Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 224 tema,

QUOTE(Eglynas9 @ 2014 07 27, 17:02)
Pasigooglinkit ir susiraskit kodą, kad numinusuotų 10 eurų - siuntimas tada kainuos tik 3,95 mirksiukas.gif

Ačiū, pirmąjį seniai išnaudojau. Nauji netinka. Bandau naują sąskaitą susikurt, rašo, kad tokia yra, prašau atsiųst slaptažodį, neatsiunčia.
Ar pavyksta kam naujai prisiregistravus su kodu minusuot? buvo momentas kad nedave, net LT pasirinkt registruojantis, tai galvojau jau nebesigauna su kodu.
cia as apie MyToys.de smile.gif
Atsakyti
Merginos, o kur perkat medvilnine patalyne 180*200?
Atsakyti
QUOTE(UgNeliuke @ 2014 07 28, 19:38)
Ačiū, pirmąjį seniai išnaudojau. Nauji netinka. Bandau naują sąskaitą susikurt, rašo, kad tokia yra, prašau atsiųst slaptažodį, neatsiunčia.
Ar pavyksta kam naujai prisiregistravus su kodu minusuot? buvo momentas kad nedave, net LT pasirinkt registruojantis, tai galvojau jau nebesigauna su kodu.
cia as apie MyToys.de smile.gif


Vakar ryte susikuriau ir apsipirkau smile.gif Tik jau tuoj nebeliks nauju laisvu el.p. smile.gif
Atsakyti
Sveiki.gal zinot per kiek laiko galiu vaikiskus batus grazinti amazon.de?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rodnaja: 28 liepos 2014 - 21:08
Labas rytas,
Gal kuri žinot ar galima kažkokiu būdu gauti didesnę nei 5 proc. nuolaidą http://www.e-audimas.lt/
Atsakyti
Busimi nauji pasto ikainiai. Truputi brangs...
Atsakyti
http://www.cocooncenter.co.uk/
Gal kas Kaune renka?
Norėčiau prisijungti arba galiu surinkti iki nemokamo siuntimo pati jai atsirastų iš Kauno. smile.gif
Atsakyti
priimciau prie SD -iki nemokamo truksta 30 eur 4u.gif Kaunas, galiu persiusti 4u.gif BEJE... patikrinau su 12 dviraciu-vistiek siuntimas 0 rodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 29 liepos 2014 - 08:51
Kažin SD siuntimas dabar jau visad bus toks geras biggrin.gif bigsmile.gif . O jūsų sekmadieniniai siuntiniai jau išsiųsti? Mano dar ne, įtariu nespėja jie ax.gif , daug užsakymų. Negi iki pirmadienio negausiu doh.gif , taip reikia ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 07 29, 10:34)
Kažin SD siuntimas dabar jau visad bus toks geras biggrin.gif  bigsmile.gif . O jūsų sekmadieniniai siuntiniai jau išsiųsti? Mano dar ne, įtariu nespėja jie ax.gif , daug užsakymų. Negi iki pirmadienio negausiu doh.gif , taip reikia ax.gif .

mano sekmadieninis jau issiustas i uk adresa
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 07 29, 10:36)
mano sekmadieninis jau issiustas i uk adresa

O kodėl į uk adresą siunčiat, kai siuntimas į LT nekainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 07 29, 10:49)
O kodėl į uk adresą siunčiat, kai siuntimas į LT nekainuoja?

nu as kai dariau sestadieni, tai dar kainavo, nebent pakeite sekmadieni
nu man 3 prekes isimetus rodo 5sv
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pakalnute_klp: 29 liepos 2014 - 09:52