Įkraunama...
Įkraunama...

Mityba sportuojant IV

Ideja pietums: paprikas prifarsiravau kalakutienos farsu sumaisytu su ryziais (reiketu gal pries tai apvirti nes liko kietoki) ir isgarinau 4u.gif
Atsakyti
Na mano meniu dazniausiai buna
ryte kose aviziniu dribsniu su semenim ar grikiu, kaip kokios uzsinori.
po kokiu 2 h kaip uzkanda citrusinis vaisius (nes kiek zinau juos geriau valgyti pirmoje dienos puseje) dabar pastaruoju metu spaudziu sviezias sultis tai buna ivairios, tuomet po kokiu 30 min saujele riesutu suvalgau, kadangi jie sunkiau virskinami valgau pirmoje dienos puseje.
po 3h pietus krutinele ar zuvis + ryziai ar grikiai, sviezios darzoves arba brokoliai,kalafiorai, kaip kada ko uzsinori.
po mazdaug 2h pries sporta uzkandu dziovintu vaisiu, razinu, kad energijos butu daugiau.
po sporto vakariene bananas + liesa varske arba graikinis jogurtas arba kiausionio baltymas/kiausiniene su darzovemis. stengiuosi po trefkes prie baltymu ir anglevandeniu minimaliai

laukiu nuomoniu ir komentaru, galbut turite kokiu pastabu idomu butu isklausyti smile.gif
o man toks klausimelis, maciau, kad kitos vakare angliavandenius valgo tai nesupratau, kodel ? g.gif juk angliavand. reikia valgyti pirmoje dienos puseje, jie suteikia energijos, jeigu tos energijos neiseikvosite jie virs riebalai.
ir dar, ar ryte uztenka tik angliavandeniu ar reiktu kad tai butu angliavandeniai + baltymai ? nes mano ryto raciona sudaro tik angliavandeniai, o kiek skaiciau kitos varske ar kiausinius valgo ryte.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moon`cake: 02 gruodžio 2014 - 23:14
Labas vakaras wink.gif
Jei avizu kose ryte ruosiu taip,
3 saukstai avizu i puodeli, plius pienas, pasildau mikrobangej yra gerai ar nieko nebelieka, kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Ausrina @ 2014 12 16, 20:45)
Labas vakaras wink.gif
Jei avizu kose ryte ruosiu taip,
3 saukstai avizu i puodeli, plius pienas, pasildau mikrobangej yra gerai ar nieko nebelieka, kaip manot?


Nebadaujat? g.gif Man 3 saukstai avizu - siaubingai mazai atrodo g.gif Ar cia jus visos tokiais kiekiais ir valgote?
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2014 11 22, 16:37)
Ideja pietums: paprikas prifarsiravau kalakutienos farsu sumaisytu su ryziais (reiketu gal pries tai apvirti nes liko kietoki) ir isgarinau  4u.gif

labai skanu 4u.gif

QUOTE(Moon`cake @ 2014 12 03, 00:13)

po kokiu 2 h kaip uzkanda citrusinis vaisius (nes kiek zinau juos geriau valgyti pirmoje dienos puseje)
po sporto vakariene bananas + liesa varske arba graikinis jogurtas arba kiausionio baltymas/kiausiniene su darzovemis.
laukiu nuomoniu ir komentaru, galbut turite kokiu pastabu idomu butu isklausyti smile.gif

citusinius vaisius ir vakarop galima valgyti,o bananas tik pirmoj dienos pusėje.Keiskite vietom smile.gif

QUOTE(velnio_nešta @ 2014 12 16, 21:03)
Nebadaujat? g.gif Man 3 saukstai avizu - siaubingai mazai atrodo g.gif Ar cia jus visos tokiais kiekiais ir valgote?

3 šaukštai avižų kažkur gaunasi apie 50 gr. jei neklystu.Mano mitybos plane pusryčiams košė taip pat tik 50 gr.,kur anksčiau trigubai sukišdavau į save biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Silence 81 @ 2014 12 16, 21:36)
3 šaukštai avižų kažkur gaunasi apie 50 gr. jei neklystu.Mano mitybos plane pusryčiams košė taip pat tik 50 gr.,kur anksčiau trigubai sukišdavau į save biggrin.gif


Eina sau, numirciau is bado biggrin.gif O mitybos planas jums kam? Nes norite numesti svorio ar siaip stengiates sveikiau maitintis ir palaikyti esanti svori? Kaip daznai valgote, uzkandziaujate? Man cia kazkokia mistika, neisgyvenciau su tiek. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2014 12 17, 11:52)
Eina sau, numirciau is bado biggrin.gif O mitybos planas jums kam? Nes norite numesti svorio ar siaip stengiates sveikiau maitintis ir palaikyti esanti svori? Kaip daznai valgote, uzkandziaujate? Man cia kazkokia mistika, neisgyvenciau su tiek. biggrin.gif

Aš tik per pusryčius jaučiuosi nuskriausta,o šiaip kiti valgymai normaliai.Per pietus netgi persivalgau.Mano mitybos planas svoriui išlaikyti,tiesiog subalansuota mityba.5 valgymai išeina,3 pagrindiniai ir 2 užkandžiai
Atsakyti
QUOTE(Silence 81 @ 2014 12 17, 16:08)
Aš tik per pusryčius jaučiuosi nuskriausta,o šiaip kiti valgymai normaliai.Per pietus netgi persivalgau.Mano mitybos planas svoriui išlaikyti,tiesiog subalansuota mityba.5 valgymai išeina,3 pagrindiniai ir 2 užkandžiai


Aaa, na tuomet suprantama. Galvojau, kad ir pietus jusu tokie, ir vakariene biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(velnio_nešta @ 2014 12 16, 21:03)
Nebadaujat? g.gif Man 3 saukstai avizu - siaubingai mazai atrodo g.gif Ar cia jus visos tokiais kiekiais ir valgote?


Gaunasi visas geriamas puodelis košės, jei kartais jaučiuosi labai alkana, tai dar kokį vaisių suvalgau, bet tai retas atvejis, nes ryte man niekas nelenda (keliuosi ~6,30val, pusryčiai ~8,00val, tarp pusryčių ir pietų, kurie ~12val, dar keli vaisiai.

Šiuo metu nesportuoju, bet "žadu" nuo sausio pradėti. Kada sportuoju, man tikrai tiek neužtenka, nes noras valgyti padvigubėja biggrin.gif tada lenda viskas ir pilvas padvigubėja, nėra naudos iš to sporto sad.gif

Jau keli metai pusryčiai košė, po to užkandis, pietūs, užkandis, vakarienė, užkandis. Taip pripratau. Mano nuomone režimas tinkamas, tik reikia pagalbos išsirinkant ką valgyti.

Atsakyti
Sveikos! Džiaugiuosi atradusi Jūsų temą. Sportuoju 4 savaitė, bet dabar užstrigau su mityba, bijau kad sportuodama ir vartodama per mažai kalorijų irgi galiu pakenkti sveikatai. Mano sorto tikslas priaugti svorio, nes dabar esu per liesa ūgis 1.78 sveriu 57 kg. Vieną kart pagavau širdies permušimą, tai pavartosiu maisto papildų: magis, kalcis, cinkas smile.gif
Pritrūkstu idėjų ką valgyti pusryčiams ar vakarienei... Pasidalinkite savo meniu wink.gif
Atsakyti
Sveikos jungiuos prie jusu smile.gif
sportuoju jau antra savaite 5 kartus po savaite 45 min elipse ir 20 min kazkur atsilenkimai ir pan.
pradejau koreguoti mityba...nes man didziausias peilis savaitgaliai ir vakariniai valgymai.
db mano diena atrodo taip:
6 val. kava + surelis
9 val. bananas
12 val pietus
15 val. saujele riesutu ar dziovintu vaisiu
18 val treniruote ir po jos didele stikline kefyro, jogurto, pasuku ar varskes

alkana nesijauciu, tik vakarais vis dar noris uzkandziaut...tai mesytes..tai saldainiuko..bet laikaus is paskutiniu ypac kai mb uzkandziauja..
Atsakyti
Sveikos merginos, metu ir as svori tad bandau riboti kepta maista, saldumynus ir baltus miltus. konkreciu dietu nesilaikau tik mazinu porcijas.
tik beda nesusimastau sveiku uzkandziu tarp pagrindiu valgymu: riesutai ir vaisiai, dziovinti vaisiai/uogos igriso, pieno produktu negaliu valgyti, tai atkrenta varskes ir sureliai. gal turit kokiu ideju kuo sveikai numalsinti darbe uzklupusi alki?
Atsakyti