Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

Man šiek tiek keista, kad rūbus, avalynę, papuošalus ir t.t. renkamasi pagal "įdomumo" principą, na, panašiai: "o, kokia įdomi palaidinė, koks įdomus suknelės fasonas, kokie įdomūs auskarai, kokia įdomi spalva".
Kiek esu pastebėjusi iš savo patirties, tie "įdomumai" atrodo įdomiai tol, kol kabo ant pakabos arba lentynoje. Nes kai reikia tą įdomumą priderinti prie turimo garderobo arba tiesiog apsivilkus iš "įdomiai" pasidaro keistai, negražiai ar išvis kvailokai g.gif

Atsakyti
noret ar ne?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2014 12 08, 15:30)
noret ar ne?

user posted image



Klasikinis, dailus variantas. Šiuo atveju renkantis reikėtų atsižvelgti į figūros ypatumus bei audinių sudėtį. Tiesa, nuotraukos dydis ir kokybė ne itin leidžia įžvelgti rūbų detales ir pan. smile.gif
Atsakyti
sauleleee, sakykit is kur tas gozis,tokio senai ieskau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2014 12 08, 13:47)
Man šiek tiek keista, kad rūbus, avalynę, papuošalus ir t.t. renkamasi pagal "įdomumo" principą, na, panašiai: "o, kokia įdomi palaidinė, koks įdomus suknelės fasonas, kokie įdomūs auskarai, kokia įdomi spalva".
Kiek esu pastebėjusi iš savo patirties, tie "įdomumai" atrodo įdomiai tol, kol kabo ant pakabos arba lentynoje. Nes kai reikia tą įdomumą priderinti prie turimo garderobo arba tiesiog apsivilkus iš "įdomiai" pasidaro keistai, negražiai ar išvis kvailokai  g.gif


Man idomu daznai buna tolygu grazu, bet grazu kai nera mano stilius ar kai nera iprastas. Na pvz praeitam puslapy grubus aulonukai visai ne tai, ka pati nesiociau, bet atitinkamai pritaikius jie grazus, tai tuo 'idomus' galiu juos apibudint. Lygiai taip pat ryskia rozine rankine idomia ar idomios spalvos galiu apibudint - bet pritaikyt nesunku prie mano minimalistinio labiau klasikinio stiliaus, nes tiek prie juodos suknutes tiks, tiek prie paprasto vienspalvio melyno megztuko ir melynu dzinsu.

Tarkim neseniai nusipirkau Vince paltuka - tiek modelis, tiek medziaga nera iprasta, kitoks jis ir labiau apibudinciau kaip idomu (aisku ir grazus jis man), bet idomu tuo, kad isskirtinis. O pritaikyt tikrai nera sunku.

Nors pritariu, kad buna idomiu daiktu, kurie visiskai nepritaikomi. Bet tuo paciu ir grazus/negrazus toki daikta galima apibudint.
Atsakyti
QUOTE(mimsy @ 2014 12 05, 17:04)
Merginos, kaip tokie batai? smile.gif

user posted image

Mimsy, matavotes gal juos? 4u.gif Idomu kaip jie ant kojos, priglude, nera labai platus aulas?
Siaip tai grazus batai, nors man patys graziausi virs keliu Stiuart Weitzman Lowland wub.gif Tik kaina to much verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2014 12 06, 14:51)

Faini, labai efektingi, isskirtiniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulana @ 2014 12 08, 17:50)
sakykit is kur tas gozis,tokio senai ieskau bigsmile.gif


parasiau jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2014 12 08, 11:47)
Man šiek tiek keista, kad rūbus, avalynę, papuošalus ir t.t. renkamasi pagal "įdomumo" principą, na, panašiai: "o, kokia įdomi palaidinė, koks įdomus suknelės fasonas, kokie įdomūs auskarai, kokia įdomi spalva".
Kiek esu pastebėjusi iš savo patirties, tie "įdomumai" atrodo įdomiai tol, kol kabo ant pakabos arba lentynoje. Nes kai reikia tą įdomumą priderinti prie turimo garderobo arba tiesiog apsivilkus iš "įdomiai" pasidaro keistai, negražiai ar išvis kvailokai  g.gif

Aišku..jei spintoje tik tas vienas ĮDOMUS,tai ir sunku pritaikyti,nurašom,aptemo protas nusipirko...bet juk tokių vienetai...
...visuma spintoje ĮDOMI tai nesunku ką derinti,ir visi kiti daiktai atrodo tie "nulaižyti" ilgaauliai labai neskoningai,tai ĮDOMYBEI wink.gif
Atsakyti
jau kuris laikas, ziuriu, svarstau... Padekit biggrin.gif ilgis iki keliu
user posted image
Atsakyti
Jei reikia,imk,nieko blogo,o ir matosi patogūs turi būti...
Atsakyti
Silkiniai marskiniai. Spalvos derintinos, tik galvoju del bendro vaizdo, rasto : http://ecx.images-am...,1190,1600_.jpg

Atsakyti