Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologija (astrol.žemėlapiai)

QUOTE(aukso^gysla @ 2015 03 28, 16:42)
Merkurijus toliau negu 2 laipsniai..jis nebijo tokio atstumo. Manau toki dideli egoizma ir samones aptemima itakojo labiausiai Saturnas.


2 laipsniai yra laikoma, kad planeta sudeginta. Priklausomai nuo planetos - iki 7 laipsnių.

QUOTE(beniko @ 2015 03 28, 22:35)
Kokia jo gimimo data? Man nepavyko rasti.


http://en.wikipedia..../Andreas_Lubitz

Dabar parašyta, kad jis gimė 12.28, nebe 12.18, sudariau naują kosmogramą. Ką mes čia turime- vėl planetų steliumas, neaisku kuriame name, tai gali turėti įtakos, bet matome konjunkcijas: Merkurijus - Neptūnas-Saulė ir Uranas - Saturnas. Uranas 9 laipsnių orbe su Saule dar gali būti laikomas konjunkcija. Velgi - ekscentriškumas, noras elgtis kitaip nei visi, revoliucinės idėjos, kurias dar sustiprina Neptūnas, šis dar duoda nuo realybės nutolusias vizijas, taip pat įvairias priklausomybes. Saturno-Urano konjunkcija apskritai nieko gero, ryškūs pasikeitimai karjeroje, stabilumo kitimas, žmogus jaučiasi lyg uždarytas kalėjime. Uranas generuoja idėjas, Saturnas stato apribojimus. O kai viskas dar veikia ego (Saule), derinys nežada nieko gero. Aš tai sakyčiau,kad jis ne tik depresija sirgo, bet ir turėjo polinkį į šizofreniją.
Mėnulio-Jupiterio Avine konjunkcijos trinas į Urano-Saturno konjunkciją šį polinkį dar susiprina, nes viskas perleidžiama per emocijas, o emocijos išplėstos, stimuliuojamos Jupiterio.
Marsas Skorpione. Jau minėjau.
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 03 29, 10:23)
2 laipsniai yra laikoma, kad planeta sudeginta. Priklausomai nuo planetos - iki 7 laipsnių.

o vat Merkurijui kitos ribos rolleyes.gif kazkodel liezuvis.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

Ar labai svarbi gimimo valanda ir minute astrologijoje? Jeigu as nueiciau i gimdymo namu archyva ar man pasakytu ?
Atsakyti
QUOTE(Kremas_nuo_saules @ 2015 04 17, 19:10)
Labas vakaras,

Ar labai svarbi gimimo valanda ir minute astrologijoje? Jeigu as nueiciau i gimdymo namu archyva ar man pasakytu ?


Pasakytu, jeigu archyvai neprazuve dar, bet vis tiek reiktu tikslinti pas tikra astrologa, o ne toki, kuris nustato konkrecias diagnozes, paziurejes kosmograma, kur net asc zmogaus nematyt. Ir dar tokias dvi skiritingas, kurios tarpusavy nesueina niekaip, negali but polinkio i abi vienu metu. Dabar cia reks, kad burejos kortom nieko neismano, bet uzsikisa tegul. Ka zinau, ta zinau. ta pasakau. is kur zinau ir kiek dirbau, kad suzinot, ne tokiu kvanku reikalas. kvailumas tai siutina. ne vienas lakunas nera "normalios" ir "stabilios" psichikos, nes antraip jam skrist nesinoretu, tam zmogui, ypatingai taip stipriai nesinoretu, kad tam gyvenima paskirtu. Sita irgi ne mano mintis, bet as tiksliai zinau, o is kur - nesakysiu, ne supermamos reikalas. ne vien namu seiminkes cia susirinkusiois ir ne vien tos su 30IQ. Ir isvis ta "normaluma" nekurie suvokia tiesiog kaip visapusiska bukuma ir abejinguma. ir aisku standarta: sutuoktinis, du vaikai, koks nors neutralus darbas, babkes. padorus sveikas zmogus. pageidautina, nekalbantis perdaug ir nejauciantis perdaug, nekrentantis i akis. bet ir negalvojantis, nes tada dar ir liudnas kartais but, tai sizofrenija nustatys astrologe is kosmogramos. diletantu burelis. Neduota, tau , Demetra. Nei diagnoziu nustatinet, nei astrologe but, jei su kosmograma tokius dalykus paistai sitaip drasiai. Kosmograma nerodo praktiskai nieko. Ir tie aspektai nerodo to, ka pasakei.
Atsakyti
Jei tau kosmograma nerodo "praktiškai nieko", tai apie astrologiją nieko neišmanai. Internete yra tūkstančiai žinomų žmonių horoskopų su neaiškiu gimimo laiku, taigi juos galima nagrinėti tik kaip kosmogramas, net atrektifikuoti gimimo laiko praktiškai neįmanoma. Ir tuose tūkstančiuose horoskopų galima rasti labai daug informacijos, patvirtinančios vieną ar kitą žmogaus savybę/charakterio bruožus/elgesio modelius ir daug kitos info, sunkiau būna, jei mėnulis keičia ženklą ir apskritai mėnulio aspektais, bet čia jau plonybės, naudojant kosmogramos nagrinėjimo algoritmą, galima gauti tikrai daug informacijos. Su prognostika jau sunkiau ir ji nebus tokia tiksli.
O tamsta nespręsk, kas kam duota, ar neduota, žiūrėk savo daržo biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(Kremas_nuo_saules @ 2015 04 17, 19:10)
Labas vakaras,

Ar labai svarbi gimimo valanda ir minute astrologijoje? Jeigu as nueiciau i gimdymo namu archyva ar man pasakytu ?


Svarbi, nes gali keistis visa astrologinių būstų sistema, priklausomai nuo laiko. Aš savo duomenis gavau ligoninės archyve, deja, rektifikavus laiką, buvo didele paklaida. Ir duomenys patikslinus laiką gerokai keitėsi. Jei visai nežinote gimimo laiko, tuomet verta kreiptis į archyvą, žinosite bent apytikslius ir daryti rektifikaciją bus lengviau.
Atsakyti
Nenoriu veltis i gincus, bet jei velciausi tai palaikyciau Amariliu pastebejimus...
Mano tik hobis astrologija, bet kad kosmograma daug "pasakyti" negali tai jau nuo seno daugumai zinoma, nes viena yra analizuoti zmogu zinant jo gyvenimo istorija, bet pabandykit is kosmogramos paanalizuoti zmogu apie kuri nieko nezinot...
Atsakyti
QUOTE(aukso^gysla @ 2015 04 18, 17:29)
Nenoriu veltis i gincus, bet jei velciausi tai palaikyciau Amariliu pastebejimus...
Mano tik hobis astrologija, bet kad kosmograma daug "pasakyti" negali tai jau nuo seno daugumai zinoma, nes viena yra analizuoti zmogu zinant jo gyvenimo istorija, bet pabandykit is kosmogramos paanalizuoti zmogu apie kuri nieko nezinot...

drinks_cheers.gif ar padaryti prognozę, kad ir nelabai tikslią lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauriel: 18 balandžio 2015 - 18:27
QUOTE(Demetra @ 2015 04 18, 17:15)
, žiūrėk savo daržo  biggrin.gif .




eik sikt.
Atsakyti
Labas vakaras,

O kaip pvz ziuret apie zmogu astrologijoje, jei jis gime negyvas (apsisuko virkstele)ji gaivino ir po to pasirode gyvybes zenklai. Viskas vyko ta pacia diena. Na tikiuosi supratote ? I kuri laika ziureti reikia ? Ar tik i pirma ar i kita ?
Atsakyti
QUOTE(PeruManu @ 2015 04 18, 19:51)
Labas vakaras,

O kaip pvz ziuret apie zmogu astrologijoje, jei jis gime negyvas  (apsisuko virkstele)ji gaivino ir po to pasirode gyvybes zenklai. Viskas vyko ta pacia diena. Na tikiuosi supratote ? I kuri laika ziureti reikia ? Ar tik i pirma ar i kita ?

jei jis atsigavo, tai niekaip negalėjo gimti negyvas.
Atsakyti
QUOTE(Tauriel @ 2015 04 18, 23:04)
jei jis atsigavo, tai niekaip negalėjo gimti negyvas.


Per cezari gime. Nekvepavo, be gyvybes zenklu.
Atsakyti
Nesvarbu, juk ne nekromanceris ar Lozorius, kad iš mirusiųjų prisikeltų. Teoriškai turėtų būti imama pirmojo įkvėpimo akimirka.
Atsakyti