Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

QUOTE(odriana @ 2015 01 18, 16:59)
Bent man išmetė tik štai ką:

http://www.now-shoes.ru/



Per atostogas shopinausi Lietuvoj, ir dabar del to ziauriai pykstu ant saves doh.gif "Italisku" batu parduotuveje nusipirkau "italiskus" batus. Buvo man nezinomas brand'as, krito i akis tai, kad jo pavadinime yra italu alfabete neegzistuojanciu raidziu, bet padaveja patikino, kad cia tikrai zinomas Italu gamintojas, kad tikrai tikrai made in Italy, batu man skubiai reikejo, tai emiau ir nusipirkau, sumokedama visai nemaza suma. Griztu namo, googlinu - o gi ziuriu, tokius batus tik Rusijoj pardavineja, batai garantuotai ne italiski, bet made in china (o gal made in russia). Tiek metu gyvenant uzsienyje jau atprantu nuo tokiu bajeriu... verysad.gif Pamirsau, kad reikia viska tikrintis, saugotis, kad sukciai ant kiekvieno kampo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgina@ @ 2015 01 19, 05:28)
Kaip tokia striuke? gal kuri turit? Ar atitinka dydi? verta demesio? 4u.gif
user posted image

Neturiu,ir neturėsiu...panaši liemenė yra pas mane,bet tik kaip sakoma užsimesti greitai iki pard...
Atsakyti
QUOTE(besteller @ 2015 01 19, 13:17)
Per atostogas shopinausi Lietuvoj, ir dabar del to ziauriai pykstu ant saves doh.gif  "Italisku" batu parduotuveje nusipirkau "italiskus" batus.  Buvo man nezinomas brand'as, krito i akis tai, kad jo pavadinime yra italu alfabete neegzistuojanciu raidziu, bet padaveja patikino, kad cia tikrai zinomas Italu gamintojas, kad tikrai tikrai made in Italy, batu man skubiai reikejo, tai emiau ir nusipirkau, sumokedama visai nemaza suma. Griztu namo, googlinu - o gi ziuriu, tokius batus tik Rusijoj pardavineja, batai garantuotai ne italiski, bet made in china (o gal made in russia). Tiek metu gyvenant uzsienyje jau atprantu nuo tokiu bajeriu... verysad.gif Pamirsau, kad reikia viska tikrintis, saugotis, kad sukciai ant kiekvieno kampo  smile.gif

O Jus butent NOW batus Dolitoje pirkote? unsure.gif


Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2015 01 19, 14:59)
O Jus butent NOW batus Dolitoje pirkote? unsure.gif


ne, pirkau kitos firmos batelius Scalini parduotuveje (kuri priklauso tiems patiems savininkams kaip ir viva batai). panasu, kad visose parduotuvese ta pati situacija. uzsiperka kur kinijoj ir pardavineja kaip italiskus...
Atsakyti
QUOTE(besteller @ 2015 01 19, 14:26)
ne, pirkau kitos firmos batelius Scalini parduotuveje (kuri priklauso tiems patiems savininkams kaip ir viva batai). panasu, kad visose parduotuvese ta pati situacija. uzsiperka kur kinijoj ir pardavineja kaip italiskus...

drinks_cheers.gif faktas senas kaip pasaulis...paskutinis mano vizitas dolitoje buvo prieš kokius 6/7 metus...ir jis buvo kaip ir kiti,tik for fun,nes niekada nebuvo kokybės,apart kosminių kainų...bet kai nuoma nekainuoja beveik nieko,tai bepigu daryti biznį,tiksliau plauti pinigus...
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2015 01 19, 16:38)
drinks_cheers.gif faktas senas kaip pasaulis...paskutinis mano vizitas dolitoje buvo prieš kokius 6/7 metus...ir jis buvo kaip ir kiti,tik for fun,nes niekada nebuvo kokybės,apart kosminių kainų...bet kai nuoma nekainuoja beveik nieko,tai bepigu daryti biznį,tiksliau plauti pinigus...

Niu taip, as ir itariai ziuriu, bet visiskai parduotuves nenurasau, nes tikrai yra kokybisku brendu kurie ir uz LT ribu toli grazu ne grasius kainuoja, bent jau man neteko skustis Rocco P, Moma, Franco Martini kokybe...Nenoreciau tiketi, kad ten kokias replikas siu brendu prakisinetu, nors siais laikais negali buti tikras...
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2015 01 19, 14:47)
Niu taip, as ir itariai ziuriu, bet visiskai parduotuves nenurasau, nes tikrai yra kokybisku brendu kurie ir uz LT ribu toli grazu ne grasius kainuoja, bent jau man neteko skustis Rocco P, Moma, Franco Martini kokybe...Nenoreciau tiketi, kad ten kokias replikas siu brendu prakisinetu, nors siais laikais negali  buti tikras...

Palyginus kainas....suskaičiavus visus importus/exportus labai jau knieti pamatyti sertifikatus kokybės...kurių bėje jie niekada neturi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(besteller @ 2015 01 19, 12:17)
Per atostogas shopinausi Lietuvoj, ir dabar del to ziauriai pykstu ant saves doh.gif  "Italisku" batu parduotuveje nusipirkau "italiskus" batus.  Buvo man nezinomas brand'as, krito i akis tai, kad jo pavadinime yra italu alfabete neegzistuojanciu raidziu, bet padaveja patikino, kad cia tikrai zinomas Italu gamintojas, kad tikrai tikrai made in Italy, batu man skubiai reikejo, tai emiau ir nusipirkau, sumokedama visai nemaza suma. Griztu namo, googlinu - o gi ziuriu, tokius batus tik Rusijoj pardavineja, batai garantuotai ne italiski, bet made in china (o gal made in russia). Tiek metu gyvenant uzsienyje jau atprantu nuo tokiu bajeriu... verysad.gif Pamirsau, kad reikia viska tikrintis, saugotis, kad sukciai ant kiekvieno kampo  smile.gif

Tos nežinomos firmelės, tai tikrai neaišku, iš kur trauktos. Kad ir Lorenzo, Otre pagooglinus, neišmeta jokios info, nebent tik panašius kitų gamintojų pavadinimus.
Papildyta:
QUOTE(Joviva @ 2015 01 19, 15:47)
Niu taip, as ir itariai ziuriu, bet visiskai parduotuves nenurasau, nes tikrai yra kokybisku brendu kurie ir uz LT ribu toli grazu ne grasius kainuoja, bent jau man neteko skustis Rocco P, Moma, Franco Martini kokybe...Nenoreciau tiketi, kad ten kokias replikas siu brendu prakisinetu, nors siais laikais negali  buti tikras...

Nemanau, kad replicos.
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2015 01 18, 12:29)
Man kaip tik versta oda savotisko zavumo priduoda, elegancijos :)  Tarkime, derinant su kokia silkine suknele ar pan. graziai ziurisi tie ilgaauliai auksciau keliu :)
Ms. Blonde, jei eisite gyvai apziureti, prasau issamu reportaza su foto mums parnesti :D  :4u:


Prisiduodu po keliones i SW :4u: Net nezinau ka labai komentuot. Matavausi tik 'highland' - 'lowland' gyvai nesugunde, be to, ieskau su kulniuku, o ir konsultantas papuole labai nedraugiskas :( Dydis atitiko man iprastai nesiojama (aplamai apie SW batukus ivairus komentarai, bet man visi, kiek matavusis, atitinka). Grozio tikrai labai grazus :wub: Gyvai spalva sunku issirink buvo - paminejau ta konsultantui su viltim, kad pasiulys visus matuotis, bet ne... Pasirinkau tuos taupe spalvos (galvoju vistiek per pliurzes ar sniega nenesiosiu tokiu batu, o grazesnis oras siltesniu metu, tai gal universaliau sviesus). Dydis puikiai tiko, bet vat per ilgi taip kaip tik tiktai. Is tikruju tas pirmas ikisimas toks sunkokas buvo. Ir virsus aukstokai baigiasi, tai man jau ten taip aptemptokai, nera visiskai patogu. Po to paprasiau juodu palyginimui, tai juodus ir apsimoviau be problemu, ir per visa ilgi bei auksciausiam taske labai patogiai buvo. Grynai kaip skirtingus batus matyociausi. Nu o konsultantas baisiainekantravo - iskart 'tai kuriuos perki?'. Sakau, kad neperku, nes neapsisprendziu ir siaip pagalvot turiu, o jis 'tai imk abu ir gali graInt jei persigalvosi'. Kai atsisakiau, tai akivaizdziai nuliudo ir net balsas pasikeite, nu ir visai nemalonus pasidare, nors ir pries tai kaip per kancia aptarnavi :lotuliukas:

Jei idomu foto, tai galesiu veliau ikelt.
Atsakyti
Dar panirsau paminet, kad visi SW batukai ba galo patogus, net jei su didesniu kulnu, tai vistiek patgu ir atrodo, kad legvai visa diena isbut galima.

O su tuo konsultantu dar juokas nutiko - kai tik apziurinejau, paklausiau ar daugiau virs keliu batu neturi, pasake ne. Tada paminejau kelis modelius (Saks ir pan pardese ju yra), o jis kaip kokiai kaimietukei sako 'cia laabai seni modeliai'. Tuomet jau prasiau highland matuotis, o jis man 'bet jie labai labai auksti' (cia tipo kulnas), tai teko patikint, kad matau ir kad tinka biggrin.gif
Atsakyti
Aciu, Ms. Blonde, uz pasidalinima ispudziais 4u.gif
Zinoma, bent jau as mielai paziureciau ir foto 4u.gif

Na cia gera zinia, jei patogus, tikiu, kad gyvai atrodo neprastai 4u.gif
Bent jau man uzkliuve pilnapadziai toks klasikinis modelis, kad drasiai spintoje laikyciau 10 metu biggrin.gif , taip kad ir ta kaina, zinoma su nuolaida pagavus, neatrodo tokia ir beprotiska smile.gif

Gaila, kad nevykes aptarnavimas parduotuveje pasitaike.
Bent jau LT, tai daznas atvejis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2015 01 20, 12:44)
Aciu, Ms. Blonde, uz pasidalinima ispudziais 4u.gif
Zinoma, bent jau as mielai paziureciau ir foto 4u.gif

Na cia gera zinia, jei patogus, tikiu, kad gyvai atrodo neprastai 4u.gif 
Bent jau man uzkliuve pilnapadziai toks klasikinis modelis, kad drasiai spintoje laikyciau 10 metu biggrin.gif , taip kad ir ta kaina, zinoma su nuolaida pagavus, neatrodo tokia ir beprotiska smile.gif

Gaila, kad nevykes aptarnavimas parduotuveje pasitaike.
Bent jau LT, tai daznas atvejis  schmoll.gif


Bent cia aptarnavimu nesiskundziu nei Barneys, nei H&M. Tik Neiman Marcus rankiniu skyriuj tokia ikyri bobute yra, bando prastumt viska is eiles, bet nepiktybiska biggrin.gif O cia au taip naglai kiso tuos batus, o paskui toki tona nutaise, kad tureciau kalta likt, jog matavausi doh.gif Bet mane nelabai veikia tokie - tureciau laiko, tai puse parduotuves isimatuociau vis po viena pora prasydama pasimatuot biggrin.gif

Dar gera komentara uzmete konsultantas. Apsimovus bata pasitikrinu kur pirstas kojos, o jis pradeda pasakot kaip su stora kojine bus gerai, jei laisvi. O kad man jie per visa koja aptempti net per daug, tai biski dzin lotuliukas.gif Ai, nu bet pralinksmino.

Foto imesiu kai prie kompo prieisiu - per tel keliant kazko persuka sonu. O dar pakomentuosiu del dydzio - gal kazkas nezino ir pravers. Kai kurie modeliai buna Narrow arba Wide, bet cia tik pedos srityje, o per ilgi visi vienodi. Keistais sprendimas, nes jei peda platesne, tai daznai ir likusi kojos dalis nebuna sakaliukas. Mano peda plati ir keltis auksta, bet su SW batai problemu nera ne per ilgi ikist, nei pedos dalyje. Is tikruju pedai net labai patogus, tai manau pas ka peda siauresne galbut ir Narrow dydi galima surizikuot pirkt.
Atsakyti