Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

QUOTE(mimsy @ 2014 09 15, 16:11)
Vis dar ant bangos batai dengiantys kelius?  g.gif
Pavyzdziui tokie http://www.yoox.com/...p...OX&sizeId=3


Pagal dabartini parduotuviu asortimenta, tai visdar madoj jie, o ir siaip juk turbut toks neiseinantis is mados dalykas (na tik kazkiek populiariau pernai ir siemet, nors gatvej tikrai nematau daug merginu su jais). Pvz Stuart Weitzman '5050' modeliukas nuolat pardavime jau turbut gerus 20 metu ir nepanasu, kad greitai nutrauktu ju gaminima. Siemet labai daug kopiju vien sio modelio pastebiu.

Pati kazkaip neziuriu i madinga/nemadinga - nesioju, jei man patinka. Pirmus LT pirkau pries kokius 7-8 metus, o dabar turiu tokius Cole Haan , tai jie man nepakeiciami saltu oru - jie truputi siltesni, padas grubesnis (apsiavus nesimato to grubumo), tai vien tai sildo, o dar kelius kai uzdengia, tai visai jauku eit per salcius (as is tu, kur daug vaikscioju). Aisku galima ir atlenkus nesiot, bet man graziau ilgi palikti.

O sie labai grazus atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
merginos,kaip tase? marc by marc jacobs
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Adora_ @ 2014 09 19, 23:53)
merginos,kaip tase? marc by marc jacobs


Man spalvu derinys nepatinka, bet modelis visai nieko.
Atsakyti
As vis dar paieskose biggrin.gif

g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metine.: 20 rugsėjo 2014 - 13:08
QUOTE(Metine. @ 2014 09 20, 14:07)
As vis dar paieskose biggrin.gif

paziuret grazi, bet yra grazesniu biggrin.gif man nepatinka ta issiputusi forma g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgina@ @ 2014 09 20, 15:58)
paziuret grazi, bet yra grazesniu biggrin.gif man nepatinka ta issiputusi forma g.gif

Tai raskit man grazesniu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 09 20, 01:52)
Man spalvu derinys nepatinka, bet modelis visai nieko.

Man tai spalvų derinys gražus, bet forma nlb. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Metine. @ 2014 09 20, 14:07)
As vis dar paieskose biggrin.gif


Man grazi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metine. @ 2014 09 20, 19:43)
Tai raskit man grazesniu biggrin.gif biggrin.gif

skoniui draugu nera mirksiukas.gif grazi ta rankine, jei labai patinka, ir gera kaina, pirkit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgina@: 21 rugsėjo 2014 - 07:40
labailabai patiko marc jacobs rankine, tiek modeliu, tiek spalva. pati tokios noreciau, bet pavasariui, vasarai smile.gif
Furlos forma nelabai, man daktaro lagamineli primena biggrin.gif bent as ieskociau maziau ipareigojancios, ne tokios griztos formos smile.gif
Atsakyti
Neapsisprendziu kuris g.gif Abieju sudetis vienoda (su vilna) abu tos pacios firmos, paskutinis kiek brangesnis... spalvos pirmojo tamsi melyna raso, antro sapphire (safyro spalvos - del to truputi kelia abejoniu ar nebus sunku derint) ... tik nenusprendziu kuri rinktis g.gif

user posted image
user posted image
user posted image

ar

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charizmaaa: 24 rugsėjo 2014 - 13:06
Tik pirmas 4u.gif Lb grazus.
Atsakyti