Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

Keliu foto 4u.gif Atmeciau paltuka, kad geriau matytusi, nu bet juodi gerokai susilieja bendrame vaizde, bet pagal sviesius galima matyt ilgi. Nera ilga mano suknute ir vistiek pasislepia batukas po jos krastu. Bandziau ziuret ilgi pasikeldama suknute i virsu, tai net nejaukiai pasijauciau parduotuvem biggrin.gif Bet mano ugis 1,67m, aukstesnems jie kitaip tinka.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 20 sausio 2015 - 16:26
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 01 20, 16:23)
Keliu foto 4u.gif


kokie batai! wub.gif psio ir man reikia doh.gif verstos odos juodu tik be kulno cool.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 01 21, 00:21)
kokie batai!  wub.gif psio ir man reikia  doh.gif verstos odos juodu tik be kulno  cool.gif


Man irgi reikia, bet susilaikau, nes $800 (kazkur maciau uz nepilnus $500, reikia paknist interneta), o tinka netobulai - priedo reikia kuduciu tiesiu koju sad.gif Esu viena foto macius su nekuda (nestora, bet moteriska figura +) moteriske ir su sitais batais - niekaip nesuprantu kaip jai sutilpo koja, nes jau as pavargau besimatuojant. Nors is tikro juodi puikiai tiko, nebuvo sunku nei i pacia apacia ikist koja, nei uztraukt per visa ilgi, o vat su sviesiais teko pavargt, net uztraukiant jautesi, kad labai aptempti. Mano blauzda gal 13.5", aprasyme raso 14". Jau tikrai tik sakaliuku kojos gali tilpt kai ant dzinsu juos uzsimauna....

O gundo ne tik juodi, bet ir sviesus, nes kai silciau, gal sviesus labiau eis prie rubu (na siltesnis oras ir juodi ilgaauliai kazkaip nesiderina), bet is kitos puses mastau, kad kai jau tikrai silta, tai tu ilgaauliu maziausiai noresis, o ir as is tu, kur pastoviai kArsta (cia kirti pabreziau, kad nesigautu, jog as karstA biggrin.gif ).

Dar man demiwoom grazus - jie ne tokie ilgi, bet kelieni dengia ir siaip elegantiski. Per velai atradau highway - sitie kiek fyfiskesni, bet kiek verstos odos foto maciau, tai svelniau modelis atrodo nei paprastos odos. Kaip tik siandien Macy's tokius ne SW uzmaciau - iskart patrauke aki ir iskart matosi, kad odiniai, bet net dvejojau ar matuotis, nes kiek sulaiko mane firma (cia vienas is M vidiniu brandu). Kazkaip nepasitikiu kokybe, bet gal uz tokia kaina teks surizikuot beplanuojant 'highland' 4u.gif Aisku kaip daznai buna su pigesniais brandais (su isimtim, bet kuo brangesni, tuo siauresni batai - Tom Ford uzteko viena karta matuotis, kad daugiau ne neziureciau i ta puse biggrin.gif ), tai sitos plotis tobulai man, drasiai ant dzinsu uzsimoviau, labai patogus ir graziai atrodo. Dar bandysiu su pedkelnem budama pasimatuot ir ziuret ar nesukris labai batas.

Zodziu, pasisnekejau su savim apie batus. Cia mano bandymas save perkalbet nuo pirkiniu, nes stengiuosiu iki pavasario nieko arba bent rubu nepirkt, tai kazkaip reikia isitikint, kad nereikia nieko blush2.gif
Atsakyti
Kaip rankinė? Skaičiau atsiliepimus, kad ta rankena trumpoka, gyvai nėra galimybės apžiūrėti g.gif Bet yra ir ilga rankena nešioti per petį.

user posted image
Atsakyti
Ms. Blonde, puikiai atrodot 4u.gif Sakyciau, tiek juodi, tiek pilki gerai ziurisi, jei dar tas kulnas patogus ir nevargina kojos, tai visai perfect thumbup.gif Niu bent jau man tai atrodo ne problema, kad ir suknute yra ilgesne, nei batai. Jei jie butų platus, tai taip, sakyciau vaizdas primintų žvejo plačius guminius, bet dabar, kai aulas prigludes, jie zomsiniai, sakyciau zavumo priduoda tas "kojines" efektas. Turbut judesyje pasimato ir tas virsus, aisku priklauso nuo devimo rubo. Nepykite, parodziau jūsų foto savo vyrui, tai tas tik issprogdino akis ir sako, wow...o kur tie batai baigiasi bigsmile.gif ? Na turejo omeny, kad sexy atrodote smile.gif tik kaina nutylejau, kad eurorija nedingtu biggrin.gif
Aš asmeniskai rinkciausi juodus pilnapadzius, bet vien tik del patogumo ir praktiskumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2015 01 21, 11:53)
Ms. Blonde, puikiai atrodot 4u.gif Sakyciau, tiek juodi, tiek pilki gerai ziurisi, jei dar tas kulnas patogus ir nevargina kojos, tai visai perfect thumbup.gif Niu bent jau man tai atrodo ne problema, kad ir suknute yra ilgesne, nei batai. Jei jie butų platus, tai taip, sakyciau vaizdas primintų žvejo plačius guminius, bet dabar, kai aulas prigludes, jie zomsiniai, sakyciau zavumo priduoda tas "kojines" efektas. Turbut judesyje pasimato ir tas virsus, aisku priklauso nuo devimo rubo. Nepykite, parodziau jūsų foto savo vyrui, tai tas tik issprogdino akis ir sako, wow...o kur tie batai baigiasi bigsmile.gif ? Na turejo omeny, kad sexy atrodote smile.gif  tik kaina nutylejau, kad eurorija nedingtu biggrin.gif
Aš asmeniskai rinkciausi juodus pilnapadzius, bet vien tik del patogumo ir praktiskumo smile.gif


Aciu 4u.gif Ten ne pilka, o 'taupe' spalva (sioj foto matosi desineje, kokia ta spalva online atrodo, o kaireje (ir ant manes) kaip realiai ji yra), pilka tamsesne (tokia ta pilka). Online prisiziurejau foto, tai parduotuvej kiek pasimeciau, nes maniau viena labiau smeline, kita pilka ir juoda, o realiai kazkaip kitaip jos atrodo. Dabar maciau lyg ir dar viena spalva atsiradus, lyg samanine, bet nepamenu (parduotuvej nebuvo).

Ka jau cia pykt, viesai gi idejau foto biggrin.gif Saviskiui kai parodziau, tai dideliu emociju nerode, o kaina sakyt ar ne, tai teko pagalvot, nes busima reakcija zinojau. Bet jau beveik nusprendziau pasidovanot gimtadienio proga juos - vyrui kazkodel si ideja nelabai patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 01 20, 23:47)
Zodziu, pasisnekejau su savim apie batus. Cia mano bandymas save perkalbet nuo pirkiniu, nes stengiuosiu iki pavasario nieko arba bent rubu nepirkt, tai kazkaip reikia isitikint, kad nereikia nieko  blush2.gif


biggrin.gif
faini ir sviesus labai drinks_cheers.gif tik as jau rudus virs keliu turiu kitos firmos, tai dabar juodus pirkciau.
o kad nieko nereikia tai lux, kiek sutaupysi dabar tai ziurek sitie batai ir iseis thumbup.gif

QUOTE(Joviva @ 2015 01 21, 10:53)
Aš asmeniskai rinkciausi juodus pilnapadzius, bet vien tik del patogumo ir praktiskumo smile.gif


as irgi drinks_cheers.gif
ir pritariu kad Ms.Blond puikiai atrodo, nesupratau kur cia kojos netobulos ir t.t. rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 01 22, 00:40)
biggrin.gif
faini ir sviesus labai  drinks_cheers.gif tik as jau rudus virs keliu turiu kitos firmos, tai dabar juodus pirkciau.
o kad nieko nereikia tai lux, kiek sutaupysi dabar tai ziurek sitie batai ir iseis  thumbup.gif
as irgi  drinks_cheers.gif

ir pritariu kad Ms.Blond puikiai atrodo, nesupratau kur cia kojos netobulos ir t.t.  rolleyes.gif  biggrin.gif


Tai batam jau sutaupyta, tik labai gaila leist - noretusi kokia nuolaidele pagaut. ax.gif Zinai, as gi grynakrauje suvalkiete, tai kaip sakoma 'never pay retail' lotuliukas.gif

Oi ne, as savim nesiskundziu - nei kojom, nei siaip. tongue.gif Tik pagal online foto ant merginu ir tai, kaip aptemptai sviesieji jautesi (foto nesimato, bet paciam virsuj jau taip tik tik, juodi laisviau jautesi, nors irgi gerai (bet ne per daug) apsitempe), tai sakau, kad kojos sakaliukai turi but, kad dar ir ant dzinsu juos apsimaut. 4u.gif Nors gal tie juodi pramatuoti ir pratampyti papuole, nes siaip gi oda pasitempt turetu.
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2015 01 21, 11:15)
Kaip rankinė? Skaičiau atsiliepimus, kad ta rankena trumpoka, gyvai nėra galimybės apžiūrėti  g.gif Bet yra ir ilga rankena nešioti per petį.

user posted image


Kaip tik siandien pro Coach skyriu parduotuvej praejau ir si rankine buvo padeta priekyje. Net nezinau - neatrodo prastai, o ir firma gera, bet pats modelis man kliuva. Nezinau kiek talpi, bet mazesnis dydis, tai vos ne iki puses uzsilenkes, o ir rankena trumpa. Didesne jau ne tiek daug uzsilenkus ir rankena atrodo ne pati blogiausia - trumpa, bet turetu ant peties tilpt.
Atsakyti
Ar reikia? g.gif
user posted image
Man tik rankovės apsitempia labiau, nesu mažo ūgio. Suknelė pošiltė, medžiaga dygsniuota, matavausi ax.gif Ir nežinau, ar reikia. Nešiočiau laisvalaikiu prie juodų odinų ilgaaulių g.gif
Atsakyti
Bent man ši suknelė laisvalaikiui atrodo tikrai šauni. Tokia jauki, patogi, šilta.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2015 01 22, 12:33)
Ar reikia?  g.gif
user posted image
Man tik rankovės apsitempia labiau, nesu mažo ūgio. Suknelė pošiltė, medžiaga dygsniuota, matavausi  ax.gif Ir nežinau, ar reikia. Nešiočiau laisvalaikiu prie juodų odinų ilgaaulių  g.gif

Nėra blogiausias variantas mirksiukas.gif ...imk,jei tikrai reikia biggrin.gif
Atsakyti