Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

dėkui, šiandien ir man per margi atrodo 4u.gif negaliu rasti aulinukų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2015 01 30, 03:23)
kaip? Ar verti 200eur?

Labai labai blogi schmoll.gif labai.
Nepirk 4u.gif visai neverti kainos!Man jie baisūs blush-anim-cl.gif


Aukštakulniai,man patiko wub.gif

QUOTE(tursi @ 2015 01 30, 17:25)
dėkui, šiandien ir man per margi atrodo 4u.gif negaliu rasti aulinukų doh.gif
Jau geriau čia ieškok,nei guess http://www.kurtgeige...hoes/boots.html 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Anila*: 31 sausio 2015 - 02:29
QUOTE(*Anila* @ 2015 01 31, 02:25)
Labai labai blogi schmoll.gif labai.
Nepirk 4u.gif visai neverti kainos!Man jie baisūs blush-anim-cl.gif
Aukštakulniai,man patiko wub.gif

Jau geriau čia ieškok,nei guess http://www.kurtgeige...hoes/boots.html 4u.gif

ačiū ax.gif
Atsakyti
Nera tokios naujienu temos siam skyrelyje, tai dalinuosi cia 4u.gif Siandien uzmaciau siuos naujus Stuart Weitzman grazuolius wub.gif Parduotuvej dar neturi, online tik pre-order ir tik Neiman Marcus juos kolkas radau, net SW oficialiam nera. Ziauriai laukiu gyvai apziuret, nes butu idealiai tai, ko noriu thumbup.gif '5050' modelio vistik man tik tamsus grazu, nes nepatinka sviesi medziaga gale, negrazu man.... 'Highland/lowland' man patogiausi tik juodos spalvos, kitos spalvos siauriau jauciasi - zinau, kad nesiojant pasitemps, bet iki tol irgi kazkaip nesiot reikia, plius supratau, kad tie sniureliai man nera grazu ir nera patogu (bet dziaugiuosiu namuose isbandzius ir padoriai issimatavus, nes parduotuvej kitaip atrode). Per velai atradau 'hitest' modeliuka, nes jis butu kaip tik - pakankamai ilgi, bet be sniureliu, oda per visa bata, kulniukas patogus ir toks, kad visa diena gali vaiksciot, bet tuo paciu kiek dailiau nei lygiapadziai. Ech, nu kodel ju niekur neberandu arba tik ne savo dydzius sad.gif

O cia naujieji 'rockerchic' wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2015 01 30, 03:23)
user posted image
kaip? Ar verti 200eur?

Neverti net 100 mano akiai, bet tikrai grazus wub.gif tik tu guess raidziu galetu ir nebuti
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2015 02 03, 22:27)
Neverti net 100 mano akiai, bet tikrai grazus  wub.gif tik tu guess raidziu galetu ir nebuti


Manau tos raides taip akivaizdu tik foto, o realiai ant kojos nelabai ir matysis - gi niekas nesilenks arti ir nestebeilins labai.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 02 03, 22:37)
Manau tos raides taip akivaizdu tik foto, o realiai ant kojos nelabai ir matysis - gi niekas nesilenks arti ir nestebeilins labai....  4u.gif

O,man jie aplomai ne schmoll.gif tiesiog per daug...ir ant kulno metalas ir tas dirželis metalinis ir viršus blizgus doh.gif no no no biggrin.gif
TURSI,jų nereik 4u.gif biggrin.gif

Bet va Rockerchic,tai nerealiai gražūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Anila* @ 2015 02 04, 02:07)
O,man jie aplomai ne schmoll.gif tiesiog per daug...ir ant kulno metalas ir tas dirželis metalinis ir viršus blizgus doh.gif no no no biggrin.gif
TURSI,jų nereik 4u.gif biggrin.gif


Negaliu sakyt, kad man labai grazus ar labai baisus - noreciau ant kojos pamatyt gyvai, kad pilnai apsisprest, nes manau relaiai jie gali ne taip i akis krist kaip kad foto.... Man patinka juodos spalvos ir gyvates rasto derinimas, kazkuo primena Giuseppe Zanotti batukus 4u.gif
Atsakyti
Kaip batukai? smile.gif Ieškau, kad tiktų ir į darbą, nes nors stilius ir oficialus, bet leidžiami "lyriniai" nuklydimai, kaip kad odinės detalės, įdomesni švarkeliai, tad ir batų nesinori visai bobutiškų smile.gif

user posted image
Atsakyti
Labai mieli sakyčiau smile.gif
Atsakyti
Labai dailus
Atsakyti
Kas kas turit tokio modelio suknele? http://www.esprit.de...-124EO1E058_499
Atsakyti