Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 224 tema,

QUOTE(norala @ 2014 08 03, 15:59)
gal kas jungtųsi prie boots ?

Ir gal kas galetų įmesto pėdų šveitiklio nuoroda
kažkaip nerandu niekaip  g.gif

http://www.boots.com...-Velvet-Smooth/
Atsakyti
QUOTE(Arraja* @ 2014 08 03, 13:18)
Labas gal kas nors zino ir patartu ka daryti? is draugo gyvenancio jav gavau dovana ir strigo paste suvedusi koda matau stai ka...

Siunta ruošiama pateikti muitinei. Daugiau informacijos – dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje.
Reikia pateikti papildomus dokumentus, kad siunta būtų išmuitinta. Norėdami pateikti dokumentus Lietuvos pašto deklarantams internetu, prašome užpildyti šią formą.

dabar as nelabai suprantu kokius dokumentus teikt? ar bus papildomi mokesciai? kodel isvis uzstrigo tas laikrodis  doh.gif  gali isvis atimt? pirma kart gyvenime paprasiau kad atsiustu ir vuolia doh.gif  doh.gif

Anksciau laiko dar neisigaskite.Man irgi taip pat rode,kai laukiau siuntos is Jav.Bet siunta atkeliavo be jokio apmuitinimo. Bet zinoma priklauso,kiek jie ivertins pacia siunta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maltakava: 03 rugpjūčio 2014 - 16:27
QUOTE(maltakava @ 2014 08 03, 17:26)
Anksciau laiko dar neisigaskite.Man irgi taip pat rode,kai laukiau siuntos is Jav.Bet siunta atkeliavo be jokio apmuitinimo.  Bet zinoma priklauso,kiek jie ivertins pacia siunta.

bet jie patys turi vertinti? o jei ivertins daugiau nei yra is tiesu? unsure.gif as galiu pateikt pvz saskaita unsure.gif tai kazin verta skambinti jiems ar dar laukti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 08 03, 17:02)



Dekui
Atsakyti
QUOTE(Arraja* @ 2014 08 03, 17:56)
bet jie patys turi vertinti? o jei ivertins daugiau nei yra is tiesu?  unsure.gif  as galiu pateikt pvz saskaita  unsure.gif  tai kazin verta skambinti jiems ar dar laukti?  unsure.gif


Mano draugei taip buvo, jos giminaite siunte jai dovanu is Amerikos, tai kaip muitine paprase dokumentu, ji parase, kad net nezinojo, kad gaus siuntini, kad susisieke su giminaite, ir pasake, kad cia dovanos ir neturi pirkimo dokumentu.Muito jai neuzdejo.Bandyk jus irgi taip sakyti, kad is jur jums gauti pirkimo dokumentus, jeigu jums siuncia dovanu, arba kitu atveju, pateikit pirkimo dokumentus ir susimokekit mokescius.Kazin ar jusu draugas ant dezes uzrase suma? Jei suma jis uzrase iki 75 lt, tai manau sakykit kad tai dovana jums ir jus neturit pirkimo dokumentu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 03 rugpjūčio 2014 - 17:52
Mergaites, gal kas zinote jei SD rodo kad rupgjucio 1d yra Lenkijoje, kada tiketis Lietuvoje pirmadieni ar antradieni? ir dar jei nieko neras namie(kokias 3 savaites) ka DPD daro su siuntiniu? ar yra galimybe kad jie pristatytu i kt vietove, o ne ten kur gyvenu(t.y nurodziau siuntgimo adresa)?
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2014 08 03, 17:50)
Mergaites, gal kas zinote jei SD rodo kad rupgjucio 1d yra Lenkijoje, kada tiketis Lietuvoje pirmadieni ar antradieni? ir dar jei nieko neras namie(kokias 3 savaites) ka DPD daro su siuntiniu? ar yra galimybe kad jie pristatytu i kt vietove, o ne ten kur gyvenu(t.y nurodziau siuntgimo adresa)?

skambinkite i DHL ir tarkites, esu susitarusi, kad pasiimsiu vilniuje ju sandelyje arba tame paciame mieste kitu adresu.
kaip del kito miesto negaliu pasakyti, bet jei man taip butu pirmadieni skambinciau ir tarciausi. tik turekite siuntos numeri.
Atsakyti
Gal kas Tesco rūbus ruošiasi pirkti Kaune?
Atsakyti
QUOTE(Arraja* @ 2014 08 03, 17:56)
bet jie patys turi vertinti? o jei ivertins daugiau nei yra is tiesu?  unsure.gif  as galiu pateikt pvz saskaita  unsure.gif  tai kazin verta skambinti jiems ar dar laukti?  unsure.gif

Laukit rytojaus ir ziurekit per siuntu paieska,ar jusu siuntinys keliauja toliau,ar ne.Nes mano atveju kita diena rode,kad jis jau mano rajone.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 07 31, 11:34)
Dar vis renku
http://www.cocooncenter.co.uk/[/color]
siuskite tavrkingas krepseliu kopijas i pasta, geriau butu tik Vilnietes, nes atostogauju, tad paste as itin retas svecias.
Pasto antrasteje rasykite cocoon. nepamirskite parasyti nicka, miesta, banka, del visa ko nepamaisytu ir telef. nr.
senseshopping eta gmail taskas com
Vilnius SEB


Junkitės, merginos smile.gif
Atsakyti
siandien uzsakau apie 12 val is www.justfor5pounds.com. gal kas prisijungsite ? 4u.gif truksta 2 daiktuku kad gautusi po 27 lt
Atsakyti
del prisijungimo prie cocooncenter
gal kuri vilniete noretu butelio Bioderma (rozinio) butelio (pakuotej 2 buna,pasidalintume) ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pokahonta: 04 rugpjūčio 2014 - 08:52