Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

QUOTE(balbetka @ 2014 07 27, 16:29)
Kuris sijonas grazesnis? Ar nei vienas? smile.gif

Abu gražūs bigsmile.gif Pirkčiau abu arba dar paieškočiau, kad abejonių nekiltų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2014 07 27, 16:29)
Kuris sijonas grazesnis? Ar nei vienas? smile.gif
user posted image
user posted image

Antras,spalvos zymiai grazesnes.
Atsakyti


Merginos, padekite apsispresti, kurie konversiukai vertesni pirkinio...
Pirmieji medziaginiai, lengvesni.
Antrieji - odiniai ir su platforma (platforma nelabai patinka, bet kadangi oda, tai bus praktiski). Abieju kaina beveik vienoda:4u:
Noriu sviesiu konversiuku, bet praktisku, kad nereiketu saugot be proto ax.gif
Is anksto aciu uz Jusu nuomones smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Chloja @ 2014 07 30, 14:38)
Merginos, padekite apsispresti, kurie konversiukai vertesni pirkinio...


Na, bent man jie - nors ir sportinio tipo abu, bet... iš skirtingų "operų" ax.gif
Antrieji - "fyfiški", blizga, tviska... Pirmieji - nepalyginamai kuklesni, ne taip traukiantys dėmesį...
O koks Jūsų stilius? Pagal tai ir rinkčiausi, nes dabar patarti tikrai sunkoka.
Papildyta:
QUOTE(balbetka @ 2014 07 27, 22:27)
Man paciai rastas pirmojo grazesnis, bet spalva labiau tiktu antrojo, tad metausi doh.gif


Hmm, tada lyg ir aišku - rinkitės antrąjį ax.gif Jei spalva šio sijono tinka labiau.
Atsakyti
Merginos, kaip Jums tokie baciukai:
user posted image
Atsakyti
Jovita...batai kaip batai...jei reikia imk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2014 08 12, 09:55)
Merginos, kaip Jums tokie baciukai:
user posted image


Aš irgi šiuos žiūrinėjausi, bet man ta grandinė gale labai pigiai atrodo g.gif Ir dar spėju joks "auksiukas" ar kas ten, nuo lietaus ir t.t. pradės keist spalvą, o ką tada schmoll.gif

Kaip rankinė? Iškart noriu perspėti, kad aš du metus tąsau tą pačią rankinę, nes nerandu ką pirkti! Išnaršiau ir USA ir Uk puslapius, tiek viską LT. Žinoma, rankinių už 1500 litų pilna gražių, bet tiek skirti negaliu. Planuoju siųtis pas siuvėja, bet šita stiliaus kokio aš noriu - tvirtos, matinės ir didelės. Na, ši nelabai didelė, bet gal ir reikia atprasti visą gyvenimą su savim tąsytis. Ar visgi ne? rolleyes.gif

Čia 4u.gif

Tahe tashe mano stiliaus, bet iš principo nepirksiu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo overlook: 12 rugpjūčio 2014 - 11:47
Man patiko tašė...tik va su tom matinėm ale vaškuotom,labai jau visos žymės laiko matosi,nors man patinka...
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2014 08 12, 13:09)
Aš irgi šiuos žiūrinėjausi, bet man ta grandinė gale labai pigiai atrodo  g.gif Ir dar spėju joks "auksiukas" ar kas ten, nuo lietaus ir t.t. pradės keist spalvą, o ką tada schmoll.gif


Man pirmas įspūdis būtent toks - batų modelis gal ir nieko, bet ta grandinėlė atrodo pigiai... g.gif Bent aš nepirkčiau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(overlook @ 2014 08 12, 13:09)
Kaip rankinė? Planuoju siųtis pas siuvėja, bet šita stiliaus kokio aš noriu - tvirtos, matinės ir didelės.
Na, ši nelabai didelė, bet gal ir reikia atprasti visą gyvenimą su savim tąsytis. Ar visgi ne? rolleyes.gif


Hmmm, pati sau prieštaraujate, jei leisite pastebėti. Reikėtų griežtai apsispręsti, ko norite: talpios ar ne tokios talpios, nes jeigu esate pripratusi rankinėje turėti "visą gyvenimą", nemanau, kad bus lengva ir patogu priprasti prie kito varianto (sakau iš savo patirties). Aišku, įmanoma, bet kam kankintis? bigsmile.gif

Beje, nuotraukoje esanti rankinė man neatrodo labai tvirta, ypač tie dirželiai - abejoju, ar jie "ilgai laikys"... g.gif Kasdienai tokia rankinė man tikrai nebūtų patogi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2014 08 12, 15:06)
Hmmm, pati sau prieštaraujate, jei leisite pastebėti. Reikėtų griežtai apsispręsti, ko norite: talpios ar ne tokios talpios, nes jeigu esate  pripratusi rankinėje turėti "visą gyvenimą", nemanau, kad bus lengva ir  patogu priprasti prie kito varianto (sakau iš savo patirties). Aišku, įmanoma, bet kam kankintis?  bigsmile.gif

Beje, nuotraukoje esanti rankinė man neatrodo labai tvirta, ypač tie dirželiai - abejoju, ar jie "ilgai laikys"...  g.gif Kasdienai tokia rankinė man tikrai nebūtų patogi...  ax.gif


Galutinai įsitikinu, kad reikia siųtis rankinę pas siuvėją smile.gif Turiu ir norimą modelį, ir išmatavimus, kad tilptų visas gyvenimas, tik va odos nežinau kur gauti tokios kaip mano įdėtos rankinės unsure.gif Ačiū už nuomones 4u.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz patarimus. Nepirksiu..
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2014 08 12, 15:06)
Beje, nuotraukoje esanti rankinė man neatrodo labai tvirta, ypač tie dirželiai - abejoju, ar jie "ilgai laikys"...  g.gif Kasdienai tokia rankinė man tikrai nebūtų patogi...  ax.gif

Aš irgi pastebėjau rankenas - siauros, viensluoksnės, be jokių siūlių. Didelė tikimybė, jog nutiks tas pats kaip su ta Gėda pelėda rankine 4u.gif
Atsakyti