Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologija (astrol.žemėlapiai)

Labas vakaras,
Kaip pagal astrologini zemelapi suzinoti kada istekesiu ? Ar galima matyti antros puses zodiaka ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PeruManu: 28 balandžio 2015 - 17:39
Sveikos gal kas gali pagelbėti susidariau asmenini horoskopa bet nieko nerašo apie santuoka, vaikus gal kuri iš šito galėtumėt išskaityti? Nes aš nieko tuose dalykuose nesigaudau tiesiog gal kam nesunku suteikti informacijos:)
user posted image
user posted image
Atsakyti
sveikos merginos. Pradėjau domėtis astrologija,tačiau nė nenutuokiu,kokią literatūrą galėčiau skaityti šiuo klausimu? gal kas parekomenduotumėte kokias knygas? esu tik pradedanti,labai noriu išmokti kaip "skaityti" astrologinius žemėlapius,na tiksliau pradžioje-savo. galų gale kaip jį braižyti, ką reiškia visi tie terminai ir tt. ačiū už atsakymus.
Atsakyti
Kritike, yra toks dalykas google tongue.gif man ji labai padėjo. tiesa, tai buvo daugiau nei prieš 10 metų, bet jos pagalba įmanoma viską susirasti, tik aišku daug ilgiau užtrunka, bet astrologija jau toks dalykas - jos mokysies visą gyvenimą...... galiu kelis tinklalapius kur yra astro knygų nurodyt (lengva ir pačiai būtų susirasti: astrology, book, free, dar download galima užrašyti, rusų ar kokia kita kalba irgi) o ten jau pagal pavadinimus, kur pradžiamokslis, kur ne galima suprasti, taip ir aiškiniesi po trupinėlį, jei nori savarankiškai ir nemokamai astrologijos išmokti smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Pythonica @ 2015 05 03, 14:37)
Sveikos gal kas gali pagelbėti susidariau asmenini horoskopa bet nieko nerašo apie santuoka, vaikus gal kuri iš šito galėtumėt išskaityti? Nes aš nieko tuose dalykuose nesigaudau tiesiog gal kam nesunku suteikti informacijos:)



šitai tau tik astrologas galėtų pasakyti, astrologinės programos - ne. visiškai neaišku kokie čia pas tave brėžiniai wink.gif ir jų daug daugiau reikėtų. tik forume nemanau, kad kas tuo užsiimtų.
Papildyta:
QUOTE(Tauriel @ 2015 04 18, 19:27)
drinks_cheers.gif ar padaryti prognozę, kad ir nelabai tikslią lotuliukas.gif



kosmograma yra horoskopo pagrindas. jei žmogui duota patirt stipresnius įvykius, tai būtinai ir kosmogramoj matysis IR TĄ ŽINO NET PRADEDANTIS ASTROLOGAS. Gėda, net tokį forumą su visokiom tauriel ir panašiom lįsti – prisiskaitai nesąmonių, nusišnekėjimai šimtaprocentiniai.

prašau, dabar tavo eilė mane kur nors pasiųsti, kaip amariliai demetrą pasiuntė............
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MMMarta: 23 birželio 2015 - 01:35
QUOTE(MMMarta @ 2015 06 23, 01:26)
kosmograma yra horoskopo pagrindas. jei žmogui duota patirt stipresnius įvykius, tai būtinai ir kosmogramoj matysis IR TĄ ŽINO NET PRADEDANTIS ASTROLOGAS. Gėda, net tokį forumą su visokiom tauriel ir panašiom lįsti – prisiskaitai nesąmonių, nusišnekėjimai šimtaprocentiniai.

teorija yra teorija
man artimas zmogus turejo drauga kuris buvo gimes ta pacia diena, bet ju gyvenimai susikloste labai skirtingai, dideli sukretimai,sunkumai ir nelaimes irgi skiriasi;
pazinojau zmogu kuris gimes su manimi ta pacia diena(aisq ir tais paciais metais).. ir musu gyvenimai labai skirtingi, kaip asmenybes labai skiriames, ir ka jau bekalbeti apie svarbiuosius ivykius.

zinoma, prof. astrologai isskaito ir is kosmogr. kazkiektai
bet tai kaip tai dare ta moteris siame forume tai buvo klaiku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aukso^gysla: 24 birželio 2015 - 19:58
QUOTE(aukso^gysla @ 2015 06 24, 19:40)
teorija yra teorija
man artimas zmogus turejo drauga kuris buvo gimes ta pacia diena, bet ju gyvenimai susikloste labai skirtingai, dideli sukretimai,sunkumai ir nelaimes irgi skiriasi;
pazinojau zmogu kuris gimes su manimi ta pacia diena(aisq ir tais paciais metais).. ir musu gyvenimai labai skirtingi, kaip asmenybes labai skiriames, ir ka jau bekalbeti apie svarbiuosius ivykius.

tai, kad ne tik diena ir metai turi itakos. minuciu ir valandu skirtumas turi didele itaka. tai ka jus pasaket, parodo visiska nenusimanyma astrologijoje. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(megam @ 2015 06 24, 19:56)
tai, kad ne tik diena ir metai turi itakos. minuciu ir valandu skirtumas turi didele itaka. tai ka jus pasaket, parodo visiska nenusimanyma astrologijoje.  biggrin.gif

o kas sako kad neturi itakos?
as ir nesakau kad daug nusimanau
bet i kosmogramos analizavimus zvelgiu itariai net jei juos atlieka ismanantieji... tai labai slidu ir galima daug apsirikti, nes padetis namuose planetu yra neitiketinai reiksminga

idomu senovineje vedineje astrologijoje kai sudaromos pagalbines lenteles ... joms svarbu planetu padetis ne vien laipsniu bet ir minuciu tikslumu, ir is tu lenteliu isgaunami neitiketini duomenys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aukso^gysla: 24 birželio 2015 - 20:07
QUOTE(MMMarta @ 2015 06 23, 01:26)
kosmograma yra horoskopo pagrindas. jei žmogui duota patirt stipresnius įvykius, tai būtinai ir kosmogramoj matysis IR TĄ ŽINO NET PRADEDANTIS ASTROLOGAS.

Man iškart ausys nukrito tokius kliedesius išgirdus. Kaip sako Amariliai - vaistai čia nepadės, čia reikia stacionaro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauriel: 24 birželio 2015 - 20:56
QUOTE(aukso^gysla @ 2015 06 24, 20:00)
o kas sako kad neturi itakos?
as ir nesakau kad daug nusimanau
bet i kosmogramos analizavimus zvelgiu itariai net jei juos atlieka ismanantieji... tai labai slidu ir galima daug apsirikti, nes padetis namuose planetu yra neitiketinai reiksminga

idomu senovineje vedineje astrologijoje kai sudaromos pagalbines lenteles ... joms svarbu planetu padetis ne vien laipsniu bet ir minuciu tikslumu, ir is tu lenteliu isgaunami neitiketini duomenys

as pati esu viena horoskopa pasidariusi. tiesa, mane domino labiau kelios mano gyvenimo sritys, o tiksliau karjeros ir santykiu. mokejau as tik 12 euru uz savaji horoskopa, bet laukiau jo is tikro ilgokai. is esmes tikrai labai jau pataike santykiu sfera, o kas susije su karjera, tai ne itin. vistiek likau patenkinta ir gale buvo parasyta aklai nesikliauti tuo, kas parasyta. zvaigzdes turi daugybe scenariju, o horoskopas rodo labiausiai tiketina. kuo tai galetu suzeisti ar pakenkti, nesuprantu. daug tiksliau, nei visokiu bureju pranasystes. bet daugiau nesidarysiu, nes kaip suprantu nieko naujo jau nesuzinosiu.
Atsakyti
QUOTE(megam @ 2015 06 25, 16:28)
as pati esu viena horoskopa pasidariusi. tiesa, mane domino labiau kelios mano gyvenimo sritys, o tiksliau karjeros ir santykiu. mokejau as tik 12 euru uz savaji horoskopa, bet laukiau jo is tikro ilgokai. is esmes tikrai labai jau pataike santykiu sfera, o kas susije su karjera, tai ne itin. vistiek likau patenkinta ir gale buvo parasyta aklai nesikliauti tuo, kas parasyta. zvaigzdes turi daugybe scenariju, o horoskopas rodo labiausiai tiketina. kuo tai galetu suzeisti ar pakenkti, nesuprantu. daug tiksliau, nei visokiu bureju pranasystes. bet daugiau nesidarysiu, nes kaip suprantu nieko naujo jau nesuzinosiu.

noretusi kad tai butu ne vien faktu issakymas apie zmogu bet ir pagalba
... jei astrologas ismano gali patarti kaip susvelninti tas sritis kuriose sunkumai.. kaip sustiprinti silpna padeti turincias planetas ir kaip pagerinti pazeistas planetas ; tiketinas scenarijus gali juk keistis i geresne puse.. bet reikia rasti tikrai ismintinga astrologa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aukso^gysla: 25 birželio 2015 - 19:30
QUOTE(aukso^gysla @ 2015 06 25, 19:29)
noretusi kad tai butu ne vien faktu issakymas apie zmogu bet ir pagalba
... jei astrologas ismano gali patarti kaip susvelninti tas sritis kuriose sunkumai.. kaip sustiprinti silpna padeti turincias planetas ir kaip pagerinti pazeistas planetas ; tiketinas scenarijus gali juk keistis i geresne puse.. bet reikia rasti tikrai ismintinga astrologa

kazkodel man maziausiai tikisi, kad ten galima kazka pakeisti. zmogus pats kuria savo gyvenima. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kritikė @ 2015 06 21, 17:05)
sveikos merginos. Pradėjau domėtis astrologija,tačiau nė nenutuokiu,kokią literatūrą galėčiau skaityti šiuo klausimu? gal kas parekomenduotumėte kokias knygas? esu tik pradedanti,labai noriu išmokti kaip "skaityti" astrologinius žemėlapius,na tiksliau pradžioje-savo. galų gale kaip jį braižyti, ką reiškia visi tie terminai ir tt. ačiū už atsakymus.



Kokia kalba skaitai? Lietuvių kalba nieko gero nebus, info labai mažai.
Atsakyti