Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

Na as neperku otkiu paciu batu, kazkaip negaliu pirkt tokiu paciu, kai tiek fainuoliu manes laukia smile.gif bet kodel gi ne, jei patogus, patiko.

Ar verti demesio? Jie labiau turbut tinkami tik su kelnem, prie suknios jau nelabai g.gif
Gal ka zinot apie Paco Gil batus?
user posted image
o cia geriau is sono matos.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2015 03 01, 16:17)
Na as neperku otkiu paciu batu, kazkaip negaliu pirkt tokiu paciu, kai tiek fainuoliu manes laukia smile.gif bet kodel gi ne, jei patogus, patiko.

Ar verti demesio? Jie labiau turbut tinkami tik su kelnem, prie suknios jau nelabai  g.gif


Paprastai neperku (isskyrus kedus sportui), bet sikart nusipirkau - OTK tobulus rast didelis darbas, o ir nusibodo visa ziema ieskot. ax.gif Be to mano peda plati ir keltis auksta, tai isvis sunkiau su batu pirkimu ir patogumu ir is tu daug laukianciu didesnioji dalis netinka sad.gif

O tavo imesti batukai man tik juodi visai grazus ir manau tinkami prie suknutes taip pat (aisku priklausomai nuo suknutes stiliaus).
Atsakyti
Man kaip tik ta melyna smagiau, nors iki siol nemegau batu su tuo guminiu intarpu, nes kazkada senai senai turejau ir gumytes pakankamai greitai islandziojo, tai labai negraziai atrode. Na ir aisku del kulno abejones.
Atsakyti
Sense,nereikia jums tų batų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2015 03 01, 16:17)
Ar verti demesio? Jie labiau turbut tinkami tik su kelnem, prie suknios jau nelabai  g.gif

Nelabai. Man proporcijos keistos, toks kulnas apskritai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2015 03 01, 18:48)
Nelabai. Man proporcijos keistos, toks kulnas apskritai nepatinka  schmoll.gif

drinks_cheers.gif

o man padekit merginos,noriu batu,nezinau ar reikalingi doh.gif blush2.gif
user posted image

user posted image
Siaip nesioju tikrai ir negrubius,aukstakulnius ir etc,tiesiog dabar noriu grubiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cocainna: 01 kovo 2015 - 21:07
QUOTE(Cocainna @ 2015 03 01, 21:58)
o man padekit merginos,noriu batu,nezinau ar reikalingi doh.gif  blush2.gif


Antri man netgi labai grazus, bet pirmi tai visiska nesamone schmoll.gif Na bet skonis draugu neturi ir jei jau imetei, tai tau jie abeji grazus, o tokiu atveju matyt belieka pirkt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 01 kovo 2015 - 23:24
QUOTE(SaiMita @ 2015 03 01, 18:33)
Sense,nereikia jums tų batų  4u.gif

biggrin.gif va kaip trumpai ir aiskiai. Iskart ramiau gyvent.
Aciu visom uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 03 01, 20:58)
o man padekit merginos,noriu batu,nezinau ar reikalingi doh.gif  blush2.gif

Man antri gal labiau, patinka riestos batų nosys smile.gif

Pirmi labai stiliovi, primena Prada creeperius, tik su derinimu kiek sunkiau g.gif
Atsakyti
Sense...batai liux
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 03 02, 09:45)
Man antri gal labiau, patinka riestos batų nosys smile.gif

Pirmi labai stiliovi, primena Prada creeperius, tik su derinimu kiek sunkiau g.gif

Turiu Prados tokius pat tik be aulo,trumpus,baltus smile.gif Tai gal del to ir suvyliojo,o ir kaina maza rolleyes.gif pasikeitimui gal visai sueis g.gif

Antri VIC,nu tai juos imu be galvojimu,aciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2015 03 02, 10:15)
Sense...batai liux

Ir vel maisatis dusioje biggrin.gif
Atsakyti