Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

Man atra ir paskutinė labai gražios.
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2014 09 27, 17:46)
susigundžiau ir aš šituo grožiu:) nusipirkau juodą bigsmile.gif  tobula kosmetinė wub.gif


Kur pirkote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2014 09 30, 10:17)
Kur pirkote?  4u.gif



City woman&man parduotuvėje bigsmile.gif buvo baltų, juodų ir rožinių, gėlėtų nepastebėjau ax.gif
Atsakyti
Kaune ar Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(Juvira @ 2014 09 30, 12:17)
Kaune ar Vilniuje?


aš Kaune pirkau, akropolyje (kosmetinė 129 lt, ta didesnė tipo prausimosi reikmenims 149 lt)
Atsakyti
Iš visų - 4 -oji man gražiausia smile.gif

My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odriana: 30 rugsėjo 2014 - 14:18
Norėčiau paklausti ar pirkinys vertas dėmesio? Ar neatrodo kaip senai nebemadingas, nebestilingas ir netinkamas?
http://images16.fotk...varkelis-vi.jpg
Atsakyti
Gal kas turit MK Hamilton large tote?

user posted image

Svarstau pie juodą, ar labai jau nuvalkiotos jos? Modelis man visai patinka ir šiaip niekaip neišsirenku rankinės... doh.gif
Atsakyti
mk baisuoklės...o ypač šitas modelis...
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2014 09 30, 19:27)
mk baisuoklės...o ypač šitas modelis...

Pritariu! Baisiai nuvalkiotas,atsibodes modelis!
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2014 09 30, 17:32)
Svarstau pie juodą, ar labai jau nuvalkiotos jos?


Man pats modelis atrodytų nepretenzingas, klasikinis (nors visada yra gražesnių biggrin.gif ), bet kad jau sunku objektyviai vertinti - pavalkiotos jos tikrai neblogai.smile.gif Bent Lietuvoje to modelio variacijų (nežinau, ar galima jas įvardinti kaip padirbinius) - iki kaklo, ant kiekvieno kampo.
Atsakyti
QUOTE(charizmaaa @ 2014 09 29, 18:50)


Man nei viena rankine negrazi schmoll.gif

QUOTE(Ur. @ 2014 09 30, 17:31)
Norėčiau paklausti ar pirkinys vertas dėmesio? Ar neatrodo kaip senai nebemadingas, nebestilingas ir netinkamas?
http://images16.fotk...varkelis-vi.jpg


Be nuomones as apie ji - nera nei baisus, nei wow, priklausys kaip derinamas bus.

QUOTE(micefee @ 2014 09 30, 17:32)
Gal kas turit MK Hamilton large tote?

Svarstau pie juodą, ar labai jau nuvalkiotos jos? Modelis man visai patinka ir šiaip niekaip neišsirenku rankinės...  doh.gif


Na modelis tai labai daznai sutinkamas - ne tik MK, bet ir kitos tiek vardines, tiek no name firmos tokiu panasiu siulo. Gal priklauso ir kur gyvenat, bet tiek JAV, tiek LT su MK esu ne viena mergina sutikus. Aisku LT maziau teko matyt kai pries kokius metus buvau, bet JAV tai bent po kelias pamatau kaskart i miesta isejus. Na MK isvis vienas is dazniausiai sutinkamu brandu (kartu su LV, Coach ir Longchamp).

Pati butent hamiltona turejau (pilka saffiano odos), tai sios spalvos niekad nemaciau, bet su kitom spalvom nuolat kazka matydavau - budavo ir po kelias merginas su jom salia sedincias autobuse budavo. Ai, kazkaip man nieko tokio, kad kazkas tokia pat turi, jei daiktas tikrai be galo patinka 4u.gif

O siaip kaip rankine tikrai patogi - didele, talpi ir nors uzsisega tik magnetu, bet man saugu joje buvo laikyt daiktus, nes ji gili ir ne taip lengvai viskas isimama. Tik su pilka spalva sunkiau draugavau, nors lyg ir prie visko tikdavo. ax.gif Isvis tuo metu ieskojau tos vieninteles rankines ir vis nieko nerasdavau, tai po keliu menesiu paiesku ir nevilties susigundziau MK, bet dar po poros menesiu gavau TA vienintele juoda rankine (Prada double zip tote), kuri visada visur ir prie visko tinka, tai MK pardaviau. Bet vistiek jokiu nusiskundimu hamiltonu neturiu ir tikrai rekomenduoju kam patinka.

O griztant prie to nuvalkioto ar ne modelio, tai ta pati mano Prada gali but pavadinta nuvalkiota - ji klasikinio modelio, bet laaabai daug brandu panasius modelius siulo (net kai rinkausi rankine tu panasiu ne viena buvo, bet man vis kazkuo neitikdavo) ir mieste ne tik su panasiom (dazniausiai Tory Burch 'robinson' tote), bet ir su tokiom pat Pradom ivairaus dydzio ir spalvu tenka sutikt (net univere pora klasiu turejau su panele, kuri ateidavo su juoda mazesnio dydzio, o as juoda didesne), bet kazkaip man labai dzin tuo klausimu. 4u.gif

Beje, man saffiano odos hamiltonas graziau ir patogiau uz minksta odyte. Ir dar pastebejau, kad odos kokybe kartais skiriasi - teko 'selma' modeli paciupinet kai buvo neseniai atsirades, tai kai kurios spalvos atrode lyg netikros odos, o palietus grynai gumines jautesi, bet etiketej oda g.gif Tai gal kokia odos partija ne tokia gera pasitaiko ar tiesiog del spalvos taip gaunas... Nesakau, kad visos taip - ir dabar pro MK praeinant vis kazka paciupineju idomumo delei, tai kartais labiau, kartais maziau patinka.
Atsakyti