Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

Kaip manot, pirktinas? Spalva ir visa kita? Pavasariui 4u.gif

https://www.jcrew.co...t...e&hash=row7

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2015 01 05, 13:16)
seniai Lietuvoj buvot pvz., vasario mėn.  mirksiukas.gif


Kur esu oras panasus, ziemos is esmes kiek saltesnes plius daugiau vejo, nes prie juros, bet turimu paltuku man uztenka, o per didesnius salcius po apacia silciau pasirengiu. Na juk nesilaiko didelis saltis visa vasari LT irgi. Dar pukine ilga striuke turiu - pagrinde suniuka vedzioju su ja, nes ir pastovyniuot tenka, bet esant reikalui ir i miesta ja rengiuos. O apart to tikrai nereikia man kazkokio itin siltu paltu - turimi yra vilnoniai, vienas vilna+alpaka ir pora kailinuku. Bet yra zmoniu, kur pastoviai salta, tai aisku siltesniu rubu reik, bet manau i tokius paltukus ir nesidairo.

Cia as kalbu apie ora kai iki -10C, kartais iki -15C pasaldo ir kelis kartus per ziema -20C ar daugiau. O jei jau laikosi tie -20C didesne ziemos dali, tai tikrai ne i tokius paltus dairytis, nes net modelis netinkamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 05 sausio 2015 - 15:16
manau, toki paltuka verta isigyti kaip iseigini. as pati kasdiena nesioju neperslampama pukini palta, tiksliau turiu kelis skirtingo siltumo pukinius paltus iki keliu, nes tik tokie apsaugo nuo salcio, sniego, vejo (i darba vaikstau pesciom), o panasaus tipo palta kaip uzsivelku ypatingom progom: eidama i restrana, svecius, kokius renginius. manau, reikia tureti ne tik iseiginius batus ar suknele, bet ir iseiginius lauko drabuzius - palta, pirstines smile.gif
Atsakyti
jau 2 metus svaigstu del sios rankines... bet nesiryztu. biggrin.gif
user posted image
ar grazi Jums?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dinulkas: 10 sausio 2015 - 21:05
QUOTE(Dinulkas @ 2015 01 10, 20:53)
jau 2 metus svaigiu apie sia rankine... bet nesiryztu.  biggrin.gif
ar grazi Jums?

aišku, keistos pas mane asociacijos blush2.gif , bet - pažiūriu į tokias rankines ir pagalvoju apie kalėjimą unsure.gif
Jei ne to kniedyto metalo gausa, gal būtų visai nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinulkas @ 2015 01 10, 21:53)
jau 2 metus svaigstu apie sia rankine... bet nesiryztu.  biggrin.gif
user posted image
ar grazi Jums?


Aš jas matydavau ant kiekvieno kampo! unsure.gif Ir solidžios moterys, ir mokinukės - visos šias rankines tąsydavosi. Tai aš ir galvoju, ar čia koks aliexpress prekiauja ar iš kur jas traukia? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinulkas @ 2015 01 10, 21:53)
jau 2 metus svaigstu apie sia rankine... bet nesiryztu.  biggrin.gif


Man doctor bag grazu, bet kazkaip daugoka metalo - idomu kaip realiai atrodo, nes kartais maziau krenta i akis nei foto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 10 sausio 2015 - 21:08
QUOTE(overlook @ 2015 01 10, 21:04)
Aš jas matydavau ant kiekvieno kampo! unsure.gif Ir solidžios moterys, ir mokinukės - visos šias rankines tąsydavosi. Tai aš ir galvoju, ar čia koks aliexpress prekiauja ar iš kur jas traukia? cool.gif

nera jos is pigiuju, kad mokinukes tampytu g.gif nebent visagalis aliexpress konkuruoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dinulkas: 10 sausio 2015 - 21:08
Stiliaus ekspertės, reikia patarimo smile.gif
Ieškau juodo švarkelio, kuris tiktų prie labiau formalios aprangos, bet atrodytų nenuobodžiai ir prie ko kasdieniškesnio. Svarstau ilgesnio tipo švarko variantą, tik nelabai žinau, ar man tiktų (dydis S, ūgis iki 1.70, aukštakulnius nešioju nedažnai)... Klausimas ar man apskritai tiktų tokius nešioti, netrumpintų silueto ar pan?

Ar toks sukirpimas yra geras? Priekis: http://ecx.images-am...,1190,1600_.jpg
Nugara: http://ecx.images-am...,1190,1600_.jpg
ar reikėtų kažkokio didesnio įliemenuotumo?

Ar geriau rinktis tokį ir nekvaršinti galvos? smile.gif http://ecx.images-am...,1190,1600_.jpg
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2015 01 13, 17:20)
Stiliaus ekspertės, reikia patarimo smile.gif
Ieškau juodo švarkelio, kuris tiktų prie labiau formalios aprangos, bet atrodytų nenuobodžiai ir prie ko kasdieniškesnio. Svarstau ilgesnio tipo švarko variantą, tik nelabai žinau, ar man tiktų (dydis S, ūgis iki 1.70, aukštakulnius nešioju nedažnai)... Klausimas ar man apskritai tiktų tokius nešioti, netrumpintų silueto ar pan?


Man atrodo ugis tinkamas ilgesniam svarkeliui - juk ir tie ilgesni skirtingo ilgio buna, tai galima sau tinkama rast. Nors is parodytu man paskutinej foto (trumpas) graziausias 4u.gif Dar manau, kad jei svarkelis bus vienos sagos ir 3/4 rankoves ar iki rieso (t.y. ne pilno ilgio), tai irgi bus is tu universalesniu ir tinkamu tiek prie kostiumelio, tiek prie dzinsu.
Atsakyti
QUOTE(Dinulkas @ 2015 01 10, 21:53)
jau 2 metus svaigstu del sios rankines... bet nesiryztu.  biggrin.gif

Po 2 metų neišsipildžiusią svajonę galima pakeisti kita ax.gif man visad atrodo, kad tokia rankinė kvepia vaistais blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(issiblaskiusi @ 2015 01 13, 17:20)
Ieškau juodo švarkelio, kuris tiktų prie labiau formalios aprangos, bet atrodytų nenuobodžiai ir prie ko kasdieniškesnio. Svarstau ilgesnio tipo švarko variantą, tik nelabai žinau, ar man tiktų (dydis S, ūgis iki 1.70, aukštakulnius nešioju nedažnai)... Klausimas ar man apskritai tiktų tokius nešioti, netrumpintų silueto ar pan?
Ar geriau rinktis tokį ir nekvaršinti galvos? smile.gif

Pirmasis atrodo nuobodus ir nuotraukoje net neišvaizdus. Antrasis žymiai linksmesnis, kišenės gražios. Jei tik tinka trumpi švarkai, rinkčiausi antrą ax.gif
Atsakyti
Aciu, merginos, uz atsakymus smile.gif Man irgi tas trumpesnis iskart patiko smile.gif

Ateity vis tiek zvilgciosiu i pusilgi svarka. O koks geriausia jo sukirpimas turetu buti? Neturi buti aptemptas, bet kas jame turi buti, kad neatrodytu griozdiskai (bent jau nat mano ugio zmogaus)?
Atsakyti