Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

Kazin ar patogus butu ? ax.gif

http://www.polyvore....p;tid=117926868
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edicike: 03 kovo 2015 - 18:34
Planuota si:
user posted image
Uztat siandien pasimatavau sia:
user posted image
Nesu tikra del dydzio, nes manau drasiai vienu dydziu mazesne apsirengciau, galbut nebutu taip atsokes kalkas ir rankoves:
user posted image
(batai tokie, kokius radau drabuziu parduotuveje pasimatavimui, su balta suknele zymiai zemesnis kulnas).
Ka manot?
Atsakyti
QUOTE(Nepasimetusi @ 2015 03 08, 19:55)
...
Ka manot?

balta šiaip miela, darbui. O geltona-puiki, visur smile.gif Dėl dydžio, gal geriau būtų mažesnis, arba čia jau suknelės stilius g.gif Jei kas, pataisoma pas siuvėją. Mano akimis, geltona ir puikiai jūsų figūrai tinka. Atsisukčiau gatvėje wub.gif
Atsakyti
Nepasimetusi, man tai tik antra suknutė - labai daili wub.gif tik ji tikrai jums atrodo didoka, kažkaip nelabai dailiai gula, iš šono nuotraukoje ypač matosi, jei yra - imčiau dydžiu mažesnę. Ir po ja reikėtų vilktis figūrą formuojančius apatinius, nors ir esate liekna, bet žymiai dailiau atrodytų pilvas ir užpakaliukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nepasimetusi @ 2015 03 08, 20:55)
Planuota si:
Ka manot?

Balta atrodo ankštoka, o geltona iš priekio kaip ir gera, o nuotraukoje iš šono - kiek laisvoka. Geltona įspūdingesnė vien dėl spalvos 4u.gif
Atsakyti
As uz geltona ir nesciau tvarkyt smile.gif
Atsakyti
Is kur ta geltona suknele? Man kaip tik i darba reikia wub.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

Ar pirkti vasarai, ar visgi susilaikyti? rolleyes.gif

Atsakyti
Žiauriai gražios, pirkti.
Atsakyti
nepirkti schmoll.gif
Atsakyti
Merginos radau labai fainus žiedukus pavasariui vasarai su gamta viduje www.facebook.com/mylittlenature, gal kuri netycia esate isigijus?
Atsakyti
QUOTE(Infusion @ 2015 03 26, 12:19)

batams ne schmoll.gif negražiai žiūrisi.
Atsakyti