Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

Man asmeniškai pirmi wub.gif , jie tokie "lengvesni", švelnesni, ben jau lyginant nuotraukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgina@: 28 sausio 2015 - 09:59
Sveikos,
user posted image

patarkite prasau,noreti rankines ar ne? g.gif Oda ir kaina gera
Atsakyti
Man rankinė,graži smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Anila* @ 2015 01 28, 14:00)
Man rankinė,graži smile.gif

drinks_cheers.gif
labai grazi rankine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pina111 @ 2015 01 28, 11:45)
Sveikos, 
patarkite prasau,noreti rankines ar ne? g.gif Oda ir kaina gera

Norėti 4u.gif
Atsakyti
user posted image
kaip? Ar verti 200eur?
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2015 01 30, 03:23)
kaip? Ar verti 200eur?


Nera labai blogi, bet ir nera wow. O ir uz ta kaina itariu tikra oda, bet vien del firmos neverti man kainos... ax.gif
Atsakyti
Gana pretenzingi batukai, bijočiau, kad po metų ar kelių atrodys nekaip... Aišku, čia mano spėjimas. Bent man per daug detalių, puošmenų, o dar tas firmos užrašas. Aš nepirkčiau smile.gif
Atsakyti
user posted image
Imti ar ne? Odiniai Lamb firmos smile.gif
Iki LT gautusi apie 90 e
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LUKASNOJUS: 30 sausio 2015 - 13:01
QUOTE(LUKASNOJUS @ 2015 01 30, 14:00)
Imti ar ne? Odiniai Lamb firmos smile.gif
Iki LT gautusi apie 90 e


Man grazus, turiu sios firmos vienus, tai superiniai, bet patogumas labai nuo modelio priklauso. Mano turimi be galo patogus ir normaliai tinka mano platesnems pedoms, bet labai daug matavusis, kur iki skausmu siauri ar praktiskai net neikisu kojos. Ir ju keltis daznai nepatogiai isriesta buna. Tai jei yra galimybe, siulyciau matuotis.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 01 30, 14:13)
Man grazus, turiu sios firmos vienus, tai superiniai, bet patogumas labai nuo modelio priklauso. Mano turimi be galo patogus ir normaliai tinka mano platesnems pedoms, bet labai daug matavusis, kur iki skausmu siauri ar praktiskai net neikisu kojos. Ir ju keltis daznai nepatogiai isriesta buna. Tai jei yra galimybe, siulyciau matuotis.

Aciu, mano ir palti peda g.gif turiu vienus Lamb aulinukus, patogus, bet ilgiau pavaiksciojus pavargsta koja...
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2015 01 30, 02:23)
kaip? Ar verti 200eur?

Ne.
Atsakyti