Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

QUOTE(kavamale @ 2014 12 09, 16:21)
jau kuris laikas, ziuriu, svarstau... Padekit  biggrin.gif  ilgis iki keliu
user posted image


Dailūs, ir man atrodo patogūs.

QUOTE(issiblaskiusi @ 2014 12 09, 19:20)
Silkiniai marskiniai. Spalvos derintinos, tik galvoju del bendro vaizdo, rasto : http://ecx.images-am...,1190,1600_.jpg


Marškiniai - mieli, žaismingi, bet tas sijonas - tikrai ne doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odriana: 09 gruodžio 2014 - 17:49
QUOTE(odriana @ 2014 12 09, 19:47)

Marškiniai - mieli, žaismingi, bet tas sijonas - tikrai ne  doh.gif

Derinys nuotraikoj kaip reta baisus biggrin.gif
Klausiu tik del marskiniu. Nes dar neapsisprendziu, ar visai nieko, ar kazkas visgi negerai. Galbut reiketu ziureti, kad butu su apykakle?
Atsakyti
QUOTE(Joviva @ 2014 12 08, 21:18)
Mimsy, matavotes gal juos? 4u.gif Idomu kaip jie ant kojos, priglude, nera labai platus aulas?
Siaip tai grazus batai, nors man patys graziausi virs keliu Stiuart Weitzman Lowland wub.gif Tik kaina to much verysad.gif


Ne, nemaciau ju realiai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2014 12 09, 18:06)
Derinys nuotraikoj kaip reta baisus  biggrin.gif
Klausiu tik del marskiniu. Nes dar neapsisprendziu, ar visai nieko, ar kazkas visgi negerai. Galbut reiketu ziureti, kad butu su apykakle?

Marskinukai imami, fainuoliai, zaismingi. Kodel su apykakle reik? Man tokie butent kitaip nei visi, idomiau. Buna, kad apykakle nepatinka, bet ne si smile.gif
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2014 12 09, 16:20)
Silkiniai marskiniai. Spalvos derintinos, tik galvoju del bendro vaizdo, rasto : http://ecx.images-am...,1190,1600_.jpg

50/50
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2014 12 09, 15:21)
jau kuris laikas, ziuriu, svarstau... Padekit  biggrin.gif  ilgis iki keliu


Nei labai wow, nei negrazus - jei patinka, tikrai imk. Nors pati nelabai megstu verstos odos batu, nes arba oro nepritaikau, arba ta odyte nuo apsvietimo neatrodo vientisa, o lyg purvina, plemuota...

QUOTE(issiblaskiusi @ 2014 12 09, 18:20)
Silkiniai marskiniai. Spalvos derintinos, tik galvoju del bendro vaizdo, rasto


Man nepatinka - spalvos tokios lyg vyresnei moteriai....
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2014 12 09, 20:06)
Derinys nuotraikoj kaip reta baisus  biggrin.gif
Klausiu tik del marskiniu. Nes dar neapsisprendziu, ar visai nieko, ar kazkas visgi negerai. Galbut reiketu ziureti, kad butu su apykakle?


Man kaip tik patinka, kad nėra apykaklės thumbup.gif Na, nebent Jums būtinai reikia su apykakle.

QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 12 09, 23:38)
Man nepatinka - spalvos tokios lyg vyresnei moteriai....


Na jau... schmoll.gif Spalvos - ramios, subtilios, lengvai priderinamos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odriana: 10 gruodžio 2014 - 10:28
QUOTE(odriana @ 2014 12 10, 11:27)
Na jau...  schmoll.gif Spalvos - ramios, subtilios, lengvai priderinamos.


Jau rasydama masciau apie tai - kaip ir viskas ok su spalvom, bet ju visuma ir tas modelis man sudaro vaizda, kad rubelis moteru parduotuvej butu, ty kazkur panasiai i Talbots (ten, kur nuo kokiu 40m orientuojasi). Nors nenoriu metu komentuot, nes viena tokiu pat vienaip atrodo, o kita kitaip, bet man tie marskinukai jau tokiai nebejaunai moteriai atrodo tinkami.
Atsakyti
aciu uz nuomones! 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz nuomones, merginos smile.gif
Pasilaikysiu dar wishliste, bet dar luktelsiu gal kas idomesnio pasirodys, kur pasirodys iskart "mano" smile.gif
Atsakyti
Uzsimaniau kokio didelio ziedo - be dvejoniu zinau kokio noriu, bet beieskant dar ir toki atradau. Tik stabdo komentarai, nes keliuose puslapiuose vos po viena radau (skirtingu spalvu ziedas, bet tas pats), o ten raso, kad krenta mazosios akutes g.gif Kazkaip prisigasdinau, o gal be reikalo?
user posted image
Atsakyti
Aukštakulnių nemėgstu, bet reikia smile.gif
Kurie?
Šie ar šie ? Antrųjų gąsdina labai aukštas kulnas blush2.gif
Atsakyti