte,darzoves ???Juk jus maitinates visiskai  pusbadziu  doh.gif Manau po tam tikro laiko organizmas isseks,negaves normaliu medziagu.Jusu maistas tai tik uzkandziai,surelis,riesutai,bananas,kefyras ....


pietus buna tikrai normalaus maisto....visada valgau antra patiekala....tai ir ryziai su mesyte ar zuvim ir kalnas darzoviu..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ofiso mergaite @ 2015 03 09, 09:08)
pietus buna tikrai normalaus maisto....visada valgau antra patiekala....tai ir ryziai su mesyte ar zuvim ir kalnas darzoviu..smile.gif

Jeigu taip,tada super wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Salvince @ 2015 03 09, 11:52)
Jeigu taip,tada super wink.gif



bet savaitgali biski nusidedu...tai leda, tai pyrago kasniuka biggrin.gif
tik tiek, kad sau sakau jog diena ne taip baisu kaip ant nakties biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena,
Pradėjau domėtis ką valgyti, ko nevalgyti perskaičiau visą jūsų temą, daugelio dienos meniu ir iškilo toks klausimas, o kaip dėl tuno aš kartais vakarienei valgau tokias kaip tuno salotas tik be majonezo 4u.gif ar tinkamas toks maistas vakarienei
Atsakyti
tunas jei savo sultyse tikrai galima, man sudarytas trenerio mitybos planas tai daznai vakarienei siulo tuno salotas ( na tunas savose sultyse, kiausiniai,svoguniukai, salotu labai ar etc agurkai...)
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2015 03 12, 18:39)
tunas  jei savo sultyse tikrai galima, man sudarytas  trenerio mitybos planas tai  daznai vakarienei siulo tuno  salotas ( na tunas savose sultyse, kiausiniai,svoguniukai,  salotu labai ar etc  agurkai...)

gal dar kokių idėjų? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Man didžiausias klausimas kyla, kiek jūs suvartojat kalorijų per dieną?

Dabar darau eksperimentą, didinu kalorijų kiekį, nes jų ilgą laiką suvartodavau labai mažai kasdieną, retais atvejais viršydavau reikalingą dienos normą. Tą ir kaltinu, kodėl niekad nepasiekdavau norimų rezultatų. Maniau, kad taip išliksiu liekna ir stangri... Niekada nebuvau stora, visada sportavau, bet rezultatų norimų taip ir nepasiekdavau, niekaip nesustangrėdavo nei pilvukas nei kojos, nors sportuodavau 5 kart į savaitę, dažniausiai cardio po valandą ar ilgiau. Visus įsitikinimus dabar iš pagrindų keičiu. biggrin.gif Ir valgau daug daugiau (tiesa, visada buvau už sveiką mitybą, picų, makaronų, kebabų ir pan. niekada nevalgiau), po truputį prieinu prie savo kalorijų normos, t.y. 1660 kcal, o tai realiai man yra labai daug, atrodo, kad pastoviai valgau. Sportuoju kas antrą dieną, su svoriais valandą atskirom kūno dalim. Cardio atskirai, 3 kart į savaitę, po 20 min, 30 sekundžių intensyviai iš visų jėgų, 1 min lėtai. Kasdieną suvartoju 110 g baltymų, 181 g angliavandenių ir 55 g riebalų. Kol kas tokiu nauju ritmu su daugiau kalorijų tik keletą dienų gyvenu, bet su svoriais jau porą savaičių sportuojų, progresas ir stangrumas akivaizdus, atrodo daugiau pasiekiau, nei per 2 metus su savo cardio... Žiūrėsiu, kaip po mėnesiuko bus smile.gif Sveriu 50kg, ūgis 162 cm smile.gif
Atsakyti