Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 224 tema,

QUOTE(norala @ 2014 08 03, 14:59)
gal kas jungtųsi prie boots ?

Ir gal kas galetų įmesto pėdų šveitiklio nuoroda
kažkaip nerandu niekaip  g.gif



4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happy mammy: 04 rugpjūčio 2014 - 08:57
Gal kas netyčia Twinings rinks artimiausiu metu? g.gif unsure.gif
ir gal dar kas galėtumėt pasakyti, kur liz earle produktų geriausia kaina galima įsigyt? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dottie: 04 rugpjūčio 2014 - 09:01
Gal kaune kuri perkate asda arba tesco rubukus? ACIU smile.gif
Atsakyti
as irgi su klausimais,gal kuri patarsit is kur geriausia pistaciju pasta, migdolu miltus ir pan maisto ruosai reikalingus dalykus siustis?
Atsakyti
Planuoju šią savaitę pirkt Asda groceries. Galiu priimt shipui ir Tikiui 2 GBP mokesčiui pasidalinti. Varėna, kam tinka galiu persiūst.
Atsakyti
QUOTE(pokahonta @ 2014 08 04, 10:44)
as irgi su klausimais,gal kuri patarsit is kur geriausia pistaciju pasta, migdolu miltus ir pan maisto ruosai reikalingus dalykus siustis?

As ekologiskas riesutu pastas ir organiskus sulinius Marigold siunciuosi is cia
http://www.ethicalsuperstore.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mažule_: 04 rugpjūčio 2014 - 11:36
Sveikos, gal kam nors siandien swedas nurase pinigu? man kursas 4,46... gal kaip ir citadele pradejo skaiciuoti kokius nors papildomus mokescius svarui... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(madampipi @ 2014 08 04, 11:43)
Sveikos, gal kam nors siandien swedas nurase pinigu? man kursas 4,46... gal kaip ir citadele pradejo skaiciuoti kokius nors papildomus mokescius svarui... sad.gif


Is SWED'o Master Card'o siandien svarus nurase 4,42 lt kursu, uzrezervavo 4,32 lt kursu
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2014 08 04, 09:20)
Gal kaune kuri perkate asda arba tesco rubukus? ACIU smile.gif



Galit man siusti krepseli
Ka tik uzsakiau, ir dar prisireike doh.gif

lina0612@gmail.com

neparasiau, galvojau zinosit, ka uzsakinesiu lotuliukas.gif

Asda rubai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina0612: 04 rugpjūčio 2014 - 11:54
Patikslinu - užsakinėsiu šiandien vakare arba ryt.

QUOTE(MAMA7411 @ 2014 08 04, 11:47)
Planuoju šią savaitę pirkt Asda groceries. Galiu priimt shipui ir Tikiui 2 GBP mokesčiui pasidalinti. Varėna, kam tinka galiu persiūst.

Atsakyti
QUOTE(audroneplius @ 2014 08 01, 17:30)
ka tik issiunciau uz 4lt XL dydzio siunta, juk sumokejus pinigus leidzia pasirinkti kokio nori dydzio.
kartais prie statoil, kur maziau deziu, 2 dezes XL buna uzimtos, bet prie akropolio, kur gal 6-8 vnt XL dydzio visada galiu issiusti

Keista, man siuntė viena narė ir sakė kad neleido L dydžio už 3.99 Lt. Bet ji pirmą kartą siuntė, gal kažką ne taip padarė...
Atsakyti
QUOTE(pavasarine_ @ 2014 08 04, 13:00)
Keista, man siuntė viena narė ir sakė kad neleido L dydžio už 3.99 Lt. Bet ji pirmą kartą siuntė, gal kažką ne taip padarė...

tai gal užimtos buvo, o ji nesuprato to ir tiek
Atsakyti