Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojami pirkiniai

Ačiū Ms.Blonde už tokį išsamų atsiliepimą. 4u.gif

O gal matėt kur Mulberry tašių pigiau? Ir gal žinot kaip vadinasi prada rankinė berods irgi su rankine-grandine?

Šiaip man atrodo visos tos brendinės tašės gan populiarios ir bloguose dažnai tampomos... Tai kad ir brangiai pirksi, bet originalumu tikrai nenustebinsi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2014 09 30, 20:34)
O gal matėt kur Mulberry tašių pigiau? Ir gal žinot kaip vadinasi prada rankinė berods irgi su rankine-grandine?

Šiaip man atrodo visos tos brendinės tašės gan populiarios ir bloguose dažnai tampomos... Tai kad ir brangiai pirksi, bet originalumu tikrai nenustebinsi. biggrin.gif


Mulberry pigiau esu macius kazkuriam is tu pasiulymu puslapiu (hautelook, ruelala, myhabit ir tt - nepamenu kuriam tiksliai, bet pastebejau, kad daznai ten tos pacios firmos kartojasi). Manau gal kazkokuose italiskuose puslapiuose per ju liepos ir sausio sale'us galima atrast pigiau. Is italisku man patinka luisaviaroma.com ir tizianafausti.com - maisosi man kartais jos, tai nepasakysiu ar nemaisau, bet lyg abejose pirmam apsipirkimui taiko 10% ir pirmoj siuntimas nemokamas bei visi muitiniu reikalai iskaiciuoti (t.y. parduotuve viska sumoka, jei reikia) i daugeli saliu, antrame lyg mokamas siuntimas (na bent man mokamas buvo, bet vistiek per sale rankine gavosi pigiau nusipirkt su visais muitines dalykais ir siuntimu nei buciau cia pirkus - na tik kazkuriam is pasiulymu psl buvo panasi kaina (kazkur $100-200 daugiau), bet nebuvo norimos spalvos). Dar Farfetch.com geras psl - ten daug butiku siulo kazka.

Prada su grandinem kazkaip niekas i galva neateina, nemaisai firmos? g.gif Arba kazka ne taip isivaizduoju.... Kolkas tik Stela McCartney rankines i galva ateina po tavo apibudinimo. Dar apie Lanvin mastau viena modeliuka, bet ji nedidele, per peti tokia. g.gif Daugiau apibudintum, tai gal ir sumastyciau apie ka kalbi.

Na taip, originalumo labai reik paieskot - tiek visai pigios, tiek vidutines, tiek labai brangios firmos turi panasius modelius ir kiekvienas renkasi pagal galimybes, bet kaip tas pigesnes isperka ir daugkas jom vaiksto, taip ir brangias isperka. Su LV kartais net komiskai atrodo kai kelios panos eina ir visos su ivairiais LV modeliais arba isvis su tokiom pat. Arba kai eina 5 panos out ir visos su juodom klasikinem Chanel tasytem, tik dydziai skiriasi (arba ne) biggrin.gif Nors su naujaja rankine pasiseke ir dar nieko nesu sutikus per kelis menesius (toks D&G modeliukas, ryza maniske), isskyrus viena panele, kuri buvo su juoda mazyte.

Paguglinau dabar, tai is grandininiu tokia Prada radau ir dar tokias g.gif Nezinau ar pataikysiu su jom i tavo norus, bet grynos grandines rankinei nesirinkciau, t.y. istisos grandines kaip rankenos, ziureciau, kad butu odos intarpas ties petimi. Gryna grandine bus skausminga, jei sunkiau pasikrausi - as tik mazyte Kate Spade rankine su ilga grandine-rankena turiu (na kaip Chanel populiariosios), tai jei kazka daugiau isidedu, o ten nelabai ka daug prikrausi, ir ilgiau pavaikstau, tai paskausta peti nuo grandines ir ispaudai lieka....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 30 rugsėjo 2014 - 20:27
Puiki tavo dg...o kas dėl grandinės,tai pilnai sutinku kad reikia odos intarpo...aną mėnesį pirkau moschino,labai patenkinta,ir talpi ir nerėkianti..
Atsakyti
Patranka, įmeskit nuorodą. Pastaruoju metu kiek Moschino žiūrėjau, tai man nepatiko, bet jūsų kažkaip įtariu, faina bus.
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2014 10 01, 07:21)
Patranka, įmeskit nuorodą. Pastaruoju metu kiek Moschino žiūrėjau, tai man nepatiko, bet jūsų kažkaip įtariu, faina bus.

My Webpage
Va tokia...man ji miela,nes gali nešioti trimis būdai,didelė patogi ax.gif
antra pležui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs. Patranka: 01 spalio 2014 - 09:19
Ms.Blonde, gal Jums tokia MK rankinę teko matyti gyvai? Žiūriu rudą.

http://www.michaelko...g...&color=0150

Ir kaip dabar žiūriu, odos nerasta šioj rankinėj, ar kažką ne taip suprantu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daubarė: 01 spalio 2014 - 09:08
QUOTE(Daubarė @ 2014 10 01, 08:07)
Ms.Blonde, gal Jums tokia MK rankinę teko matyti gyvai? Žiūriu rudą.

http://www.michaelko...g...&color=0150

Ir kaip dabar žiūriu, odos nerasta šioj rankinėj, ar kažką ne taip suprantu?

Odos nerasta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daubarė @ 2014 10 01, 10:07)
Ms.Blonde, gal Jums tokia MK rankinę teko matyti gyvai? Žiūriu rudą.

http://www.michaelko...g...&color=0150

Ir kaip dabar žiūriu, odos nerasta šioj rankinėj, ar kažką ne taip suprantu?


Nemacius sitos spalvos, bet supranti gerai - ne odine ji. Vienspalves selmos odines (ir kiti modeliai), o monogramos, siaudines ir medziagines be odos. Nors galvoju gal apvadai ir gali but odiniai ir netiksliai online rasoma, bet vistiek didelio skirtumo tai neduoda. Tik oda kartais tiek ta tikroji, tiek netikra panasiai jaucias MK rankinese...

O ko ko, bet MK siaudinukiu nerekomenduoju - kai gyvai teko pamatyt, tai pagalvojau kaip isvis negeda pardavinet jas, nes kaina apie $500, o kokybe baisi: rankine siurksti, jokio pamusalo, siaudai nutrukineje. doh.gif Neatrode nei kaip MK, nei kaip brangi rankine.
Atsakyti
Kuri spalva gražesnė?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2014 09 30, 20:34)
Ačiū Ms.Blonde už tokį išsamų atsiliepimą.  4u.gif

O gal matėt kur Mulberry tašių pigiau? Ir gal žinot kaip vadinasi prada rankinė berods irgi su rankine-grandine?

Šiaip man atrodo visos tos brendinės tašės gan populiarios ir bloguose dažnai tampomos... Tai kad ir brangiai pirksi, bet originalumu tikrai nenustebinsi. biggrin.gif

uz kokia kaina rankines ieskai?
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2014 10 02, 19:33)
uz kokia kaina rankines ieskai?


Iki kokių 800lt, optimaliausia apie 600lt.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2014 10 02, 22:11)
Iki kokių 800lt, optimaliausia apie 600lt.


kad tos MK brangesnes yra, ne?
siaip bandyk per koki John Lewis ieskoti.. kartais dideles parduotuves turi tu paciu firmu kitokiu rankiniu, nei oficialieji puslapiai.
zinau rankine issirinkt nelengva.. jau visa menesi perku su nuotykiais doh.gif
Atsakyti