Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 224 tema,

Merginos, kažkuri buvot įdėjusi kur LT perkat kokybiškus rankšluosčius, patalynę-atrodo išsisaugojau nuorodą, bet neberandu blush2.gif Gal galit pakartoti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 07 21, 20:33)
Gal kas Klaipėdoje perkate amazon.co.uk ?  blush2.gif
Arba gal kas nori jungtis prie aštuonkojų, man prisireikė  doh.gif
Papildyta:
Mergaitės, o kaip būna su tukiu, jei didelė dėžė, tai skaičiuoja kitaip nebe kilogramais?  g.gif

parasiau jums i AZ. jei dar kas noretu prisidet prie amazon.co.uk pirkimo, pirksiu sandiena-ryt.
Taip pat renku amazon.de (perku spirulina tik) tad jei kas noretu prisidet siuntimo mokesciui pasidalyt, prasom 4u.gif
gal dar kas noretu prie United Collors of benetton pirkimo prisidet, iki nemokamo shipingo truksta man 30 euru blush2.gif
https://shop.benetto...stomer/account/
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2014 07 21, 21:56)
Gal kas pirks kontaktinius lęšius iš Lenkijos? 4u.gif



QUOTE(lili* @ 2014 07 22, 07:29)
Mielai ir  aš prisijungčiau 4u.gif



QUOTE(MAMA7411 @ 2014 07 22, 09:00)
Man irgi reikia broliui lęšių ax.gif parinkčiau, bet su lenkų kalba nedraugauju, tad bijau...
Jei kuri rinktumėt, mielai prisijungčiau ir aš blush2.gif
Papildyta:


Na štai, mes jau trys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 07 22, 09:30)
Tai ar esate atsaukinejusios SD? Normaliai jie ten tai daro, vakar iskart po uzsakymo parasiau laiska

jei užsakymas darytas ne darbo valandom, didelė tikimybė, kad neatšauks..nes kol jie atrašo, siuntinys jau būna pradėtas pakuoti ir tada sory, bet atšaukti nebegalite..
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 07 22, 11:50)
jei užsakymas darytas ne darbo valandom, didelė tikimybė, kad neatšauks..nes kol jie atrašo, siuntinys jau būna pradėtas pakuoti ir tada sory, bet atšaukti nebegalite..

dariau vakar velai vakare ir iskart parasiau.Na bet ju taisyklese raso, kad atsaukt galima
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 07 22, 11:52)
dariau vakar velai vakare ir iskart parasiau.Na bet ju taisyklese raso, kad atsaukt galima

Sunkokai smile.gif parasiau praejus 3 min neatsauke doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 07 22, 12:18)
Sunkokai  smile.gif  parasiau praejus 3 min neatsauke  doh.gif

esu pries metus atsaukinejus, tai atsauke. tikiuos ir dabar atsauks
Papildyta:
QUOTE(bbiitute @ 2014 07 22, 12:18)
Sunkokai  smile.gif  parasiau praejus 3 min neatsauke  doh.gif

nesuprantu kaip jie ten dirba. raso taisyklese, kad atsaukt galima, rasant i tam tikra emaila, o neatsaukineja
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 07 22, 11:40)
esu pries metus atsaukinejus, tai atsauke. tikiuos ir dabar atsauks
Papildyta:

nesuprantu kaip jie ten dirba. raso taisyklese, kad atsaukt galima, rasant i tam tikra emaila, o neatsaukineja

deja, aš kažkada ir norėjau atšaukti..parašiau iš kart.bet buvo savaitgalis..gavau atsakymą pirmadienį kad per vėlu, bet yra galimybė neimti siuntos..tuomet jie grąžins visą sumą su siuntimu
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 07 22, 12:49)
deja, aš kažkada ir norėjau atšaukti..parašiau iš kart.bet buvo savaitgalis..gavau atsakymą pirmadienį kad per vėlu, bet yra galimybė neimti siuntos..tuomet jie grąžins visą sumą su siuntimu

nu jei neatsauks, reiks Tuki perspet, kad neimtu, bet sunkiai jauciu ten susigaudys kai tiek siuntu
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 07 22, 11:57)
nu jei neatsauks, reiks Tuki perspet, kad neimtu, bet sunkiai jauciu ten susigaudys kai tiek siuntu

na jei per Uk tai sunkoka tada..bet gal..
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 07 22, 13:05)
na jei per Uk tai sunkoka tada..bet gal..

visai manes nenuraminat biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, kur Vilniuj rast paciom maziausiom gerai aptempianciu platesniu galvajuosciu??? Niekur nerandu sad.gif
Atsakyti