Įkraunama...
Įkraunama...

nėriniai šventiniam stalui ir dar šis tas...

QUOTE(elinor.m @ 2015 10 22, 17:59)

4u.gif
Papildyta:
Užsakyti padėkliukai po puodeliais.

user posted image

angeliukai smile.gif

user posted image

snaigės

user posted image

ir kalėdiniai butelių kepuriukai smile.gif

user posted image
Atsakyti
Planas įvykdytas - 25 kojinytės advento kalendoriui smile.gif
Belieka sulaukti, kada vyras imsis karkaso gamybos doh.gif (čia sunkiausia gamybos dalis, priklausanti nuo nuotaikos biggrin.gif )

user posted image

user posted image
Atsakyti
Tos kojinytės jau primena apie artėjančias kalėdas.. labai gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2015 10 31, 18:11)
Tos kojinytės jau primena apie artėjančias kalėdas.. labai gražu mirksiukas.gif


Ačiukas smile.gif


Na laikas taip greitai bėga, kad jau tikrai vertėtų prisiminti Kalėdas smile.gif O dar tiksliau - mylimus žmones, pagalvoti apie jų slaptas svajones ir troškimus, nekaltas (o gal kaltas) užuominas metų eigoje apie tai, ko jie trokšta. Ir jei tie troškimai įgyvendinami ne per vieną dieną - tai visai nebėra ko laukti smile.gif
Atsakyti

Valio!!! Mano kojinių medis jau baigtas:) Kantrybės egzaminas išlaikytas:) Nors naudojau tik tris spalvas, gavosi ganėtinai margas, ryškus, kalėdiškas medis, gal todėl nedėjau jokių skaičiukų,man pasirodė, kad nereikia. Kolkas kojinytės tuščios (kam tas bereikalingas vaiko nervinimas:), bet lapkričio gale nykštukai jau žadėjo sunešti saldainius ir dovanėles. Šią idėją įgyvendinau vien todėl, kad turiu gražų prisiminimą iš savo vaikystės apie nepaprastą Kalėdų laukimą (tik tuo laiku advento kalendoriai buvo kurkas paprastesni), taigi noriu, kad tas laikas būtų įsimintinas ir mano vaikui. Manau, kad buvo verta visą menesį stengtis ir sąžiningai megzti kiekvieną vakarą po vieną kojinę, o tuo pačiu pasitikrinau ir savo kantrybę bei ryžtą pabaigti tai, ką pradedu.


user posted image

user posted image
Atsakyti
Kadangi fotki.com albumai staiga tapo mokami, darbų nuotraukas (bent kolkas) galėsite matyti mano facebook'o puslapyje:

ČIA

Rodau savo naujus mažus kūrinėlius , beje šiuo metu šie abu butelių papuošimai yra laisvi smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziaugsmelis7x7: 09 lapkričio 2015 - 10:50
user posted image
Atsakyti
Pas mane prisnigo thumbup.gif clap.gif newyear.gif

user posted image

user posted image

Šį sniegelį netrukus pasiųsiu i kitą Lietuvos kraštą smile.gif Tepakvimpa Kaledom thumbup.gif

Kartu iškeliaus ir kepuriukai kalėdiniam šampanui ar vynui wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziaugsmelis7x7: 16 lapkričio 2015 - 09:36
VISI UŽSAKYTI smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šis komplektukas užsakytas, bet turiu laisvus dar vienus tokius tapukus smile.gif

13-14 cm kojytei kažkur (gal ir 15 cm tiktų, nes tempiasi) smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziaugsmelis7x7: 30 lapkričio 2015 - 09:46
UŽSAKYTAS smile.gif

user posted image
Atsakyti
Dar vienas "personažas" šventėms smile.gif
UŽSAKYTAS.

user posted image
Atsakyti