Įkraunama...
Įkraunama...

nėriniai šventiniam stalui ir dar šis tas...

Atšalus orui ir buteliai šilčiau aprengti biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2015 10 09, 13:35)
Atšalus orui ir buteliai šilčiau aprengti  biggrin.gif  4u.gif

Žinoma, o kas gi juos sušildys biggrin.gif Na nebent vidinis skystis biggrin.gif

O aš dirbu toliau smile.gif
Kiekvieną dieną po vieną - toks mano užsibrėžtas tikslas, kurį kolkas sėkmingai ir sąžiningai vykdau. Iki mėnesio pabaigos planuoju pabaigti.Kojinytės iš akrilo, taigi neskirtos nešiojimui. O kam skirtos, tegu kolkas lieka paslaptyje:) Kai darbas bus baigtas (jeigu bus baigtas), parodysiu galutinį rezultatą.

user posted image
Atsakyti
Įtariu, kad kojinytės bus panaudotos advento kalendoriui mirksiukas.gif o gal ir klystu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2015 10 13, 13:39)
Įtariu, kad kojinytės bus panaudotos advento kalendoriui  mirksiukas.gif o gal ir klystu  ax.gif


naaaa..............
tavo įtarimai krypsta gera linkme... 4u.gif
Atsakyti
[quote=dziaugsmelis7x7,2015 10 07, 08:49]
Rudeniški kepuriukai buteliams smile.gif
1,5 eur



user posted image

Sveiki, o kiek dar plius siuntimas? Ačiū.
Atsakyti
uhu,



siuntimas- 1,5 eur smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziaugsmelis7x7: 16 spalio 2015 - 09:34
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2015 10 16, 10:32)
uhu,

siuntimas- 1,5 eur  smile.gif


Tokio mažiuko daikčiuko, tad turbūt registruotas? Ar turite tokios ar labai panašios spalvos butelio papuošimą jau nunertą?
Atsakyti
QUOTE(uhu @ 2015 10 17, 12:17)
Tokio mažiuko daikčiuko, tad turbūt registruotas? Ar turite tokios ar labai panašios spalvos butelio papuošimą jau nunertą?

taip,registruotas. Galiu siųsti ir paprastu ,kainuotų 1 eur (kiek žinau, registravimas apie 50ct kainuoja)
+ jei pavedimas ne iš seb banko, pridėti reikėtų 40 ct.

taip jau yra, mažas daikčiukas su siuntimu atseina dvigubai ax.gif doh.gif

o tokį butent kepuriuką su šalikėliu turiu numegztą smile.gif
Atsakyti
Prisiminiau, kad turiu 6 vnt nemažų servetėlių. Tada jas užsakiusi moteris atsiėmė tik pusę užsakymo, o šis šešetukas taip ir liko. Galvoju, kad sunkiai joms atsiras namai, nes spalva specifinė, bet kas turi mergaičių ir mėgsta ryškiai švesti gimtadienius, kitas šventes, manau būtų idelus variantas smile.gif
Tuo laiku nė pro kur nebūčiau atidavusi už tokią sumą, o dabar, kai jau pamiršau, kiek darbo į jas įdėjau, parduodu už 20 EUR visą šešetą! (dydis... apie 33cm, taigi tikrai didelės)

user posted image

thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziaugsmelis7x7: 20 spalio 2015 - 10:58
Laba!!! Ir man reik koinyciu adventu kalendoriuj:) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elinor.m @ 2015 10 22, 15:57)
Laba!!! Ir man reik koinyciu adventu kalendoriuj:)  ax.gif


turbūt besuspėsiu,nes man tai - mėnesį trunkantis darbas... doh.gif
elinor.m, nuoširdžiai atsiprašau 4u.gif aš manau dar surastumėt greičiau mezgančią mezgėją,kuri apsiimtų ir suspėtų verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziaugsmelis7x7: 22 spalio 2015 - 15:35
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2015 10 22, 17:25)
turbūt besuspėsiu,nes man  tai - mėnesį trunkantis darbas... doh.gif 
elinor.m, nuoširdžiai atsiprašau 4u.gif  aš manau dar surastumėt greičiau mezgančią mezgėją,kuri apsiimtų ir suspėtų verysad.gif

Viskas ok smile.gif
Atsakyti