Įkraunama...
Įkraunama...

Astrologija (astrol.žemėlapiai)

Trumpas klausimukas, jei galima. Ar yra tokia tendencija, kad zmones gime skirtingais metais ir laikais, bet turintys ta pati saules zenkla ir ascedenta (kiti duomenys skiriasi) tures isskirtinius romantinius santykius ar ypatingai trauks vienas kita? Mano vaikystes drauges ir dabartinio draugo saules ir ascedento zenklai sutampa smile.gif Tik ne piktdziugos ir patyciu, prasau. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2015 06 27, 11:31)
Trumpas klausimukas, jei galima. Ar yra tokia tendencija, kad zmones gime skirtingais metais ir laikais, bet turintys ta pati saules zenkla ir ascedenta (kiti duomenys skiriasi) tures isskirtinius romantinius santykius ar ypatingai trauks vienas kita? Mano vaikystes drauges ir dabartinio draugo saules ir ascedento zenklai sutampa smile.gif Tik ne piktdziugos ir patyciu, prasau. Aciu.



Manau gali traukti dėl to, kad yra labai panašūs smile.gif Ir greičiausiai kažkurio iš jų Saulė patenka į pirmą kito būstą, čia tuo atveju jeigu asc ir saulės ženklas tas pats, o tokie žmonės labai traukia.
Atsakyti
QUOTE(Proserpina @ 2015 06 27, 13:36)
Manau gali traukti dėl to, kad yra labai panašūs smile.gif Ir greičiausiai kažkurio iš jų Saulė patenka į pirmą kito būstą, čia tuo atveju jeigu asc ir saulės ženklas tas pats, o tokie žmonės labai traukia.

o jeigu mano ascedentas toks pat kaip draugo saules zenklas? Tai mazesne itaka? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2015 06 27, 11:53)
o jeigu mano ascedentas toks pat kaip draugo saules zenklas? Tai mazesne itaka? smile.gif

bandymas atrasti/isvesti kazkokia nauja teorija. tiesiog traukiat vienas kita ir koks skirtumas koks ascendentas ir zenklas. gal ten kazkokie kiti kriterijai, planetos vaidina stipresni vaidmeni.
Atsakyti
QUOTE(Tauriel @ 2015 06 24, 21:31)
Man iškart ausys nukrito tokius kliedesius išgirdus. Kaip sako Amariliai - vaistai čia nepadės, čia reikia stacionaro.



grįžau iš stacionaro, ir ką? žinok tas pats....


Papildyta:
QUOTE(aukso^gysla @ 2015 06 24, 20:40)
teorija yra teorija
man artimas zmogus turejo drauga kuris buvo gimes ta pacia diena, bet ju gyvenimai susikloste labai skirtingai, dideli sukretimai,sunkumai ir nelaimes irgi skiriasi;
pazinojau zmogu kuris gimes su manimi ta pacia diena(aisq ir tais paciais metais).. ir musu gyvenimai labai skirtingi, kaip asmenybes labai skiriames, ir ka jau bekalbeti apie svarbiuosius ivykius.

zinoma, prof. astrologai isskaito ir is kosmogr. kazkiektai
bet tai kaip tai dare ta moteris siame forume tai buvo klaiku



jei duota žmogui jaunam numirti, nelaimingas atsitikimas, kokia mirtina liga, tai būtinai matysis ir kosmogramoj. tai vienas tą dieną gimęs mirs jaunas, kitam kokios kitokios problemos kokiu nors kitu gyvenimo laikotarpiu bus. bet bus, būtinai. aišku, tas pat ir su gerais įvykiais.

kosmograma parodo tendenciją kas gali būti, o horoskopas srity kurioje tai gali būti ir kuriuo gyvenimo laikotarpiu.

zodiako ženklai, stichijos, kryžiai, dar gi aspektai nėra tokia tuščia vieta planetoms, kad neturėtų įtakos be Asc ir kitų būstų.
Atsakyti
....ir jei kas žino tik viena ar dvi kokio aspekto ar dar ko, tik iš kosmogramos, reikšmes, tai nereiškia, kad tik tai gali būti. deja, dažniausiai taip ir būna, kai įsikanda vieną patikusią savybę, taip jos ir laikosi.
Atsakyti
.....ir asmeniškai Tauriel: šimtą kartų perskaityk - stipresnius įvykius
Atsakyti
QUOTE(MMMarta @ 2015 08 14, 02:08)
.....ir asmeniškai Tauriel: šimtą kartų perskaityk - stipresnius įvykius

Perskaičiau šimtą kartų, ką parašei ir niekaip nesupratau prie ko čia tos sapalionės aukščiau ir stipresnius įvykius? Tave gal per anksti paleido? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2015 06 27, 11:31)
Trumpas klausimukas, jei galima. Ar yra tokia tendencija, kad zmones gime skirtingais metais ir laikais, bet turintys ta pati saules zenkla ir ascedenta (kiti duomenys skiriasi) tures isskirtinius romantinius santykius ar ypatingai trauks vienas kita? Mano vaikystes drauges ir dabartinio draugo saules ir ascedento zenklai sutampa smile.gif Tik ne piktdziugos ir patyciu, prasau. Aciu.


Senas postas, bet pakomentuosiu is savo patirties. Mes su vyru gime skirtingais metais, bet su saule tam paciam zenkle ir name ir su tuo paciu Asc. Bet mus suvede ir suriso ne tai, manau (sia garbe priskirciau kitoms planetoms). Skaiciau dazniau pasitaiko vieno saule, kito Asc tame paciame zenkle.
Atsakyti
QUOTE(Rinne @ 2015 08 24, 17:14)
Senas postas, bet pakomentuosiu is savo patirties. Mes su vyru gime skirtingais metais, bet su saule tam paciam zenkle ir name ir su tuo paciu Asc. Bet mus suvede ir suriso ne tai, manau (sia garbe priskirciau kitoms planetoms). Skaiciau dazniau pasitaiko vieno saule, kito Asc tame paciame zenkle.

Pas mus su vyru būtent toks variantas smile.gif
Atsakyti
va, Tauriel, tavo stacionaras. manau ilgam ilgam, nes su tokiu kaip tavo astrologijos supratimu labai maža tikimybė, kad supranti kaip kas kur išsidėstę ir kas ką duoda horoskopo brėžiniuose. tai gi aiškinkis ilgai ilgai............ o aš tavo komentarų nebematysiu - taip tik paspaudi su pele rodyklytę žemyn ir praslenka komentaras...

tą pačią dieną, tik skirtingomis valandomis, gimę žmonės ir abu sportininkai, su stipresnėm tų pačių planetų savybėm:


http://www.astro.com...Carter,_James_W.
http://www.astro.com...k/Bonness,_Bill



Atsakyti
o gal taip padaryti:

per astrologijos tobulybes, sugebancias suprasti tik kelias planetas, nenorincias gilintis i astrologija su visomis jos smulkmenelemis ir net netoleruojancias kitokios nuomones nebera kur lietuviu kalba pabendrauti turintiems astro ziniu. nebegrisiu i ezoterikos skilti niekada. DZIAUKITES visokios.... nebebus kam prie manes kabinetis, bus ramu gera, as gi cia kalciausia, oi durniausia...........
Atsakyti