Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 10 10, 15:51)
Butent si kiek didoka, bet paciam modeliui sakau taip. Nors ir MK, bet nedaznai sutinkama thumbup.gif Tik turbut ne pilna kaina ziuri ja, nes tada uz ta kaina jau kazka is rimtesniu firmu rast galima visokiuose gilt/ideeli/hautelook ir pan.



QUOTE(charizmaaa @ 2014 10 10, 23:27)
cia ne MK  mirksiukas.gif Bet va modeliukas is pirmos foto mane ir suzavejo biggrin.gif O nesiot per peti jos negalvoju.... tai net nezinau ka daryti...  doh.gif



Man tikroji MK net labai patiko ir ne per didele pasirode. Bet kaip Ms. Blonde sako, kiek brangokai kaip MK.

O siaip nezinau kur ziurit, bet atrodo tip top kaip MK. cool.gif Vien del to nepirkciau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(charizmaaa @ 2014 10 10, 23:27)
cia ne MK  mirksiukas.gif Bet va modeliukas is pirmos foto mane ir suzavejo biggrin.gif O nesiot per peti jos negalvoju.... tai net nezinau ka daryti...  doh.gif


Tada nenoret - kazkaip per daug panasi i MK, tai beveik kaip padirbini nesiojant ax.gif Na as suprantu, kad daug firmu panasius modelius gamina (ne konkreciai apie sia rankine kalbant), bet man geriau nesiot Tory Burch panasia i Prada nei kazkokia neaiku kokios firmos ar isvis 'Praba' blush2.gif
Atsakyti
taip ar ne?
user posted image
Atsakyti
Man ji visai patinka, atrodo patogi, spalva derės vos ne prie visko, nei per didelė, nei per maža (bent sprendžiant iš nuotraukos). Simpatiška rankinė, be jokių nereikalingų blizgučių. Taip pat panašu, kad išlaiko savo formą (asmeniškai nemėgstu rankinių-maišų).
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2014 10 11, 12:00)
Man ji visai patinka, atrodo patogi, spalva derės vos ne prie visko, nei per didelė, nei per maža (bent sprendžiant iš nuotraukos). Simpatiška rankinė, be jokių nereikalingų blizgučių. Taip pat panašu, kad išlaiko savo formą (asmeniškai nemėgstu rankinių-maišų).


Neislaiko ji formos, t.y. nera visai maisas, bet oda minksta jos ir be jokiu pakietinimu. Sioj foto gerai atrodo, bet realiai nepilnai prikrauta taip laikant islinktu ir rankine, ir virsus.

O siaip as nei uz, nei pries - nera labai kazkokia wow, bet normali. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 10 11, 16:31)
Neislaiko ji formos, t.y. nera visai maisas, bet oda minksta jos ir be jokiu pakietinimu. Sioj foto gerai atrodo, bet realiai nepilnai prikrauta taip laikant islinktu ir rankine, ir virsus.

O siaip as nei uz, nei pries - nera labai kazkokia wow, bet normali. 4u.gif

isivaizduoju ja kasdien ir prie paprasto, ir sportinio stiliaus (prie bsasuciu, ir inkariuku, ugg..) ir kelionese jauciu patogu butu g.gif niekaip neatrandu daugeliui atveju skirtos alia crossbody visiems metu laikams doh.gif sita gal butu visai gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgina@ @ 2014 10 11, 06:50)
taip ar ne?
user posted image


šita graži smile.gif aš nusipirkau marc by marc jacobs huge hobe-tai per didelė doh.gif kaip maišas koks..dabar gailiuosi-galėjau mažesnę imti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgina@ @ 2014 10 11, 16:43)
isivaizduoju ja kasdien ir prie paprasto, ir sportinio stiliaus (prie bsasuciu, ir inkariuku, ugg..) ir kelionese jauciu patogu butu g.gif niekaip neatrandu daugeliui atveju skirtos alia crossbody visiems metu laikams doh.gif sita gal butu visai gerai g.gif


Taip parasei, kad iskart pries akis iskilo keli derinukai ir visai gerai ji atrodo tinkanti thumbup.gif Zinau kaip sunku issirinkt rankine, ypac kai norisi vienos geresnes, o ne bile kiek ju.
Atsakyti
Neapsisprendziu Del situ g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViShy: 13 spalio 2014 - 04:12
QUOTE(ViShy @ 2014 10 13, 05:05)
Neapsisprendziu Del situ   g.gif

nerodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2014 10 13, 05:05)
Neapsisprendziu Del situ   g.gif


Visiskai ne mano stilius, bet manau graziai galima suderint.
Atsakyti
Batai ne
Atsakyti