Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 224 tema,

QUOTE(_mažule_ @ 2014 08 04, 12:47)
Is SWED'o Master Card'o siandien svarus nurase 4,42 lt kursu, uzrezervavo 4,32 lt kursu

man tas pats:((
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 08 04, 14:50)
man tas pats:((


skambinau i sweda, tai kazkokia šablonišką nesąmonę sumalė, kad niekas nepasikeitė, užklausiau dar raštu...nes man tai visi 9ct skiriasi nuo oficialiaus jų skelbiamo, niekada taip nėra buvę...
Atsakyti
QUOTE(madampipi @ 2014 08 04, 15:19)
skambinau i sweda, tai kazkokia šablonišką nesąmonę sumalė, kad niekas nepasikeitė, užklausiau dar raštu...nes man tai visi 9ct skiriasi nuo oficialiaus jų skelbiamo, niekada taip nėra buvę...

man SEB banke jau trecias menuo nuraso tokiu kursu ir nepaaiskina kodel-visada ne maziau 4.42, dabar irgi uzvakar nuskaiciavo 4.46 blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 08 04, 15:18)
man SEB banke jau trecias menuo nuraso tokiu kursu ir nepaaiskina kodel-visada ne maziau 4.42, dabar irgi uzvakar nuskaiciavo 4.46 blush2.gif  4u.gif

citadele bent jau paaiskino, kad 2 proc valiutos konvertavimo mokestis ir 1 proc, kad Amex kortele. bent jau nesislapsto smile.gif
Atsakyti
Dar laukiu norinciu jungtis prie Tesco 4u.gif
Atsakyti
Draugė nori pirkt crocsus. Kur patarumėt ieškot, kad pigiau būtų. ačiū
Atsakyti
o man reikia patarimo, kur šiuo metu pigiausiai darytis nuotraukas? 4u.gif
Atsakyti
TRUKSTA TIK 10eur, JUNKITES mirksiukas.gif
http://www.cocooncenter.co.uk/[/color]
siuskite tavrkingas krepseliu kopijas i pasta, geriau butu tik Vilnietes, nes atostogauju, tad paste as itin retas svecias.
Pasto antrasteje rasykite cocoon. nepamirskite parasyti nicka, miesta, banka, del visa ko nepamaisytu ir telef. nr.
senseshopping eta gmail taskas com
Vilnius SEB

Atsakyti
Gal kas turit driclor parduot? ax.gif Arba uzsakines, tai duokit zinot, aciu 4u.gif
Atsakyti
Jau neberenku smile.gif
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 08 04, 11:47)
Planuoju šią savaitę pirkt Asda groceries. Galiu priimt shipui ir Tikiui 2 GBP mokesčiui pasidalinti. Varėna, kam tinka galiu persiūst.

Atsakyti
Jeigu vakar SD išjudėjo iš Lenkijos, kada tikėtis Kaune, kaip manot? Reikia išvažiuoti, nežinau ką daryt
Atsakyti
QUOTE(Freila @ 2014 08 05, 07:58)
Jeigu vakar SD išjudėjo iš Lenkijos, kada tikėtis Kaune, kaip manot? Reikia išvažiuoti, nežinau ką daryt

tai susitarkit kad kitu adresu pristatytu.
mano siunats daznai vyras ar mama paima. paskambina ir informuoju kad kitas asmuo paims
Atsakyti