Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

Kurie batukai grazesni? Kaip ir apie pirmus labiau masciau, bet siandien atradau antrus ir sudvejojau. Nesu auksta, tai galvoju, kad pirmieji turbut dailiau atrodo ant koju, nes smailesnis priekis pailgina koja, o ir aptemptesni jie. Antrieji platesni virsuje, tai truputi gal sustumia kojas g.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Man gal antri smile.gif
Atsakyti
Man irgi antri (Givenchy?) gal stilingesni dėl storesnio kulno (tik nelabai patinka zomšos patrynimai). Pirmi labiau tradiciniai. Čia tie patys, kur įdėjot foto anksčiau? Šiaip irgi gerai atrodo. Jie turbūt dar ir gerokai pigesni už tuos antrus.
Atsakyti
Jamciau Givenchy bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cameja: 24 sausio 2015 - 11:18
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 01 24, 02:35)
Kurie batukai grazesni? Kaip ir apie pirmus labiau masciau, bet siandien atradau antrus ir sudvejojau. Nesu auksta, tai galvoju, kad pirmieji turbut dailiau atrodo ant koju, nes smailesnis priekis pailgina koja, o ir aptemptesni jie. Antrieji platesni virsuje, tai truputi gal sustumia kojas  g.gif

Abejus matavotės? Man pirmi gražesni.
Atsakyti
Antri
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 01 24, 11:31)
Man irgi antri (Givenchy?) gal stilingesni dėl storesnio kulno (tik nelabai patinka zomšos patrynimai). Pirmi labiau tradiciniai. Čia tie patys, kur įdėjot foto anksčiau? Šiaip irgi gerai atrodo. Jie turbūt dar ir gerokai pigesni už tuos antrus.


Aha, Givenchy, bet ten ne patrynimai o tamprios medziagos isiuvai. O pirmieji, Stuart Weitzman, kur buvau idejus. Tiesa sakant Givenchy radau gera sale, tai jie pigesni, nors is esmes apylyge kaina.
Papildyta:
QUOTE(Mosso @ 2015 01 24, 12:30)
Abejus matavotės? Man pirmi gražesni.


Ne, tik SW matavausi, G online radau, bet ne mano dydis (turiu vilties, kad dar atsiras ir man reikiamas). Tiesiog planavau si savaitgali eit darkart issimatuot parduotuviu asortimenta, o tiksliau SW palygint juodus ir pilkus, ir kazkuriuos namo parsinest, bet pamacius G sudvejojau, kad gal verta palaukt. Juolab kad kaip tyciau siandien atejo ziema su sniegais - vistiek nepanasu, kad galesiu pranesiot tuos savo batus...
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 01 24, 16:15)
Aha, Givenchy, bet ten ne patrynimai o tamprios medziagos isiuvai. O pirmieji, Stuart Weitzman, kur buvau idejus. Tiesa sakant Givenchy radau gera sale, tai jie pigesni, nors is esmes apylyge kaina.

Turėjau omeny ne įsiuvus viršuje, o pačios zomšos spalvą. Matosi, kad vieni batai tolygiai juodi, o kiti vos ne kaip iš nubuko.
Atsakyti
Ms.Blonde jei neesi auksta, imk pirmus, nors ir siaip as uz pirmus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chloe255 @ 2015 01 27, 21:56)
Ms.Blonde jei neesi auksta, imk pirmus, nors ir siaip as uz pirmus biggrin.gif


Idomu pasidare kodel netinka antri zemesniam ugiui? Nes pagal ilgi man rodos abeji panasus yra, tik pirmi tuo smailesniu priekiu prailgina koja galbut.
Atsakyti
Antri wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Anila* @ 2015 01 28, 02:51)


Nu, mergos, balamutinat mane biggrin.gif O kai dabar visai nebeliko Givenchy dydziu, tai dar labiau man ju reikia. Bet ir Stuart Weitzman reikia... Jauciu abejus griebsiu, jei tik pavyks antrus pagaut.
Atsakyti