Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

QUOTE(sygyta @ 2014 10 02, 20:51)
kad tos MK brangesnes yra, ne?
siaip bandyk per koki John Lewis ieskoti.. kartais dideles parduotuves turi tu paciu firmu kitokiu rankiniu, nei oficialieji puslapiai.
zinau rankine issirinkt nelengva.. jau visa menesi perku su nuotykiais doh.gif


Su nuolaida tiek ir išeina. smile.gif Tai tu mėnesį perki, o aš jau kokį pusę metų. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2014 10 02, 23:20)
Su nuolaida tiek ir išeina. smile.gif Tai tu mėnesį perki, o aš jau kokį pusę metų. biggrin.gif

as puse metu kaupiuos biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vis negaliu apsispresti reikia nereikia verta ar ne?Gal kas turit,ar patogi delnine ?
user posted image
Atsakyti
Jeigu delnines mėgstat, tai Jūsų vietoj tikrai šią imčiau. Man ji labai graži ir "brangi", neperku tik todėl, kad visai nedėviu delninių smile.gif
Atsakyti
Man simpatiška. Kokia jos kaina?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2014 10 03, 13:41)
Man simpatiška. Kokia jos kaina?

Na kainas galite paziureti cia ax.gif
http://4moon.lt/lt/52-delnines
Papildyta:
QUOTE(ginciucha @ 2014 10 03, 16:33)
Na kainas galite paziureti cia ax.gif
http://4moon.lt/lt/52-delnines

Bet gal nelabai verta uz tokia kaina g.gif negaliu apsisprest doh.gif Delnines megstu;bet idomu ar si patogi g.gif
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2014 10 03, 15:35)
Na kainas galite paziureti cia ax.gif
http://4moon.lt/lt/52-delnines
Papildyta:

Bet gal nelabai verta uz tokia kaina g.gif negaliu apsisprest doh.gif  Delnines megstu;bet idomu ar si patogi g.gif

o buna patogiu ir nepatogiu delniniu? jei nera dirzelio riesui , vadinasi teks nestis po pazastimi arba delne... minksta oda dar leis tiesiog "isikibti" i delnine pacia...
zodziu mano akiai visos delnines yra minimaliai patogios. tiesiog nesirenki ju tada, kai zinai, jog reikes abieju ranku : einant su vaikui, i parduotuves , ar dar kur...
Atsakyti
Ši atrodo patogi smile.gif


Ir man visos delninės atrodo nepatogios, nes kartais norisi laisvų rankų. Bet ypatingai liūdina kai kurie prabangūs gamintojai, kurie gamina delnines užsegamas tik ant magnetuko ir viduje visai visai nėra jokių kišenėlių. Man norisi raktus, asmens dokumentą įsidėti saugiau.
Atsakyti
Na turiu Massimo Dutti delninuke su dirzeliu tai labai patogi thumbup.gif bet kad jau kartais nebetelpa norimas turtas doh.gif sios atrodo didesnes o ir oda pati faina,bet va tas uzsegimas ir man nepatinka g.gif
Atsakyti
Reikia ar ne? Patiko, matavausi ir sudvejojau del ilgio - baigiasi ties kelieniu, tai einant vis bruzinasi i kelienio apacia bato virsus. Del to kiek erzina ir mastau, bet gal neprabruzintu pedkelnes, jei su suknele/sijonu buciau g.gif Del to palikau nepirkus, bet dabar mastau, kad pas batsiuvi galima patvarkyt butu (patrumpint virsu) g.gif Nes siaip jie beprotisko patogumo - toks jausmas, kad su lygiapadziais eiciau.
user posted image

QUOTE(ginciucha @ 2014 10 03, 11:45)
Vis negaliu apsispresti reikia nereikia verta ar ne?Gal kas turit,ar patogi delnine ?


Man simpatiska, bet idomu kiek tvirti magnetai, t.y. ar paemus uz to uzlenkimo neatsisegs iskart. Minkstos delnines man paziuret grazu, bet paciai patogiau tvirtesnes, laikancios forma, nes tuomet nesukrenta bile kaip nuo daiktu ir laikyt patogiau (cia gal individualu, bet man butent taip). 4u.gif
Atsakyti
Blondes batai gražūs. Pati priglausčiau. Kokia firma?
Atsakyti
Kurie?
user posted image

AR

user posted image
Atsakyti