Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

Raso steinbesetzt, su vokieciu nedraugauju, o googlas isverte akmuo bet man tas ir kliuna, kad atrodo kaip plastmase.

doh.gif Jau radau, kad plastmase.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 04 gruodžio 2014 - 21:04
QUOTE(Sense @ 2014 12 04, 23:02)
Raso steinbesetzt, su vokieciu nedraugauju, o googlas isverte akmuo bet man tas ir kliuna, kad atrodo kaip plastmase.

doh.gif Jau radau, kad plastmase.



O čia kokioje parduotuvėje? Nes šiaip Fossil laikrodžiai - tikrai kokybiški, bet šis atrodo kažkoks nesusipratimas g.gif

Va jų svetainėje kokį super rinkinuką radau smile.gif
http://www.fossil.co...magePath=ES3717
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo odriana: 05 gruodžio 2014 - 11:38
QUOTE(odriana @ 2014 12 05, 12:38)
O čia kokioje parduotuvėje? Nes šiaip Fossil  laikrodžiai - tikrai kokybiški, bet šis atrodo kažkoks nesusipratimas  g.gif

Va jų svetainėje kokį super rinkinuką radau  smile.gif
http://www.fossil.co...magePath=ES3717


Nezinau kuo neitinka tas Fossil laikrodukas, bet viskas gerai su juo, t.y. kokybiskas ir normaliai atrodo. Modelis man nera grazus, bet prie kitko prikibt negaleciau - MK tokio modeliuko irgi tokios kokybes, nera kazkuo labai isskirtinesni.

Na o tavo imestas rinkinukas labai simpatiskas bigsmile.gif Nezinau kiek realiai eitu zaist su tais apyrankiu keitimais, bet bent kelios tikrai praverstu.
Atsakyti
Is vokisko amazono ziurejau, bet yra daug kur. Viskas su tuo laikrodziu gerai, dabar daug kas su tokiom apyrankem turi. Ir fossil man grazesnis nei MK, viena diena patinka, kita jau nelabai, truputi neiprasta tokia apyranke, o ir nelabai noris uz tokia kaina plastmases.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 05 gruodžio 2014 - 15:44
Merginos, kaip tokie batai? smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 12 05, 16:43)
Is vokisko amazono ziurejau, bet yra daug kur. Viskas su tuo laikrodziu gerai, dabar daug kas su tokiom apyrankem turi. Ir fossil man grazesnis nei MK, viena diena patinka, kita jau nelabai, truputi neiprasta tokia apyranke, o ir nelabai noris uz tokia kaina plastmases.


As tai sakyciau matuotis reikia - man grazu tokia apyranke ant kitu, bet paciai nelimpa uzsidejus. O Fossil juk nera brangus, bet tikrai kokybiski, tai nereiketu baidytis plastmases - - juk MK laikrodzius irgi Fossil gamina ir MK ne is kazkokio stebuklo pagaminti. Be to, Fossil labai ilga garantija, berods 11 metu.

Beje, Macy's siuo metu friends&family, tai kaina isvis nedidele gaunasi sio laikroduko. 4u.gif Ta proga uzsisakiau odriana uzrodyta rinkinuka - paziuresiu kas ten per idomybe.

QUOTE(mimsy @ 2014 12 05, 17:04)
Merginos, kaip tokie batai? smile.gif


Lyg ir patinka, lyg ir nelabai, nors jauciu, kad ant kojos zymiai graziau butu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 05 gruodžio 2014 - 17:36
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 12 05, 17:34)
As tai sakyciau matuotis reikia - man grazu tokia apyranke ant kitu, bet paciai nelimpa uzsidejus. O Fossil juk nera brangus, bet tikrai kokybiski, tai nereiketu baidytis plastmases - - juk MK laikrodzius irgi Fossil gamina ir MK ne is kazkokio stebuklo pagaminti. Be to, Fossil labai ilga garantija, berods 11 metu.

Beje, Macy's siuo metu friends&family, tai kaina isvis nedidele gaunasi sio laikroduko.  4u.gif Ta proga uzsisakiau odriana uzrodyta rinkinuka - paziuresiu kas ten per idomybe.

Na nevisai taip issireiskiau, plastmase tiktu, bet, kad nuotrukos kur zmones dalinas, atrodo pigokai apyranke. Na taip, kaina ner didele bet kai man jo nereik juodai, turiu kokius 5 laikrodzius ir tarp ju MK labai panasus i si fosiliuka.
Taip, garantija 11m thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 12 05, 21:05)
Na nevisai taip issireiskiau, plastmase tiktu, bet, kad nuotrukos kur zmones dalinas, atrodo pigokai apyranke.


Jei MK panasu turi, tai tikrai nereik. Bet realiai man tiek MK, tiek Fossil sitos apyrankes vienodos kokybes, nera, kad MK prabangiai, o Fossil pigiai atrodytu.
Atsakyti
Aciu Ms.Blonde, jus puiki patareja.
Atsakyti
Ar grazus g.gif
user posted image
Atsakyti
Per maza foto, kad iziuret tuos krengelius. Man kaip dinozauro batai.
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2014 12 06, 13:51)


megstu grubius, bet sie jau kazkaip per daug smile.gif
Atsakyti