Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologija (astrol.žemėlapiai)

QUOTE(megam @ 2014 08 01, 20:38)
esam mate Amariliai  biggrin.gif
atrodo taip: http://www.astrologi.../kbo/Mozart.htm
tik jau neisijauskit taip. mes ir nesijauciam dideles astrologes. zinom, kad kapstom pavirsiu, bet labai jau smalsu ir idomu.  blink.gif



nu... zavi blondine mane stebejo biggrin.gif

duosiu as jum nuorodike, kur ivairiu autoriu yra pasisakymu ir visi aspektai aprasyti, ir bustai, ir zenklai, ir planetos, ir matyt kas stipriau veikia, kas silpniau. pradziai labai tinkamas psl.

http://astro-club.net/


cia nerskit ir su sveika nuovoka, atskirt kur daug vandeniu skiesta, o kur aiskiai. ten viskas yra, daug labai bent jau 4u.gif


nes as turiu peveze jupiteri antram, mergelej, tureciau laaaaabai daug uzdirbt is savo mezginiu, bet ni...ja biggrin.gif ir zinau kodel. Taip pat siais metais soliare saule 7tame pas mane, tureciau teket antrakart, bet ni......ja, irgi zinau kodel biggrin.gif
daug daug faktoriu.
Atsakyti
dekui. 4u.gif o kur tada tikslumas tas, jei turetum bet nieko neiseina? nesamone tada ta astrologija. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(megam @ 2014 08 02, 09:17)
dekui.  4u.gif o kur tada tikslumas tas, jei turetum bet nieko neiseina? nesamone tada ta astrologija.  biggrin.gif



ok, Jupiteris yra kartu su Marsu ten pat, todel as nuo bado nemirsiu niekada, bet pinigu irgi neturesiu, marsas viska istasko, nors man atrodo, kad as taupau. venera turiu zuvy, tai meile teoriskai turetu sektis, jei ta viena dalyka tik ziuret, bet jin prastuose santykiuose su marsu ir neptunu, plius 9 buste, kur neptuniski reikalai visokie, taigi, gaunasi kaip gaunasi, tiesiog esu skiedalas toj srity, aciu Dievui, kuris man apsviete prota, bent keleta metu, kol mokiausi su menu susijusios specialybes, taip baisiai nekentejau nuo to. i prieki tos planetos eina ar atbulos, irgi duoda savo. ir aspektai su kitomis planetomis. raudonai pazymeti prasti, melynai pazymeti geri. jie yra skirtingo stiprumo, yra eiles tvarka jie nuo stipriausio iki silpniausio, cia teorija, kuria reik mintinai ismokti, nu ten kvadraturos, opozicijos blogai, trinai sekstiles gerai, konjunkcijos gali duot tiek geri, tiek blogi, ir taip toliau. teorija. ta ismoksti ir tada jau gali ziureti viska. bet cia daug mokymosi. as negaliu, man truksta IQ, pas mane intuicija yra stipresnis dalykas, todel astro - tik pomegis, man tiesiog idomu pasinagrinet karts nuo karto, paziuret kaip tai veikia realiai, ant zmoniu pasitikrint. Bet tik tiek. nes astrologas, sudarydamas horoskopa, nenuraso nuo programos duomenu ir ka jie reiskia, turi matyt, kas ka stiprina, svelnina, kaip kas kur yra. pries imantis sudaryt horoskopa reikia mintinai ismokti teorija ir suprasti ka mokaisi. taipogi nesusivelti astrologinese mokyklose. viena pasirenki ir nuosekliai eini, aisku, pradzioj gerai pasidometi visomis.
Atsakyti
ai, esiu geriau ir nusisausiu, negu astrologija domesiuos. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(megam @ 2014 08 02, 10:34)
ai, esiu geriau ir nusisausiu, negu astrologija domesiuos.  biggrin.gif



jei nepainioju, tai pas Tavi daug labai tos zuvies, menas but i tema ar panasiai biggrin.gif

Mano paaugle zuvis, bet tik saule zuvy, visa kita kur kas stipresnese pozicijose, jin su bernais futbola zaidzia, su skautais duodasi, imtynes lanko, i karo mokykla nori, nieko zuvisko, isskyrus intrigas kurias pastoviai uzsuka kompanijoj, kurioje dominuoja, ir ta vaidyba, kai matau, kaip jin su asarom i rageli meluoja ten kokiai draugei, o paskui man sako su sypsena "dievinu intrigas" biggrin.gif
Atsakyti
as labai gabi daugeliui sriciu, prisitaikau labai greit, bet is esmes nepritampu niekur ilgam. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(megam @ 2014 08 02, 10:57)
as labai gabi daugeliui sriciu, prisitaikau labai greit, bet is esmes nepritampu niekur ilgam.  biggrin.gif



o, nu spesi, kur skubet, amzinybe pries mus biggrin.gif kazkas pasake sita fraze, gal filme kokiam, nepamenu, bet man patinka biggrin.gif
Atsakyti
manes netraukia intrigos, bet traukia visokios paslaptys ir ezoterika ir tas eina per kelis aspektus.
jau sau prisitaikiau kelis tinkancius dalykus. tai - velyva santuoka, nes raso, kad zmones su tokia planetu padetim pradzioje isgyvena kelias dramas. dar man reikia ismokti matyti zmonese teigiamas savybes ir tada sako gal tapsiu laiminga. deje visada man krenta i akis ju minusai, o pliusai net negelbeja. biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena,
O galetumete pasakyti i kur ziureti astrologiniame zemelapyje ar nusimato santuoka ?
Atsakyti
QUOTE(PeruManu @ 2014 08 04, 08:39)
Laba diena,
O galetumete pasakyti i kur ziureti astrologiniame zemelapyje ar nusimato santuoka ?

pati nepamatysi tokiu dalyku. zmones cia ziuri tokias bendresnius dalykus, pvz. charakterio bruozai, kokios specialybes tinka. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yeah: 04 rugpjūčio 2014 - 09:06
saule venera ir visas kitas geris kai stos i 7 busta ir aspektai bus palankus, tada eit i medziokle ir grobis - tavo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ar galetumet man paaiskinti stai pagal mano data ?
Koks tinka man darbas, ar nusimato santuoka ?
Aciu labai 4u.gif

Sun : 29Libra47 + 0:00' (d) 9th house - +0.996 - House cusp 1: 28Sag30
Moon: 3Cancer09 + 5:02' ® 7th house - +11.85 - House cusp 2: 10Aqu12
Merc: 24Scorpio01 - 2:58' (-) 11th house e +0.883 - House cusp 3: 21Pis54
Venu: 19Scorpio11 R - 6:47' (F) 10th house - -0.330 - House cusp 4: 3Tau36
Mars: 8Aquarius20 - 2:34' (-) 1st house R +0.605 - House cusp 5: 21Tau54
Jupi: 13Pisces24 R - 1:27' ® 2nd house - -0.052 - House cusp 6: 10Gem12
Satu: 7Saggitarius26 + 1:34' (-) 11th house R +0.102 - House cusp 7: 28Gem30
Uran: 19Saggitarius41 - 0:06' (-) 12th house - +0.045 - House cusp 8: 10Leo12
Nept: 3Capricorn27 + 1:02' (-) 1st house - +0.021 - House cusp 9: 21Vir54
Plut: 6Scorpio59 +15:54' ® 10th house - +0.040 - House cusp 10: 3Sco36
Node: 20Aries10 R + 0:00' (-) 3rd house - +0.053 - House cusp 11: 21Sco54
- House cusp 12: 10Sag12
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kremas_nuo_saules: 04 rugpjūčio 2014 - 16:33