Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 224 tema,

Pirksiu Tesco rubus.
Gal yra norinciu prisideti?
Atsakyti
merginos, o SD ar dar yra nemokamas siuntimas jei perki daugiau nei uz 100 euru?
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 08 03, 00:44)
Pirksiu Tesco rubus.
Gal yra norinciu prisideti?


Koks miestas? Jei Vilnius - prisijungciau
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 08 02, 18:57)
Iki rugpjūčio 5 dienos kai kurioms prekėms su kodu YOOXTOP20 taiko 20 proc. nuolaidą. Vėliau gal išmes kokį koduką, kad viskam galios g.gif
Papildyta:

pabandykit sulyginti čia:
http://kettlershop.l...un-air-boy.html
http://kettlershop.l...air-racing.html

Ačiū, man jie vienodi išskyrus pakojį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2014 08 03, 10:44)
Koks miestas? Jei Vilnius - prisijungciau


Vilnius,
Planuoju siandien-rytoj pirkti
Atsakyti
Gal atsiras vilniečių, užsakančių iš sportdirect? Prisijungčiau smile.gif .
Atsakyti
Labas gal kas nors zino ir patartu ka daryti? is draugo gyvenancio jav gavau dovana ir strigo paste suvedusi koda matau stai ka...

Siunta ruošiama pateikti muitinei. Daugiau informacijos – dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje.
Reikia pateikti papildomus dokumentus, kad siunta būtų išmuitinta. Norėdami pateikti dokumentus Lietuvos pašto deklarantams internetu, prašome užpildyti šią formą.

dabar as nelabai suprantu kokius dokumentus teikt? ar bus papildomi mokesciai? kodel isvis uzstrigo tas laikrodis doh.gif gali isvis atimt? pirma kart gyvenime paprasiau kad atsiustu ir vuolia doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Arraja* @ 2014 08 03, 13:18)
Labas gal kas nors zino ir patartu ka daryti? is draugo gyvenancio jav gavau dovana ir strigo paste suvedusi koda matau stai ka...

Siunta ruošiama pateikti muitinei. Daugiau informacijos – dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje.
Reikia pateikti papildomus dokumentus, kad siunta būtų išmuitinta. Norėdami pateikti dokumentus Lietuvos pašto deklarantams internetu, prašome užpildyti šią formą.

dabar as nelabai suprantu kokius dokumentus teikt? ar bus papildomi mokesciai? kodel isvis uzstrigo tas laikrodis  doh.gif  gali isvis atimt? pirma kart gyvenime paprasiau kad atsiustu ir vuolia doh.gif  doh.gif

Suprantu, kad reikia siusti laikrodzio pirkimo saskaita-faktura. Jei kaina virsija 75 Lt, reiks moketi mokescius. Bet man rodos gali parasyti, kad tai dovana ar devetas daiktas, kad nera saskaitos-fakturos.
Atsakyti
bet pvz reik uzpildyt kazkokia forma ir ten praso vertes daikto ir aisku zmogus man siunte su visa deze jauciu....dar reik zinot ir parasyt svori toj formoj tai is kur man ji dabar zinot doh.gif doh.gif doh.gif o kazin nuo 100 doleriu daug tu mokesciu gausis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arraja*: 03 rugpjūčio 2014 - 12:29
QUOTE(Arraja* @ 2014 08 03, 13:28)
bet pvz reik uzpildyt kazkokia forma ir ten praso vertes daikto ir aisku zmogus man siunte su visa deze jauciu....dar reik zinot ir parasyt svori toj formoj tai is kur man ji dabar zinot  doh.gif  doh.gif  doh.gif o kazin nuo 100 doleriu daug tu mokesciu gausis  unsure.gif


21 procentas. tai 21 doleris biggrin.gif 4u.gif + paštui už išmuitinimą 30litukų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ta-pa-ti: 03 rugpjūčio 2014 - 12:46
Apsimokesiu norejau kaip pigiau gavos kaip visada lotuliukas.gif
Atsakyti
gal kas jungtųsi prie boots ?

Ir gal kas galetų įmesto pėdų šveitiklio nuoroda
kažkaip nerandu niekaip g.gif
Atsakyti