Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

gal kas zino ka apie sios firmos batus? atitinka dydi? gerai devisi?
nusiziurejau... neiseina is galvos...

http://m.johnlewis.c...t_1#page_loaded
Atsakyti
QUOTE(Adora_ @ 2014 09 28, 23:03)
Busimas metu pirkinys: be galo noriu!
ka manot? grazu? tik neissirenku spalvos... galvoju apie ruda( paskutinefoto)
60% silkas,40% vilna... dideles ir labai siltos  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Man tai toks fyfų balius tos LV skaros ir rankinės doh.gif vis tiek dauguma LT jas padirbtas nešioja ir nešioja masiškai, o kas masiška - man kažkaip nebelabai. Jei būtinai norite, tai bent jau pilką, o ne rudą rinkčiausi.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 29, 08:25)
Man tai toks fyfų balius tos LV skaros ir rankinės  doh.gif vis tiek dauguma LT jas padirbtas nešioja ir nešioja masiškai, o kas masiška - man kažkaip nebelabai. Jei būtinai norite, tai bent jau pilką, o ne rudą rinkčiausi.

Nu man draugė irgi sako,kad LT visos nesioja fuflo:) bet as gyvenu ne LT smile.gif) man tai jos grazios lb,prabangios(nu kainyte daro jas prabangiom smile.gif)) )
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2014 09 28, 22:50)
gal kas zino ka apie sios firmos batus? atitinka dydi? gerai devisi?
nusiziurejau... neiseina is galvos...

http://m.johnlewis.c...t_1#page_loaded

Nežinau kaip dėvisi,bet porma,tai neproporcingi batai,kas loečia plotį mirksiukas.gif antra tikrai matuotis reikia jei yra galimybė 4u.gif

QUOTE(Adora_ @ 2014 09 29, 06:55)
Nu man draugė irgi sako,kad LT visos nesioja fuflo:) bet as gyvenu ne LT smile.gif) man tai jos grazios lb,prabangios(nu kainyte daro jas prabangiom smile.gif)) )

Na iki prabangios dar toli tam šaliui,bet jei yra noras turėti ir būti vaikščiojančia reklama,logopipai minimi,tada taip wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 09 29, 08:25)
Man tai toks fyfų balius tos LV skaros ir rankinės  doh.gif vis tiek dauguma LT jas padirbtas nešioja ir nešioja masiškai, o kas masiška - man kažkaip nebelabai. Jei būtinai norite, tai bent jau pilką, o ne rudą rinkčiausi.


Turbut priklausomai nuo gyvenamos vietos - cia LV skaru tikrai nematau daug, o vat Burberry klasikinio rasto tai kas antra turi. Cia populiariausios rankines LV, Michael Kors, Coach ir Longchamp - kas su originalais, kas su padirbiniais, bet nu matosi, jei padrbinys, bet jei zmogui taip gerai, tai tegul ir nesioja...
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 09 29, 16:14)
Turbut priklausomai nuo gyvenamos vietos - cia LV skaru tikrai nematau daug, o vat Burberry klasikinio rasto tai kas antra turi. Cia populiariausios rankines LV, Michael Kors, Coach ir Longchamp - kas su originalais, kas su padirbiniais, bet nu matosi, jei padrbinys, bet jei zmogui taip gerai, tai tegul ir nesioja...

Norvegijoj praktiskai padirbiniu nera- norveges turi pakankanai pinigu nusipirkt originala:) ir seip cia nera pardziu ,kur turkiskos,kinietiskos prekes:) norgej populiariausla- MK ir marc by marc jacobs smile.gif as esu be galo griezta "padielkom" jei neturi pinigu originalui,tai ir nenesiok feiko! Niekada i savo spinta neisileisiu padielkos:) juolab,kad finansai leidzia pirkt originalius daiktus:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adora_: 29 rugsėjo 2014 - 17:23
user posted image

g.gif nesiot be tos ilgos rankenos g.gif
Papildyta:
kuri? ar nei viena? biggrin.gif g.gif

user posted imageuser posted image

user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charizmaaa: 29 rugsėjo 2014 - 18:07
QUOTE(Adora_ @ 2014 09 29, 00:03)
user posted image
[img]http://www.thefashionmuse.com/wp-content/uploads/2012/01/louis-

Grazi spalva, jei pirkciau tai sia.
Atsakyti
Rankinės baisois tiesiog,sorry...
Atsakyti
man 2,3,4 super rankines
Atsakyti
Trečia rankinė dar dar...
Atsakyti
Is rankiniu nei viena schmoll.gif
Atsakyti