Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 224 tema,

QUOTE(zujka19 @ 2014 07 23, 13:58)
O mane domina kokios kuprinės penktokui? blush2.gif


penktokui jau pirkciau kokia Nike - jie jau normaliu nori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 07 23, 14:38)
penktokui jau pirkciau kokia Nike - jie jau normaliu nori mirksiukas.gif

Mano trečiokas jau nebenori pradinukinės, du metus atvaikščiojęs, gerai kad kažkada iš degalinės nupirkom Sabonio kuprinę, jam kaip tik bus. O šiaip jau irgi kokią Nike žiūrėčiau ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 07 23, 14:42)
Mano trečiokas jau nebenori pradinukinės, du metus atvaikščiojęs, gerai kad kažkada iš degalinės nupirkom Sabonio kuprinę, jam kaip tik bus. O šiaip jau irgi kokią Nike žiūrėčiau ax.gif .


nu va mano dar tik antroke, tai net klausimu nekyla - kuprine pernykste turi, ji nepraso, as nesiulau kitos, tikiuos ir kitamet taip bus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 07 23, 14:54)
nu va mano dar tik antroke, tai net klausimu nekyla - kuprine pernykste turi, ji nepraso, as nesiulau kitos, tikiuos ir kitamet taip bus lotuliukas.gif

Maniškiui pernai irgi dar nekylo, o šiemet pareiškė, kad su leliukine nebeis. Kambary piešinys per visą sieną su Mike Pukuotuku ir draugais jau irgi nebetinka doh.gif . Auga vaikai biggrin.gif Tuoj olialiaškių ant sienos užsimanys biggrin.gif
Atsakyti
Gal zinot kur verta paieskoti vaikisku Timberland arba Ralph Lauren batu? Gal kokie ispardvimai yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 23 liepos 2014 - 14:15
QUOTE(Maja Di @ 2014 07 23, 14:58)
Maniškiui pernai irgi dar nekylo, o šiemet pareiškė, kad su leliukine nebeis. Kambary piešinys per visą sieną su Mike Pukuotuku ir draugais jau irgi nebetinka doh.gif . Auga vaikai biggrin.gif  Tuoj olialiaškių ant sienos užsimanys biggrin.gif


nu as tai jau pirkdama apgalvojau - ner pas mus jokiu lialiukisku paveiksliuku - tik normalus drugeliai lotuliukas.gif Tikiuos kad neuzsimanys kitos, nes pirkau visiems 4 metams...
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 07 23, 11:50)
Pirksiu Mytoys.de , pasidalinti 3,95 EUR.

Alytus, Galiu perduoti i Druskininkus, Marijampole , kam tinka galiu persiusti  4u.gif


o kaip jums pavyksta panaudoti koduką? man meta sistemos klaidą nors tu ką. keliais mailais išbandžiau, neveikia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 07 23, 15:09)
nu as tai jau pirkdama apgalvojau - ner pas mus jokiu lialiukisku paveiksliuku - tik normalus drugeliai  lotuliukas.gif  Tikiuos kad neuzsimanys kitos, nes pirkau visiems 4 metams...

Kriiste, o jūs tą populiarią Herlitz mėlyną su drugeliais savo dukrytei pirkot ? Kaip jos reali spalva, gal prie progai parodytumet, man ji kažkaip atrodo geriausia savo forma ir parametrais g.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2014 07 23, 15:17)
Kriiste, o jūs tą populiarią Herlitz mėlyną su drugeliais savo dukrytei pirkot ? Kaip  jos reali spalva, gal prie progai parodytumet, man ji kažkaip atrodo geriausia savo forma ir parametrais  g.gif


Nea, ne ta deja, mano mergina kiek kitokia, jai viskas negrazu, kas ne ROZINE doh.gif nu dar del raudonos galiu suderint... Bet pirkau is tos serijos kaip ta melyna raudona, tik 3 skyriu - pirmokei (mano labai kuda) - pasirode per didele:

user posted image

tad ant smugio nupirkau tokia:

user posted image

spalva jos ne tokia i violetine - o ryskiai rozine, bet merginai tinka, o ir paltukas toks, dar croksai tokie - zodziu ji patenkinta savim lotuliukas.gif

Tas melynas tai maciau gyvai, nes mes ten urmu emem, ji grazi ir tikrai faina, spalva tamsiai melyna, jei nebuciau pirkus tos raudonos per dideles, tikrai buciau rinkus ta modeliuka, bet kai zinau kad i 5 klase ciuos su ta raudona, tai nebenorejau kartotis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 23 liepos 2014 - 14:27
QUOTE(deltadu @ 2014 07 23, 13:14)
Vis prieš rugsėjo 1-ąją suaktyvėja pašnekėsiai apie kuprines. Ir man šiais metais aktualu pasidarė. Kiek pamenu, HERLITZ firmos siunčiatės, perkate, ar ne? Jos geros? Kokios reikėtų pirmokėliui? Visai neišmanau. blush2.gif

Paziurekit http://alma_lt/kuprines.html Yra Herlitz kupriniu dabar po 60 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2014 07 23, 15:36)
Paziurekit http://alma_lt/kuprines.html  Yra Herlitz kupriniu dabar po 60 Lt.


bet jos minkstos, as kazkaip pirmokams ir apskritai pradinukams uz ortopedines - ir patogiau jiems ten orentuotis ir tvarkingiau ir nest patogiau... Bet aisku kiekvienas renkas savo nuoziura, tik va kainos gerokai didesnes almoj siemet, nei pernai, pernai tas smart pirkom ar ne po 120, dabar jau 150, o tas su uztrauktukais be bag - tai 162 kainavo, dabar jau virs 180 unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(panele Morta @ 2014 07 23, 13:29)
as noreciau prisijungti su autokedute, man tiktu I marijampole perdavimas, bet nezinau ar cia kainos geros skaitosi maxicosi, man reik nuo 9 kg g.gif gal kas pakomentuos apie tos grupes kedutes
http://www.mytoys.de...1.42.01/2423917

kad jum tiktu as tikiu biggrin.gif tik man reiktu paklausti ar toki dideli daikta sutiks temti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(panele Morta @ 2014 07 23, 13:35)
na jei siuntimas 1e dasideda, vistiek pigiau gaunasi, ne 400 nesiekia 4u.gif

bet gali 2 eur buti mirksiukas.gif
Atsakyti