Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 224 tema,

Sveikos merginos, uzsisakiau is sportdirect siuntinuka, gal galite pasakyti ar siunta i pasta ateina ar i namus? Noriu isvykti savaitei bijau kad nedingtu siunta.
Atsakyti
I namus.

Ar Vilniuje kas renka SD?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 30 liepos 2014 - 11:09
QUOTE(aseni77 @ 2014 07 30, 12:02)
Sveikos merginos, uzsisakiau is sportdirect siuntinuka, gal galite pasakyti ar siunta i pasta ateina ar i namus? Noriu isvykti savaitei bijau kad nedingtu siunta.

Kurjeris į namus atveža, bet sekmadienį užsakytas siuntinys dar neišsiųstas joklman doh.gif
Atsakyti
O jei kurjeris neranda nieko namie kur tada dingsta siuntinys?
Atsakyti
Gal kam bus aktualu:
20% nuolaidos Sportsdirect kodukas: PERKS20
Galioja iki 2014-07-31 23:59 (UK laiku)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 30 liepos 2014 - 11:17
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 07 29, 11:03)
bigsmile.gif  labai gaila nemoku lenkų kalbos doh.gif  Mergaitės, jeigu kuri rinksit, brūkštelkit man. Laabai reikia broliui lęšių

Taip pat prisijungčiau, rašykite į a.ž 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 07 30, 12:09)
Kurjeris į namus atveža, bet sekmadienį užsakytas siuntinys dar neišsiųstas joklman doh.gif

Kaip suzinoti ar siuntinys isiustas ir ar galima ji sekti kaip nors?
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 07 30, 10:39)
Ačiū, pati bandžiau UK adresą suvesti ir tikrai porą eurų nukrito  thumbup.gif

Gal galite kas pakomentuoti, kodėl skaičiuoja taip:
Artikel: EUR 47,71
Verpackung & Versand: EUR 6,28
Gesamtbetrag: EUR 53,99
Rechnungssumme: LTL 194,61

išeina 1euras -3,6 LT - ar čia preliminariai paskaičiuota, paskui numinusuos normaliai?  g.gif

Man atrodo pas jus ijugta kad amazon konvertuoja i lt. Jei islenda lentele su konveracija dabar tiksliai neatsimenu kaip bet galima isjungti.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 07 30, 12:17)
Gal kam bus aktualu:
20% nuolaidos Sportsdirect kodukas: PERKS20
Galioja iki 2014-07-31 23:59 (UK laiku)

Kas čia jiem pasidarė g.gif . Dar anų nespėja išsiųst, o jau naujos tokios nuolaidos g.gif . Ar tik nesiruošia bankrutuot ax.gif .
Papildyta:
QUOTE(radminta @ 2014 07 30, 12:37)
Kaip suzinoti ar siuntinys isiustas ir ar galima ji sekti kaip nors?

Gaunat į paštą tracking numerį arba galima pačiame SD acounte žiūrėt. Maniškis 4 diena kaip procesing doh.gif .
Papildyta:
QUOTE(aseni77 @ 2014 07 30, 12:16)
O jei kurjeris neranda nieko namie kur tada dingsta siuntinys?

Paskambina prieš atvežant, mano kaimynams kartą paliko, kelis kart atvežė ten kur tuo metu buvau ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 07 30, 11:44)
Kas čia jiem pasidarė g.gif . Dar anų nespėja išsiųst, o jau naujos tokios nuolaidos g.gif . Ar tik nesiruošia bankrutuot ax.gif .
Papildyta:

Gaunat į paštą tracking numerį arba galima pačiame SD acounte žiūrėt. Maniškis 4 diena kaip procesing doh.gif .
Papildyta:

Paskambina prieš atvežant, mano kaimynams kartą paliko, kelis kart atvežė ten kur tuo metu buvau ax.gif .

Mano irgi sekmadienio SD "Awaiting Courier Pickup", jauciu iki penktadienio niekaip negausiu doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rodnaja @ 2014 07 30, 12:39)
Man atrodo pas jus ijugta kad amazon konvertuoja i lt. Jei islenda lentele su konveracija dabar tiksliai neatsimenu kaip bet galima isjungti.

Kai kortelės duomenis vedžiau, ten buvo kur pasirinkti, ar kortelė litais, ar kita valiuta - tai gal man reikėjo pasirinkti kita valiuta? g.gif
Mergaitės, patarkite, apšvieskite blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 07 30, 12:51)
Kai kortelės duomenis vedžiau, ten buvo kur pasirinkti, ar kortelė litais, ar kita valiuta - tai gal man reikėjo pasirinkti kita valiuta?  g.gif
Mergaitės, patarkite, apšvieskite  blush2.gif  4u.gif

reikejo nesirinkti litu, nes tada kursas ne koks 4u.gif

beje, apie szkla. uzsakyta 07.19 sestadieni vakare,issiunte pirmadieni, penktadieni jau buvo paste 4u.gif
Atsakyti