Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 224 tema,

SD priimciau pasidalinti 6 eur siuntima. Kaunas, bet galiu persiusti 4u.gif ( tik du-trys daiktai kad nepakiltu siuntimas, nes mano tik du vienetai kelniu ) 4u.gif
rytoj po naujienu uzsakau everything5pounds.com 4u.gif -gausis po 26 lt , nes reikia 3-4 prekyciu
Atsakyti
gal sd kokie kodukai yra?
Atsakyti
Panos, kaip atsaukt uzsakyma is SD?
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 07 21, 19:33)
Mergaitės, o kaip būna su tukiu, jei didelė dėžė, tai skaičiuoja kitaip nebe kilogramais?  g.gif


Kilogramais 4u.gif Niu nebent būtų tikrai stambiagabaritis daiktas - kokie baldai ar motociklas biggrin.gif

Pataisykit jei klystu blush2.gif Kiek siunčiausi pati, tikrai būdavo stambių dėžių, visada mokėjau už svorį ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 22 liepos 2014 - 00:40
QUOTE(overlook @ 2014 07 21, 21:56)
Gal kas pirks kontaktinius lęšius iš Lenkijos? 4u.gif

Mielai ir aš prisijungčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Julija* @ 2014 07 21, 11:43)
renku mytoys.de, naudosiu koduką, tai dalintumėmės 4eur siuntimą. planuoju užsakyti rytoj į pavakarę, būtų smagu sulaukti trijų prisijungiančių, kad po eurą siuntimas gautųsi. Klaipėda, kam tinka, galiu persiųsti per paštomatą. tvarkingus krepšelius siųskite julijagel@gmail.com


dar renku
Atsakyti


QUOTE(lili* @ 2014 07 22, 07:29)
Mielai ir  aš prisijungčiau 4u.gif

Man irgi reikia broliui lęšių ax.gif parinkčiau, bet su lenkų kalba nedraugauju, tad bijau...
Jei kuri rinktumėt, mielai prisijungčiau ir aš blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(overlook @ 2014 07 21, 21:56)
Gal kas pirks kontaktinius lęšius iš Lenkijos? 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 22 liepos 2014 - 07:59
QUOTE(Maja Di @ 2014 07 21, 16:42)
Dabar siunčiuosi lagaminą ir 5 nesunkius drabužėlius, siuntimas 5,99 eur, tik bandžiau įmest dar bent kojines jau rodo 19,99, taigi darbar nebeapsimoka kooperuotis arba jei jau kooperuotis tai daug. Arba siųstis iki 6 prekių, iš kurių tik viena sunki ax.gif .

lagamina? bigsmile.gif padoryk, as ieskau laabai didelio, na koks ~70-80litru.
ir aišku nebrangiai lotuliukas.gif

Atsakyti
Sveikos
Gal galite patarti kur galima pigiau isigyti kraujospudzio matuokli nei LT vaistinese?
Atsakyti
QUOTE(Žm❤nytė @ 2014 07 22, 09:33)
lagamina?  bigsmile.gif  padoryk, as ieskau laabai didelio, na koks ~70-80litru.
ir aišku nebrangiai  lotuliukas.gif

Laaaabai didelis tai toks, 110 l:
http://www.sportsdir...suitcase-708049
Aš pirkau 52 l. Turim jau tokius du lagaminus, šiemet į kelionę 3-ą paimiau, kad visi vienodais būtume biggrin.gif , čia sau, tik aš raudoną paimiau, žiūrėsim ar gražus bus (kaip sakoma mažam ir kvailam)
Pabandžiau didžiausią įsidėt, rodo 19,99 eur siuntimą, reiškias tikrai nuo svorio priklauso ax.gif, o va 78 litrų (antrą pagal dydį) siunčia už 5,99 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 22 liepos 2014 - 09:24
Tai ar esate atsaukinejusios SD? Normaliai jie ten tai daro, vakar iskart po uzsakymo parasiau laiska
Atsakyti
Merginos, kurios dažnai perkat iš SD, ar grąžinus jiems prekę su prašymu pakeisti į kitą dydį, turėsiu iš naujo sumokėti mokestį už atsiuntimą į Lietuvą?
Atsakyti