Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

As ir ateinu merginos su klausimu 4u.gif
Dolitoje nusiziurejau vienus ilgalaulius batus, italu gamintojas NOW. Paskubomis pasiziurejau tik parduotuveje, sakau dar internete panarsysiu, palyginsiu kainas, paskaitinesiu, tik beda, kad nerandu net oficialaus gamintojo puslapio schmoll.gif Ar taip gali buti? As nesu girdejusi nieko apie italu gamintojo NOW batus, sakau, gal ten kokiame vietines reiksmes fabrikelyje Dolita superka tuos batus ir parduoda LT uz visai nepadoria kaina g.gif
Gal kuriai teko girdeti apie NOW avalyne? 4u.gif
Ar as googlinimo igudzius visai praradusi, kas butu neitiketina doh.gif


Beje, Stiuart Weitzman Lowland batai auksciau keliu tobuli wub.gif Ech, tik ta kaina
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2015 01 17, 21:10)
Beje, Stiuart Weitzman Lowland batai auksciau keliu tobuli wub.gif  Ech, tik ta kaina


Man tai 'highland' vis aki patraukia - tik nemegstu/nemoku nesiot verstos odos batu, vis atrodo, kad issitepe (kai oda nelygios spalvos), tai ir susilaikau nuo pirkimo ar matavimosi. Bet siemet kazkaip itin pradejo domint, tai jauciu eisiu gyvai issimatuot ir apziuret, nes sio modeliuko nepamenu is pernai ir nesu matavusis. Ir siaip pamasciau, kad verstos odos svelniau atrodo - galima ir siltesniu oru priderint. Nes turiu Cole Haan odinius batus virs keliu (na jie ir siaip nera elegantisko, o kiek grubesnio pado plius siltesnio vidaus ir waterproof, t.y. ne siltam metui pritaikyt), tai kai salciau gerai, bet su kokia lengvesne suknute net ir saltuoju metu man jie gruboki atrodo.

O del kainos, tai 'lowland, kaip ir '5050' galima su 50% pagaut, kartais pigiau - vistiek daug, bet jei svajoniu batai, tai galima ir pataupyt (ypac kai geresni pakaitalai jiems $200-300 kainuoja, tai nera didelis skirtumas). Is kitos puses, tai '5050' ir kokybisku bei artimu pakaitalu turi - daugelis firmu tokius gamina, o vat 'lowland' ar 'highland' nelabai kas yra ir tie pakaitalai nera tokie artimi modeliuku....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 18 sausio 2015 - 03:16
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 01 17, 18:03)
Priklauso nuo to, kiek gali isleist uz juos ir kokio stiliaus nori - nezinau ar verta batu firmas vardint, nes daug tokio tipo batuku turi. Geriau eik i konkrecia parduotuve ir per paieska susirask si modeli, o tada ziurek kas tinka. Stuart Weitzman graziuolius batus virs keliu turi, daug modeliu, bet kainos dideles. Brangensius turi Saks, Neiman Marcus ir pan. Na o is pigesniu ieskok Nordstrom, Macys, DSW.

Pažiūrėjau tuos Stuart Weitzman batus, vaje, tikrai kokie gražūs, man ypač patinka, kur jau yra vos ne sprindis virš kelių ir tokie aptempti prigludę, tik už tokią kainą labai baisu pirkti nesimatavus ir gyvai nemačius;/
Papildyta:
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 01 18, 04:12)
Man tai 'highland' vis aki patraukia - tik nemegstu/nemoku nesiot verstos odos batu, vis atrodo, kad issitepe (kai oda nelygios spalvos), tai ir susilaikau nuo pirkimo ar matavimosi. Bet siemet kazkaip itin pradejo domint, tai jauciu eisiu gyvai issimatuot ir apziuret, nes sio modeliuko nepamenu is pernai ir nesu matavusis. Ir siaip pamasciau, kad verstos odos svelniau atrodo - galima ir siltesniu oru priderint. Nes turiu Cole Haan odinius batus virs keliu (na jie ir siaip nera elegantisko, o kiek grubesnio pado plius siltesnio vidaus ir waterproof, t.y. ne siltam metui pritaikyt), tai kai salciau gerai, bet su kokia lengvesne suknute net ir saltuoju metu man jie gruboki atrodo.

O del kainos, tai 'lowland, kaip ir '5050' galima su 50% pagaut, kartais pigiau - vistiek daug, bet jei svajoniu batai, tai galima ir pataupyt (ypac kai geresni pakaitalai jiems $200-300 kainuoja, tai nera didelis skirtumas). Is kitos puses, tai '5050' ir kokybisku bei artimu pakaitalu turi - daugelis firmu tokius gamina, o vat 'lowland' ar 'highland' nelabai kas yra ir tie pakaitalai nera tokie artimi modeliuku....

o man labai gražūs verstos odos batai ir kiek turiu, visi labai gerai nešiojasi, tik reikia prižiūrėti. Jie man tokie minkštesni, ir kaip sakote, švelniau atrodo, ne taip griežtai. Dar pažiūrėjau tą reklamą, kur Gisele dėvi tuos batus, nu tai tobuli biggrin.gif Na, nemoku aš dar taip gaudyti, bet su 50% jau būtų visai neblogai...biggrin.gif ačiū už atsakymus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 01 18, 04:12)
Man tai 'highland' vis aki patraukia - tik nemegstu/nemoku nesiot verstos odos batu, vis atrodo, kad issitepe (kai oda nelygios spalvos), tai ir susilaikau nuo pirkimo ar matavimosi. Bet siemet kazkaip itin pradejo domint, tai jauciu eisiu gyvai issimatuot ir apziuret, nes sio modeliuko nepamenu is pernai ir nesu matavusis. Ir siaip pamasciau, kad verstos odos svelniau atrodo - galima ir siltesniu oru priderint. Nes turiu Cole Haan odinius batus virs keliu (na jie ir siaip nera elegantisko, o kiek grubesnio pado plius siltesnio vidaus ir waterproof, t.y. ne siltam metui pritaikyt), tai kai salciau gerai, bet su kokia lengvesne suknute net ir saltuoju metu man jie gruboki atrodo.

O del kainos, tai 'lowland, kaip ir '5050' galima su 50% pagaut, kartais pigiau - vistiek daug, bet jei svajoniu batai, tai galima ir pataupyt (ypac kai geresni pakaitalai jiems $200-300 kainuoja, tai nera didelis skirtumas). Is kitos puses, tai '5050' ir kokybisku bei artimu pakaitalu turi - daugelis firmu tokius gamina, o vat 'lowland' ar 'highland' nelabai kas yra ir tie pakaitalai nera tokie artimi modeliuku....

Man kaip tik versta oda savotisko zavumo priduoda, elegancijos smile.gif Tarkime, derinant su kokia silkine suknele ar pan. graziai ziurisi tie ilgaauliai auksciau keliu smile.gif
Ms. Blonde, jei eisite gyvai apziureti, prasau issamu reportaza su foto mums parnesti biggrin.gif 4u.gif

Pasufleruokite, kur gaudyti Lowland pigiau? kazkaip niekad neteko uzmatyti g.gif O ir kai kokie kodukai (-20proc. ir panasiai) buna Bloomingdales, Stiuart Weitzman visad prie isimciu, Saks tradicinis -10proc. kodukas turbut irgi jiems netaikomas, kitose parduotuvese kaip ir nesekiau, kokiam hautelook niekad neteko matyti Lowland prie Stiuart Weitzman ispardavimo.
As apie siuos kalbu wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2015 01 18, 12:29)
Pasufleruokite, kur gaudyti Lowland pigiau? kazkaip niekad neteko uzmatyti g.gif  O ir kai kokie kodukai (-20proc. ir panasiai) buna Bloomingdales, Stiuart Weitzman visad prie isimciu, Saks tradicinis -10proc. kodukas turbut irgi jiems netaikomas, kitose parduotuvese kaip ir nesekiau, kokiam hautelook niekad neteko matyti Lowland prie Stiuart Weitzman ispardavimo.


Del fotoreportazo, tai nezinau ar bus. O siaip del paciu batuku, tai SW tiek kokybiski, tiek grazus. Butent highland ir lowland neatkreipus demesio, bet kiek kitu matavusis ar ziurejus, tai priekaistu neturiu. Dydis atitinka.

O nuolaidos tai visokiuose gilt.com, hautelook ir pan - tikrai esu macius. Dar Nordstrom, Saks ir kitos tokios pardes buna pameteja nuolaidu ar i sale kazkuriuos batukus. Gal kokiose Off Saks, Neiman Marcus isparduotuvese iri butu g.gif Su tais kodais, kur su apribojimais kiek sunkiau online, bet parduotuvese gyvai paprastai pritaiko - rankine kai pirkau turejau ta Saks 10% koda, tai pritaike be problemu, nors online bandziau panaudot tai paciai rankinei ir neleido. Bet tas 10% realiai ne tokia ir didele nuolaida siems batukams...

Dar papildau, nes gal pasirodys is mano posti, kad jie nuolat ant sale, tai taip nera - tikrai macius, bet kai negalvojus pirkt, tai labai nesigilinau ir nepamenu kur ir kada tiksliai. Cia toks negreitas variantas pagaut juos, nes reikia nuolat per visas pardes sekt, kad pavyktu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 18 sausio 2015 - 15:35
QUOTE(Joviva @ 2015 01 17, 22:10)
Dolitoje nusiziurejau vienus ilgalaulius batus, italu gamintojas NOW. Paskubomis pasiziurejau tik parduotuveje, sakau dar internete panarsysiu, palyginsiu kainas, paskaitinesiu, tik beda, kad nerandu net oficialaus gamintojo puslapio schmoll.gif 


Bent man išmetė tik štai ką:

http://www.now-shoes.ru/

Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2015 01 18, 17:59)
Bent man išmetė tik štai ką:

http://www.now-shoes.ru/

Ačiū, vedant anglu kalba paieska nebuvau radusi šio ru puslapio 4u.gif idomu bent kainas palyginti smile.gif
Atsakyti
spartoo.com yra sios firmos batu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 01 18, 16:19)
Del fotoreportazo, tai nezinau ar bus. O siaip del paciu batuku, tai SW tiek kokybiski, tiek grazus. Butent highland ir lowland neatkreipus demesio, bet kiek kitu matavusis ar ziurejus, tai priekaistu neturiu. Dydis atitinka.

O nuolaidos tai visokiuose gilt.com, hautelook ir pan - tikrai esu macius. Dar Nordstrom, Saks ir kitos tokios pardes buna pameteja nuolaidu ar i sale kazkuriuos batukus. Gal kokiose Off Saks, Neiman Marcus isparduotuvese iri butu g.gif  Su tais kodais, kur su apribojimais kiek sunkiau online, bet parduotuvese gyvai paprastai pritaiko - rankine kai pirkau turejau ta Saks 10% koda, tai pritaike be problemu, nors online bandziau panaudot tai paciai rankinei ir neleido. Bet tas 10% realiai ne tokia ir didele nuolaida siems batukams...

Dar papildau, nes gal pasirodys is mano posti, kad jie nuolat ant sale, tai taip nera - tikrai macius, bet kai negalvojus pirkt, tai labai nesigilinau ir nepamenu kur ir kada tiksliai. Cia toks negreitas variantas pagaut juos, nes reikia nuolat per visas pardes sekt, kad pavyktu.

Tuomet reiks atidžiau pasekti, nors turbut kai ganėtinai ant bangos modelis ir brendas, ne taip ir linkę nukainuoti. O ta Saks nuolaida tai taip, atsižvelgiant į batu kaina, tik simboline kavai ir desertui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2015 01 18, 19:42)
Tuomet reiks atidžiau pasekti, nors turbut kai ganėtinai ant bangos modelis ir brendas, ne taip ir linkę nukainuoti. O ta Saks nuolaida tai taip, atsižvelgiant į batu kaina, tik simboline kavai ir desertui biggrin.gif


SW aplamai nelabai nukainuoja ilgaaulius - dazniau limituotus modelius ar spalvas (pvz '5050' tigrinius ar krokodilo rasto odos), o kokie juodi ar navy klasikiniai ir metai is metu eina, tai nera prasmes juos nukainuot.

Plius tie nukainavimai prastina branda - kad ir Michael Kors buvo brangus brandas, o kai pradejo pigesne linija daryt ir dabar MK tases ir laikrodziai pas kas antra, tai ir tos brangiosios MK rankines jau ne toki gera statusa turi ir nebera taip trokstamos. 4u.gif
Atsakyti
'lowland' megejoms geras atitikmuo Sam Edelman 'jenkins' - cia ir kaina super. Nors nieko negarntuoju del kokybes, nes neciupinejau, o reviews raso, kad sintetika, ne oda (oda ar versta oda rasoma keliuose psl aprasyme) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 18 sausio 2015 - 20:31
Kaip tokia striuke? gal kuri turit? Ar atitinka dydi? verta demesio? 4u.gif
user posted image

Atsakyti