Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 08 31, 16:23)
Ateinu ir as patarimo - kurie ilgaauliai grazesni?

antri thumbup.gif nosyte daili.
Atsakyti
Kaip? g.gif
Mano issirinktoji JUODA ir su tokiu zavingu kutu kaip antroje foto!

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Metine. @ 2014 09 02, 20:22)
Kaip?  g.gif 
Mano issirinktoji JUODA ir su tokiu zavingu kutu kaip antroje foto!


Man labai grazi spalva foto, o juoda reiketu pamatyt, kad ivertint, bet manau viskas ok. O ir kutams turiu silpnybe (pati neseniai Coach ilgaaulius su tokiais kutais nusipirkau praktiskai vien del ju) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 09 02, 19:25)
Man labai grazi spalva foto, o juoda reiketu pamatyt, kad ivertint, bet manau viskas ok. O ir kutams turiu silpnybe (pati neseniai Coach ilgaaulius su tokiais kutais nusipirkau praktiskai vien del ju) biggrin.gif

Kazkaip prisibijau, kad biski ipareigojantis tas ridikiulis g.gif
O kutas tai jooo, puse tases zavesio wub.gif
Papildyta:
O gal tokia g.gif
Visiskai pasimeciau taselynu pasaulyje doh.gif

user posted image
Atsakyti
man furla grazesne smile.gif
Atsakyti
ir trecia variantas Gianni Chiarini g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Metine. @ 2014 09 02, 20:32)
Kazkaip prisibijau, kad biski ipareigojantis tas ridikiulis  g.gif


Si Furla visiskai ne schmoll.gif Ir tie sonai lakuotos odos (?) atrodo pigiai, nors Furla daug graziu rankiniu turi.

Pati geriau zinai savo stiliu, bet man rankine ir grazi, ir puiki kasdienai - manau galimi ivairus aprangos variantai prie jos. Nebent kazkas labai crazy tavo stiliuj, tai tada jau rankine per rimta ir ne i tema.

Dabar trecia pamacius, tai sakyciau visi variantai labai ksirtingi - as vistiek uz pirma, o tada jau trecia, bet su salyga, kad uzsegimas normalus. Magnetine knopke man sueina tada kai rankine laiko forma, o beformems norisi uztrauktuko ar kokio kito gero uzdarymo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 02 rugsėjo 2014 - 19:42
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 09 02, 19:40)
Si Furla visiskai ne schmoll.gif Ir tie sonai lakuotos odos (?) atrodo pigiai, nors Furla daug graziu rankiniu turi.

Pati geriau zinai savo stiliu, bet man rankine ir grazi, ir puiki kasdienai - manau galimi ivairus aprangos variantai prie jos. Nebent kazkas labai crazy tavo stiliuj, tai tada jau rankine per rimta ir ne i tema.

Dabar trecia pamacius, tai sakyciau visi variantai labai ksirtingi - as vistiek uz pirma, o tada jau trecia, bet su salyga, kad uzsegimas normalus. Magnetine knopke man sueina tada kai rankine laiko forma, o beformems norisi uztrauktuko ar kokio kito gero uzdarymo.

Nu vat man ir gi tie sonai nelabai.
Butent, kad Furla daug groziu gamina, tik siam momentui is ju pasiulos nieko neissirenku.

O stilius mano neipareigojantis, lengvai pritaikysiu prie saves, ale vat bijau, kad vistiek idealios Furlos ieskosiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Metine. @ 2014 09 02, 20:50)
Nu vat man ir gi tie sonai nelabai.
Butent, kad Furla daug groziu gamina, tik siam momentui is ju pasiulos nieko neissirenku.

O stilius mano neipareigojantis, lengvai pritaikysiu prie saves, ale vat bijau, kad vistiek idealios Furlos ieskosiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Is tos panasios kainu kategorijos rekomenduoju paziurinet Tory Burch, Kate Spade, Coach, DKNY, Marc by Marc Jacobs. Cole Haan - ka siu firmu pati turiu ar teke ciupinet, tai niekad nenuvyle (net jei ne mano stiliaus, negrazus modelis, spalva ar pan, bet del kokybes priekaistu neturiu).
Atsakyti
Aciu Ms. Blonde labai labai padejai nail.gif
Atsakyti
Mėtine, nei viena. schmoll.gif
Ieškočiau standžios formos. Tos terbos ir terbikės labai pabodę.
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2014 09 02, 21:33)
Mėtine, nei viena.  schmoll.gif
Ieškočiau standžios formos. Tos terbos ir terbikės labai pabodę.

Nieduli, kad ta Joop standi standutele, antoje foto tik kutas pademonstruotas biggrin.gif
Atsakyti